2014 ikiz anneleri

Ayy canım onurlandırdın beni:)) WAlla şimdilik gayet iyiyiz dört gözle beklio kardeşlerini 2-3 gün önce ikizlerin beşigi geldi vermicem bu benim dedi sallanması cok hoşuna gitti dedik şimdiden başladıysa kıskanclık vazgecilmez ki Emir hiç kıskanc bi cocuk degildir.Allahtan ilk gün yattı beşikte şimdi ise kendi odasında yatıo ama kardeşleri eve gelince ne olur bilmiorum.İnşallah bi sorun olmaz en cok ona üzülürüm cünkü

ya iste psikolojide boşuna denmiyo ilk çocuk tacını kaybetmiş kraldır diye şimdi o taç sevdasında baktı gidiyo ilgiyi üstüne çekmeye çalışıyor çok dikkatli olmak gerek neyse artık biraz baba biraz dedeler annane babane onu pohpohlarsa olur o iş:))))kolay gelsin canım

2 ay önceden ayrılcam yani bu durumda :KK43:(

ve doğumdan sonrada 2.5 ay ilgilenebilirim öyle olursa bebeklerimle :KK43:((

off inş çok ağırlaşmamda çok vakit geçirme imkanım olur bebeklerle .

canım inşallah sağlıkla bi hamilelik geçirirsin çünkü kişiden kişiye değişiyor bu süreç mesela ben 12 kilo aldım kilodan yana ağrılarım ama aynı haftada olup kilosu daha az olan arkadaşlar var sadece kiloyada bağlı değil başka sorunlarda çıkabiliyor inşallah sen hiçbirini yaşamazsın sen bence bunları düşünme daha çok var sen şimdi iyi beslen kendini yorma bebeklerde büyüyüp sağlıkla gelişsin:)))

Yarin allahin izniyle sezeryana girecegim fakat rabbimin takdiri bugun soguk alginligi basladi.oksuruk hapsirma bogaz agrisi...Rabbim neylerse guzel eyler.

Yarin allahin izniyle sezeryana girecegim fakat rabbimin takdiri bugun soguk alginligi basladi.oksuruk hapsirma bogaz agrisi...Rabbim neylerse guzel eyler.
Maviumutcumm cokk gecmis olsunn dedin gibi rabbim ne eylerse guzel eyler vardir bundada bi hayir bu arada hber et durumundaann bebislerinle sag salim burda guzel hber vemem dlegiyle

Benimde ayın 7 sinde kontorlüm var bizde inş kesin olarak öğrencez cinsiyetleri. Doktor banada aynısını dedi. normalde ağustos 15 gözüküyordu ki çok isterdim çünkü annem 16 ağustos eşimde 12 ağustos doğumlu ama ikiz olduğu için 1 ay erken gelir dedi. temmuz sonu gibi alırız inş dedi.

benimki normal yolla canım.Tamamen süpriz oldu.

Selam kızlar bende gelimi sohbetinize.bende 10+2yim yakin sayilirim size.bende yanlizlik cekiyorum.herkes cok önde burda:)

Birdileksin ve tecrübeli arkadaşlarımız teşekkür ederiz sizin sayenizde öğreniyoruz hayırlısıyla cinsiyetlerini öğrenirsek yavaş yavaş başlarız artık ♥♥

Selam kızlar bende gelimi sohbetinize.bende 10+2yim yakin sayilirim size.bende yanlizlik cekiyorum.herkes cok önde burda:)
:KK66: ben kendimi hala yeni hamile gibi sanıyorum biliuomusunuz kızlar:) cok garip..ben buraya geldigimde 5 haftaliktim 12- 15 haftalık arkadaslarımız vardı bana cok buyuk gelirlerdi:) haklısınız yani:) ama cok iyi arkadaşlıklar kurduk cok şey ögrendim onlardan simdi onlar dogum yaptılar tabi..darısı hepimizin basına geriye bakınca cok çabuk gecmis gibi hala inanamıyorum 7 aylık oldum ama su an vakit geçmiyo:) sizde arkadaşlık kurun burda birbirinizle paylaşın sevinç ve sıkıntılarınızı bizler de metak ettiginiz seyler olursa elimizden geleni yaparız..iyi akşamlar..

valla bende beyaza katılıyorum iyiki kk var bende sizin gibi 8-10 haftalıkken keşfettim forumu ilk önce çok telaşlıydım hiç tanımadığım insanlar burda beni sakinleştirdiler okadar çok şey öğrendim ki hala da devam ediyorum öğrenmeye biz çok kaynaştık burda birbirimizden haber alamayınca hemen herkes soruyor ilgileniyo sizlerde bizim gibi olacaksınız süreçte

Mrb kızlar sizlerle biraz geç tanışma fırsat ıbuldum.Bende 28 haftalık ikizlerime hamileyim.Biri kız diğeri erkek .Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.Erken doğum korkularım başladı.Daha öneceden 20 haftalık bebeğimi kaybettim.Tüp bebek yöntemi ile hamile kaldım.Daha2 ayımız var ama ben şimdiden çok ağırlaştım neredeyse evde yürümekte bile zorlanıyorum hele uyumak tam bir işkence sabahları omurgalarım birbirine girmiş uyanıyorum.Ama şikayet etmiyorum bebişlerim için herşeye katlanırım:KK1:

Tecrübeli arkadaşlara bi kaç sorum olucak kızlar.Geçen kontrolümde drum celeston ciğer geliştiri iğne verdi 27. haftada yaptır dedi.Bu iğneyi sizler yaptırdınızmı.Birde erken doğumu önlemek için haftada 1 proloton depot kullanıyorum.ayrıca progestan hap, kalsiyum, demir ilacı, decavit ve pıhtılaşma sorunum olduğu içinde hamileliğimin ilk gününden beri cleksan iğne yapıyorum kendime.Yani benim kadar ilaç kullanan yoktur heralde aranızda :KK1:Bu arada kontrollere kaç haftada bir gidiyosunuz.Drum 3 haftada bir çağırıyor ben dayanamayıp 2 haftada gidiyorum:KK1:Alış veriş işine gelince ilk etapta gerekli olacak şeyleri aldık.Hastane çıkışı battaniyeler.nevresim takımları ama çantam henüz hazır değil kullanışlı bi çanta bulamadım henüz.Dışarı çok fazla çıkamıyorum netten baktım ama görmeden almak nasıl olur bilmiyorum.Kafanaızı çok ağrıttım kusura bakmayın.Sizleri yeni keşfedince paylaşacak çooook şey var tabi:KK14:

valla bende beyaza katılıyorum iyiki kk var bende sizin gibi 8-10 haftalıkken keşfettim forumu ilk önce çok telaşlıydım hiç tanımadığım insanlar burda beni sakinleştirdiler okadar çok şey öğrendim ki hala da devam ediyorum öğrenmeye biz çok kaynaştık burda birbirimizden haber alamayınca hemen herkes soruyor ilgileniyo sizlerde bizim gibi olacaksınız süreçte

İnşallah. Benim suanki endisem Büyükçekmece de bir hastane veya iyi bir doktor bulabilecek miyim.istanbula tasinscagim ve çok endiseliyim

Mrb kızlar sizlerle biraz geç tanışma fırsat ıbuldum.Bende 28 haftalık ikizlerime hamileyim.Biri kız diğeri erkek .Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.Erken doğum korkularım başladı.Daha öneceden 20 haftalık bebeğimi kaybettim.Tüp bebek yöntemi ile hamile kaldım.Daha2 ayımız var ama ben şimdiden çok ağırlaştım neredeyse evde yürümekte bile zorlanıyorum hele uyumak tam bir işkence sabahları omurgalarım birbirine girmiş uyanıyorum.Ama şikayet etmiyorum bebişlerim için herşeye katlanırım:KK1:
Merhaba canım, geç de olsa hoş geldin aramıza.:KK16::KK16::KK16: Maaşallah artık sıkıntılı haftaları atlatmıssınız. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasib etsin kuzularını. :KK1:Aramıza gelmişken aşağıdaki topiğimizi de ziyaret et.:KK52: Pişman olmazsın:KK14:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=669353

Tecrübeli arkadaşlara bi kaç sorum olucak kızlar.Geçen kontrolümde drum celeston ciğer geliştiri iğne verdi 27. haftada yaptır dedi.Bu iğneyi sizler yaptırdınızmı.Birde erken doğumu önlemek için haftada 1 proloton depot kullanıyorum.ayrıca progestan hap, kalsiyum, demir ilacı, decavit ve pıhtılaşma sorunum olduğu içinde hamileliğimin ilk gününden beri cleksan iğne yapıyorum kendime.Yani benim kadar ilaç kullanan yoktur heralde aranızda :KK1:Bu arada kontrollere kaç haftada bir gidiyosunuz.Drum 3 haftada bir çağırıyor ben dayanamayıp 2 haftada gidiyorum:KK1:Alış veriş işine gelince ilk etapta gerekli olacak şeyleri aldık.Hastane çıkışı battaniyeler.nevresim takımları ama çantam henüz hazır değil kullanışlı bi çanta bulamadım henüz.Dışarı çok fazla çıkamıyorum netten baktım ama görmeden almak nasıl olur bilmiyorum.Kafanaızı çok ağrıttım kusura bakmayın.Sizleri yeni keşfedince paylaşacak çooook şey var tabi:KK14:

Merhaba arkadaşım. Ben de epeydir bu sayfayı takip edip yazmayanlardanım. Şu an 32. haftadayız. 26. haftada 2 gün hastanede yattım. Enfeksiyon problemi sebebiyle. O esnada bana da iki gün ciğer geliştirici iğne yaptılar. Ve o iğrenç iğne proloton depota başladık. 6 hafta iğneyi yaptırdım ama iğne yerlerimi tanıyamaz oldum artık. Müthiş bir kaşıntı, morarma ve şişkinlik. Geçtiğimiz haftaki kontrolde bu durumu doktoruma söyledim ve iğneden yırttım çok şükür. Malum yağlı içeriği olduğu için acaip acı veriyor. Onun yerine progestanın 200lük olanını fitil olarak kullanmamı istedi her akşam. Bunun yanında demir ilacı, suda eritilen kalsiyum ilacı, folik asit ve tansiyon düzenlemesi için de nidlat kullanıyorum. İlaç konusuna takılma, hepimizin bir sıkıntısı var ama Rabbim beterinden korusun. Benim artık kontrollerim iki haftada bir olacak. Şimdilik iyi gidiyoruz bakalım acele mi edecekler yoksa hedeflediğimiz 37. haftayı görebilecek miyiz. Kısmet artık.

kızlar 2-3 gündür ellerimde uyuşukluk var şişlikten olabilirmi resmen hissetmiorum
Canım bende de şişkinlik ve karıncalanma var ama dediğin gibi hissetmeme derecesinde uyuşukluk yok . Bilemedim normal mi? Doktoruna sor istersen, artık riske atmaya gelmeyiz biliyosun. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.:KK50::KK50::KK50:

X