2014 ikiz anneleri

:):) canım hayırlı olsun bebeklerin ben kaçırdım sanırım

Bende doğduktan sonra almayı planlıyorum..Maclaren da cok güzel aman ne biliyim karısıyor insanın kafası

sağol canım doğdular bugün tam 1 haftalıklar..
ama 32+5 te doğdukları için küvezdeler 1 haftadır , daha en az 1hafta kalacaklar.. O arada almamız lazım işte artık.
Maclaren bakmadım hiç ben, nasıl yanyana olanlar gibi mi? Chicco Litewayplus dediğimde hem araba koltukları da dahil travel sistem yani, hem de ister tek tek ister birleştirip kullanabiliyorsun. Hem de hafif baya.. Yalnız biraz pahalı geldi,1,5 milyar yapıyor.. o yüzden hala bakınıyorum bende.

herkese günaydn güzel bi gün olsun inşallah...

Toplu alışverişinizi ne zaman yaptnz kızlar? ben şaun 4,5 aylık hamişim bi yandan yapasım var bi yandan da hep içimde bi korku var allah korusun kötüsü geliyor aklıma, en iyisi bu işi yapanlardan fikir almak

Allah kavuştursun sağlıkla bugünlerde doğum yapanlar coğaldı.İnşallah en kısa zamanda kucağına alırsın...

Evet yanyana işte o birleştirilenler 7/8 cm daha büyük oluyor sanırım yanyana olanlardan maclaren cok güzel hem küçük hem hafif ama pahalı dediğin gibi

Chicco ya hiç bakmadım sanırım baby2 go alıcam bende hayırlısı olsun artık...

canım ben yaptırmama kararı aldım aşıyı Allaha emanetiz .. sonuçta ağrı umrumda değil... ama ateş olayı durumunu riske atamadım..

Günaydın arkadaşım

Yaklaşık 1 ay önce ağırlaştım.Artık yürürken cok zorlanıyorum nefesim kesiliyor bel ağrısından ayakta duramıyorum.

Senin aylarında başladım hep Allaha emanet bebeklerim diyorum.İlk önce büyük eşyalarını hallettim her cıktığımda bişeyler aldım cok şükür dü bakım ürünlerini almamla bitti.Yani son aylara kesinlikle bırakma

Son düzenleme:

Rabbim sağlıkla kullanmayı nasip etsin inşallah canım...ben bile şimdi çok yoruluyorum inşallah bi kaç haftaya başlarım bende 6aylk alışverişte düşünemiyorum kendimi zor olur sanırım...

Bonibonum, ben o sayfayı gördüm mü bilmiyorum, bi kontrol edicem.
Ben bi hoşum bu ara, mide bulantılarım geri geldi sanki.. 2 akşamdır çıkartıyorum yediklerimi ve aç yatıyorum.. acaba bebekler mideme baskı yaptığı için mi, yediğim de zaten kuş kadar...
Doktora Perşembe gidiyoruz, bakalım nelerle karşılaşıcaz :/

50lik şeker bile kötüymüş 100lük daha fenadır :s Geçmiş olsun canım, ama anladığım kadarı ile iyi çıkmış sonuç…
Beşikler de kurulmuş, mışıl mışıl uyuyacak kuzucuklar içlerinde inşş , az kaldııı :))

Aksucum, 3. Evre olması felaket 1. Evrede haftalık ultrason takibi istiyolar, 2. Evrede bebeklerden küçük olanın mesanesi izlenmiyormuş ve diğer organları da zarar görüyor, 3. Evre zaten pek kurtuluş imkanı olmayan evre.. Allah korusun inş..
Şimdilik 1. Evreye razıyım :/ Perşembe Recep Has’ın söyleyeceklerine göre Çapaya da gidicem canım..

Sana da geçmiş olsun :/ umarım bugünkü kontrolden çok güzel haberlerle gelirsin, dualarımdasın.. hepinize hep dua ediyorum.. inş rahim boyu da yanlış ölçülmüştür, 1-2 cm bile ne kadar fark ediyor, daha rahat oluyoruz bi nebze de olsa :/

canım ben yaptırmama kararı aldım aşıyı Allaha emanetiz .. sonuçta ağrı umrumda değil... ama ateş olayı durumunu riske atamadım..
Off ben ne yapsam ki :/
Devlet hastanesindeki hemşire de “aşı oldun mu?” dedi.. birde o geliyor akıma ikidebir..
Karar vermeliyim artık..

Günaydın herkese

kızlar ben chicco liteway plus bakıyorum, bu hafta almayı planlıyorum artık..
en çok kararsız kaldığım konu araba oldu, çocuklar doğdu biz arabayı seçemedik daha :)
Canım tam olarak dediğin arabadan biz aldık İki tane Chicco Liteway Plus, bu aralar da birleştirme aparatını alırız internetten inşaallah. Arabaları kurduk salonda duruyor. Kaldırmak hiç içimden gelmiyo durup durup oynuyorum arabaları sürüp düüüt düüütt Bizim çok ama çok içimize sindi. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Evet bende bakıorum ama içime sinen bi model yok malesef.Canım bende senin haftandayken 1-2 haftalıgına mide bulantısı yaşadım.Demir ilacı kullanıorsan ondan olabilir ben sabah ac karnına alıordum o mide bulantısı yapmıştı.doktorum şimdi ilaçımı degiştirdi şurup yazdı daha iyiyim.

merhaba kızlar 32.haftayım bende sanıyoruz ay sonuna kadar gelecek babyler dr.umuz daha fazla durmayabilirler dedii yani 34.haftada gelebilirler..umarım sorun olmaz..benım ikizlerle birlikte 3 çocuğum oluyor bu durumda devlet yardımı varmı ikizlere bilen var mı acaba..

İnş hemencecik alıvericen kucağına
Entübe değiller demi beslenmeleri nasılll sadece kilo alsın diye mi tutuolar azcık anlatsana
Birde aldığın kıyafetler bebek bezi oldu mu ??

Tam zamanıdır aman kaçırma
bana şimdi git o aldıklarını al deseler imkanı yok internetten alırdım yada eşimle annem alır gelirdi

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=595283 burda canım çapadaki hoca isimleri var
Beşikleri kurduda kaldırdı hemen boş beşik uğursuzluk getirir diye bende bişiy demedim o öle inanıosa saygı duymak lazım napam
Bende yaptırmadım canım aşı geçti herhalde zaten zamanıdaaa
Hayırlı haberlerle gel inşşşş dualarım seninleeeee

Litewayplus kardeşliği
Bende memnunum bi daha olsa bi daha onu alırdımmmmmm

aksucum hayırdır ya geçmiş olsun canım

Bakiyoo rahim boyuna kilo boylarina kan sayimim yapiyo ama hani ne biliyim bu ikiz gebelik farkli onunda bazi yerlerde algilayamadigi veya yetisemedigi yerler oluyo ikiz bildin gibi tek gebelikten cok farkli olcumler bile bazen yalnis cikabiliyo tek bebekte rahat rahat olcum olurken ikiz farkli yanilma payi yuksek bide nuri danisman ozel muayenesi yok canim olsaydi gidecektim dogumafa ona gitcektim ama ztb deki hic bi dr disarda muayenwsi yok zaten bu hocaylada sozlesme yapmis hast gitmesin baska ozel hastane diyeeee..saglik sektorun en zor zamaninda kosusturuyoz kuzucuklarimiz icin.hulusinin fetal eko isteme nedeni nedir¿ istemedi gogsen bey hic..

ya genelde hiç bir doktor istemiyor hulusi hoca bendende istedi ama yaptıramadım başkentte yaşadığım şehirde yaptırırım dedim oda yapan yer olmadı zamanı geçincede yapmıyorlar

Mrbb zuzu bence simdi hastane cikisi falan al ilk onemli seyler.suan biyere cikasim yok ki dusun daha 25-26 haftaligiz.senin zamaninda basla ama ben besik daha almadim korkuyorum sanki besik geliverse bebislere bisi olur diye sacma biseyy cokk sacma ne zamam alincak bilmiyorumm.suan sadece saglikla dogurup sonrasinda herseyini almak.ama perde ve duvar kagidi belli simdidenn ;-) besik dolapta cikmasamda artik esim alir.bu zamanlarda ayakta zor oluyo yurumesii saglicakla al bebislerini

ya genelde hiç bir doktor istemiyor hulusi hoca bendende istedi ama yaptıramadım başkentte yaşadığım şehirde yaptırırım dedim oda yapan yer olmadı zamanı geçincede yapmıyorlar

Ay bu fetal ekonun bide zamanimi var neler ogrencez daha kimbilir.belkide gecti benim zamanim cekinmek icin dimi gul<??

Nektarcimmmm gunaydinn....daha elinde kesin bisi yokkk insallahh saglicakla alicaksinn bol bol dua edelim.

Bonibon, bakim tatlım topiğe, saol
Nektarcimmmm gunaydinn....daha elinde kesin bisi yokkk insallahh saglicakla alicaksinn bol bol dua edelim.
aminn inşallah

cuma saatinde bi yasin, amme ve cuma süresi okudum tüm topikteki bebişlere, Allah kabul etsin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…