2014 ikiz anneleri

Ya canım benim karnımın sağ tarafında oluyor sadece sağ üst kısımdan tam kaburga altından (ki burda üsttekinin kafası var tam) bir elma çıkyor göbek deliğime kadar taş gibi oluyor az bi zamana geçiyor hissediyorum gerildim diye zaten hemen saymıyorum ama mesela iki üç kere ard arada oluyor sonra bikaç saat olmuo günde rahat 10a yakındır.annemde kasılma böle olmaz özellikle kasıklardan başlar bitin karında bant şeklinde çekile çekile olur diyor bilmiyorumki ben o nasıl bu nasıl
Mesela nst ye bağladıklarında hiç olmadı sancı yok dediler sizin çıkmış mıydı nst de sancı ağrı yada ne çıkıosa ondan ??yada rahim boyunuzda kısalma yapmış mıydı kasılmada dr nidilat başladı ??

Son düzenleyen: Moderatör:
Vayyy beee bide gayriresmi var haaa muayehanee ne gunlere kaldik yarebbii ;-);-);-)
İyi bakalim dedinn iyi oldu..
Nasilsinn evde yatiyimusunn ????

kızlar kontrolden geldik bebeklerin durumu iyiymiş persembeye gün verdi son 4 günümüz 37. haftayı bitirelim dedi ...bizde haberler böyle ...

ancak yazabiliyorum canım kusura bakma,
şu an çıplak yatıyorlar, ama kıyafetleri giydirsen olmaz yani çok küçülkler..
bebek bezi olarak da prematüre bebek bezlerinden aldık, onlar ancak. Ama çok şükür solunum, yutma, emme vs herşeyleri normal.
sadece kilo almaları gerekli.
ama doğumdan sonra onları orda bırakmak o kadar zor ki.. her gün 1 saatim var , gidip görüp emzirip geliyorum. her çıkışımda eve gelip ağlıyorum, çok zor onları orda bırakıp eve gelmek...

Kızlar ikiz gebe olup aranızda prenatest yaptıran var mı acaba? ikizlerde yapılabiliyor mu ve kaçıncı haftalarda? bilen varsa bilgi verebilir mi acaba?

Canım ben de tam olarak aynı şeyi yaşıyorum, hatta bu akşam yemek yerken oldu, resmen karnım sağa kaydı, eşimin ağzı açık kaldı ilk başta ben de korkmuştum hatta burda kızlara da danışmıştım acaba kasılma mı diye ama değilmiş, doktorum da 'başı ya da poposu oraya geliyor, ondan oluyor, korkulacak bişey yok ' dedi. O yüzden sen de rahat ol, doktorun da öyle demiş zaten :)

Cnm ya bişiy daha sorcam benim o çıkıntının etrafındaki karın kısmımda semsert oluo senin nasıl oluo ??

allah yardımcın olsun eminim çok zordur hepimizin başına gelme durumu yüksek bi durum Allah sabır versin sağlıkları yerinde olsunda bugünlerde biter gider..

Bende mayis 2014 te ikiz annesi olucam insallah rabbim herkesin yardimcisi olsunn...
Hoşgeldiniz taze ikiz anneleri.Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasib eder inşaallah kuzularınızı
Aşağıdaki linkimizi ziyaret etmeyi unutmayın.
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=669353&page=20
kızlar kontrolden geldik bebeklerin durumu iyiymiş persembeye gün verdi son 4 günümüz 37. haftayı bitirelim dedi ...bizde haberler böyle ...
Canım çok şükür kavuşacaksın meleklerine. Rabbim sağlıklı sıhhatli doğumlar nasib etsin. Hayırlı haberlerini bekliyoruz.

Ayy canım heycan doruktadır şimdi sende.Allah sag salim kucagına almayı nasio etsin.bugün hep sendeydi aklım valla :)) kaç kilolar?

tesekkur ederim canım rabbim hepimize nasıp etsin inşallah ..kiloları 2500 civarı dedi ikisi birbirine çok yakın dedi ama hayırlısı inşallah sorunsuz kucagıma alırım...

kızlar hepinize iyyi dilekleriniz için tesekkür ederim aylardır herşeyi burda birbirimizle paylastık birimizden haber çıkmasa meraklandık kötü haberlere üzüldük güzel haberlerle sevindik inşallah bebeklerimizi büyütürkende bu paylaşım içinde devam ederiz hepinize tekrar tesekkürler...

İyi geceler canim ben forumda yeniyim sana bir sorum olucakti.oncelikle haftan masallah cok iyi rabbim sağlıklı yaşam versin Allah Bir an önce yavruları ni kucağına almayi nasip etsin. Bi akciğer geliştirici iğne sana vuruldu mu kaçıncı haftada. Ben 27+6 yim doktor bu hafta vurmak istiyor ben de erken doğum belirtisi şimdilik yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…