2014 ikiz anneleri

Bende ayni durumdayim 26. Hafta girdik doktorum 28.hafta vuralim diyoo.bilmiyorum napcami hani erken dogum olmuycaksa kendilindennn gelissee cigerleriiii daha iyi ama bide ani dogum olursa oda varr...kizlarr kacinci hafta vurundunuzzz

Bende ayni durumdayim 26. Hafta girdik doktorum 28.hafta vuralim diyoo.bilmiyorum napcami hani erken dogum olmuycaksa kendilindennn gelissee cigerleriiii daha iyi ama bide ani dogum olursa oda varr...kizlarr kacinci hafta vurundunuzzz

Canım ben vurulmadım ciger geliştirici.erken dogum olmasın öyle bi aksilikle karşılaşmayalım die 26 hafta civarında nidilata başladım.sanırım nidilat kullanıyorum die vurmuyor.artı benim erken dogum tehlikem yoktu..

arkadaşlar günaydın benim sertleşmelerin çok oluyor her 10 dk arayla kalbim çarpıyor acaba bu ciğer geliştirici iğneden mi?dün akşam 9-gece 2 arası her 10 dk arayla sürdü sertleşiyor bazen nefesim daralıyor ama herhangi bir yerimde ağrı sızı yok sabahta uyandık yine başladı gece olduysa haberim yok sizlerde yaşayan varmı

Canım bi doktorunu arayıp sorsan belki ntsye filan baglanırsın içini rahat etsin

Slm herkese,iyisinizdir insallah.kizlar bn her sabah yumurtanin emilimini kolaylastirsin die portakal suyu iciyorum.bu gebelikte sekeri tetiklermi?sekeri yuksek cikan arkadaslarin bi fikri var mi acaba

Slm herkese,iyisinizdir insallah.kizlar bn her sabah yumurtanin emilimini kolaylastirsin die portakal suyu iciyorum.bu gebelikte sekeri tetiklermi?sekeri yuksek cikan arkadaslarin bi fikri var mi acaba

Portakalın zaten hipoglisemik indeksi yüksek suyu daha fena içme cnm bırak bn daha töbe ağzıma sürmemmmmmm
Günde yarım portakal yarım elma yarım mandalina yada nar yiorum oda bi kere değil gün içinde bölünmüş öğün aralarında ben bana birşey olmaz diye meyve yiodum deli gibi oluomuş valla dikkat et. Sen

Eve nst makinası almak istiyorum bennn artıkkk
Gece yatarken benimde oldu valla aynen uyuduktan sonra oldu mu bilmiorum gün içinde olursa ama bencede nst ye git

Bu ne kız böyle yarım yarım ben bunların 2-3 kat yiyiorum

açlık ve tokluk normal çıkınca çok düşmemiştim üstüne ama artık yükleme zamanı yaklaştıkça tedirgin olmaya başladım.gün boyu zaten elma yiyorum oda 1 tane demir hapını alırkende akşam üstü bi mandalina.inş çok etkilemiyodur cnm ya.biraz ara verim olmazsa.zaten doğru dürüst doktor bulamayınca muallakta kaldım.doğumun nerde olcağı bile belli değil,akıllı uslu bi takip eden yok.bakalım sonumuz hayrola artık

Selam kizlar gecenlerde kasintim oldugunu yazmistim.tahlillerde birsey cikmadi ama kasintim devam ediyor.dun doktora gittik erken dogum olabilir dedi ay sonuna kadar dayanabilirsem eger sanirim 34 biter bitmez erken doguma alacak.ayrica bugun iki doz ciger gelistirici igne yaptim iki dozda aksam yapacagim.dua ein arkadaslar rabbim saglikli sekilde kucagimiza almayi nasip etsin yavrularimizi.

Bu ne kız böyle yarım yarım ben bunların 2-3 kat yiyiorum

Heeee bende yiodum işteeeeeeee şekerin yoksa ye cnm nolacak bebiklereeeee vitamin ne güzellll

Benimde hep düşüktü açlığım tokluğum bende günde iki bardak kendim sıktığım meyve suyu ve meyve yiomdu tam kesin şekerim yok şimdide ama yinede dikkat ediorum..sonra bu meyve suyunu baya araştırdım meyve suları direk şekere dönüşüomuş oysa posaları olunca yani normal yiyince öyle olmuyormuş içmeyin diyor hepsi bende içmiyorummmm inş senin yüklemen sorunsuzzz geçerrrr

Kaşıntıyla erken doğumun ne alakası varmış ben anlamadım biçok gebenin senin haftalarında kaşıntısı var ..başka bişiy dedi mi cnm??
Hiç sıkma canını alkah bizede nasip etsin snn haftalarını görmeyi sağlıkla kucağına al inş

İnsallah cnm bende kendim sıkıyorum cay icmeyince sutde olmuyo yanina vala en ii o gidiodu :)bnde birakim o zmn azar azar.sagol cnm

Kaşıntıyla erken doğumun ne alakası varmış ben anlamadım biçok gebenin senin haftalarında kaşıntısı var ..başka bişiy dedi mi cnm??
Hiç sıkma canını alkah bizede nasip etsin snn haftalarını görmeyi sağlıkla kucağına al inş [/QUOTE]i

Canim kasinti dayanilmaz olunca ilac kullanamadigin icin mecburen erken dogum yaptiriliyor.cunku kasintinin siddetli olmasi anneyi riske sokuyor.rabbim hepimize en ax 36 li haftalari gormeyi saglikli sekilde nasip etsin

Son düzenleme:
İnsallah cnm bende kendim sıkıyorum cay icmeyince sutde olmuyo yanina vala en ii o gidiodu :)bnde birakim o zmn azar azar.sagol cnm

Heeee ya sorma benimde hep içesim gelirde kahvaltıda şahane oluo ben iki bardak içerdim hattaaçık çay içebilirsin bişiy olmazki bi bardaktan

Canim kasinti dayanilmaz olunca ilac kullanamadigin icin mecburen erken dogum yaptiriliyor.cunku kasintinin siddetli olmasi anneyi riske sokuyor.rabbim hepimize en ax 36 li haftalari gormeyi saglikli sekilde nasip etsin

Valla kuzum ben ilk aylarda ürtiker oldum ama öle böle deil göz kapaklarım kapandı ellerim şişten mosmor oldu antihistamink iğneyle kortikosteroid iğne olmuştum bi hafta sanırsam kortikosteroid son aylarda yapılmıo ondan sıkıntılandın demek sen ahhh kıyamam
Sistral ve ovadril losyon kullanıodum ben sistral ovadriek göre daha güvenli ovadril c kategorisi kullanıo musun sen azcık rahatlatır bide soğuya yakın duş çok iyi geliodu yada alamam duş dersen buzlu sulara batırılmış havlular koyuodum ben oda ferahlatıodu geçmiş olsn allah yardımcın olsun bilirim çok kötüdür ben yanıyorum allahım kabir azabı bu diye ağlıodum evde dualarım seninle inş geçer biakç günee

Canim son hafta oldugu icin doktorum ilac kullanmami istemiyor her aksam ilik dus aliyorum biliyor musun sisten ayaklarimin ceviz kemigi gorunmuyor boru gibi olmus eller keza ayni sekilde doktir dayanamazsan yatis yapip gozetim altina aliriz dedi dayanabilecegim yere kadar goturecegiz canim dua sadece dua baska yapacak birsey gelmiyor elden.

Kızlar selam nabersiniz? Keyifler yerinde ve herkes sağlıklıdır umarim gecmise bakamadim tek tek kac gundur topige giremiyorum uzak kaldım :) kendimi iyi hissetigim zamanları gezerek degerlendiriyorum napam kuzularina yatak alanlariniz var mi? Park yatak mi alsam diyorum da ben ama kullanisli olur mu olursa hangi marka alinmali? Bizim ev tasima hatta sehir degistirme durumlarimiz var da o yuzden henuz cocuk odasi kuramayacagiz tasinabilir bir seyler olsun istiyorum...

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/pashababy-m-27-cicek-sepet-besik-105589407
Aynı durum bizdede vardı ben bundan iki tane mavi aldım gayet güzel eksiksiz geldi memnun kaldım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…