2014 ikiz anneleri

merhaba hayırlı uğurlu olsun ikizleirniz. Bende Avrupa yakasındayım benım doktorum şişlide prof.dr.bulent baysal ben memnunum tup bebekle ıkızlerıme hamıleyım Allahın ıznıyle muayene ucretı 300tl .daha uygun dersen turkıye has kuzenım ozge hanıma gıtmıştı bıkaç tanıdığım daha muayene ucreti sanırım 75tl.

canım benim doktorumda aret kamardı tüp bebek ile evlatlarım oldu :) doktorun merkezi taksimde devlet memuruyum rapor almam gerektiğinde sıkıntılı oluyor heyet veremiyorlar taksim çok uzak doğum yaparsam aret beyde 6 milyarı buluyor hastaneyi ben seçicem o gelecek baya sıkıntılı olacak yani medical park bahçelievlerde önerebileceğiniz bir doktor varmı beylikdüzünde oturuyorum şişli taksim çok sıkıntılı benim için...

canım benim bi arkadaşım da tüp bebek ile hamile kaldı ikizlerine medicana Bahçelievler düzgün beyde doğum yaptı herkes çok memnun ondan araştır bi istersen...

ben şimdilik emre beye gidiyorum 12. haftaya kadar ondan sonra medipole yada medicanaya geçicem

iden sen nerelerdesin canım :) aret beyi neden değiştirdin? bende bahçelievler medical park istiyorum ama doktor bulamadım orda medicanada olabilir aslında bi bakıyım o doktora sen nerde devam ediceksin aret beyin doğumu pahalıyı geçtim benim için sıkıntılı olacak herşey belirsiz...zaten ilgilenemiyorda pek tüp bebek hastası çok doktorun hamileleri araya sıkıştırıyo gibime geliyor

kıızz asıl sen nerdesin kaç kere özel msj attım sana bende sitem etmiyim dedim sen bana ettin

kanamam oldu aradım bağlamadılar bende kızdım küstüm değiştirdim başka yerdende randevu bulamadım emreye geçtim... çok şeker bi adam 12 haftaya kadar onda devam edicem.. şimdi benden detaylı ultrason istedi onu araştırıyorum... sen çektirdinmi nerde çektirdin...

Cok gecmiş olsun canım Allah şifa versin kuzularına cok üzüldüm neyseki toparlanmışlar.Maşallah ya 1 ay oldu mu zaman ne cabuk geciyor.

ya tatlım işler yoğun inan bakıp yazmaya fırsatım olmadı bugün okudum yazdıklarını ya benden 20. haftada ayrıntılı ile 3 lü tarama istiycez ikizlerde 2li doğru sonuç vermez dedi aret bey ya drlar iyi güzelde doğumda sıkıntı yaşarız gibime geldi hamileleri hiç takmıyolar tüp bebek olayına odaklılar ...ama dışardA güvenebileceğim bir doktor bulamıyorum baya tedirginim napcam bilmiyorum.. sen kaçıncı haftandasınki

Bnm haftalarimda kasik agrisi crken varmiydi bn rahim buyudugu ivin diorum ama sagli sollu donemiyorum bile bazen yatakta.bide bnm bi bolgem degilde karnimin tsmami sertlesiyo normalmi.kiz bebekler oyle olur diolar ama ne kdr dogru bilmiyorum

senin haftalarında benimde cok kasıklarım agrırdı sag tarafım daha çok agrıyodu rahim büyüdügü için dedi doktor yatakta dönemezsin çok canın yanar bedenini çevirmek bukadarmı zor olur ben bazen adım atmakta zorlanırdım bizim yasadıgımız gebelik çok zor allah yardımcımız olsun..

Canim cok gecmis olsun ogluslarin iyilesir insallah biran once.40 cikana kadr yabanci kabul etmemek gerekli demekki.

Canım sebamedin ürünleri malesef tuzlu indrimden almaya calış eger sebamete karar verirsen.
Canim sampuan 17 sabunu buyugunden 10lira fln uygun geldigi icin size danisiyim dedim.

Amin cnm cumlemizin yardimcisi olsun insallah.doktordan tatmin edici cvp alamayinca kk kosuyo imdadima :)

Canim vala 500ml sampuan pisik onleyici ve 2 adet sabun 50 tlye geliyor iyimi sence fiyati.bi sitede buldum ama nivea chico fln yorumlari okudum en sagliklisini bulmayi istedim

merhaba,bende organik olan yerli bi ürün kullanıyorum siparişle eve geliyor,üyelik ücretsiz ve konsantre ürünler özellikle çamaşirlarını yıkarkende kullanıyorum ersağ markası..şampuanı fln çokk güzelll

canım ikili kan testi yanlış sonuç verir onun yerine 11 - 14 . haftada detaylı ultrasona gircen ense kalınlıklarına fln bakılcak dedi emre bey.. hepsi farklı işliyo işte ... bende devlet hastanesinde deniycem şansımı... bakalım yaptırabilcemmi orda... olmadı giderim yine özele napiimmm... habersiz bırakma beniiiii

En önemli şeyi unutmayın lohusa tacı:)ben takamadım içimde kaldı:)
İkiz annesi diye taçlar var :) saçim bozulur ama güzel olur mu ki
Kuzum emzirme yastığını yük etme kendine.kullanamazsın,3 kişinin yardımıyla emzirebilmiştim ben:))yastığa gerek yok.
Eeee belki yastık götürsen 3 kişiye gerek kalmazdı tamam arabada dursun bari
Sekerin iyi cikmis gozun aydinn aksucumm cok sewindimmm

Çok sagol Canim, senin bakilmiş miydi?

İkiz annesi diye taçlar var :) saçim bozulur ama güzel olur mu ki

Eeee belki yastık götürsen 3 kişiye gerek kalmazdı tamam arabada dursun bari

Çok sagol Canim, senin bakilmiş miydi?

Yok kız memeyi tutturmak için uğraştık:))deliii:))sen götür yinede lazım olur diyosan

Haxu seni göremeyince dogum yaptın sandım :) Canım nasılsın nasıl gidior?

hepinize hayırlı akşamlar anneler bizim bugün şeker yüklememiz vardı çok şükür yüksek cıkmadı yine alttan muayene yapmadı herşey yolunda dedi malesef yine idrarda enfeksiyon çıktı tek kullanımlık monurol verdi yalnız anlamadığım bişi var idrarda protein yazan yerde trace yazıyor ne demek acaba ordayken incelememiştim bebeklerimden biri 600 diğeri 620 gr olmuşçok şükür (24.haftamıza girdik ) hepinizden dua bekliyorum mayısa kadar doğurmayım sonra günlerinde sağlıklıca doğup büyüsünler

Selam biz hastaneden yeni geldikkkkkk..benim sabahtan öğlene kadar on küsur tane o sertleşmeden oldu koşturduk hastaneye kapıda kamyon taşınıyoruz ya süperdik anlicanız ..yeni hastanemiz küçük birazda eski perinatalog haftada bir geliyor usg aletleride çok yeni değil bize medicanadan sonra bi ilginç geldi ama maalesef başka seçenek yok küvözlerimizde iyi dediler bugun 700gr doğan bebeği sağlıkla taburcu etmişler neyse öle işte gelelim bana nst ye bağladılar ağrı sancı bişiy çıkmadı zaten şans orda öle sertlik falan olmadı hastaneden çıktık arabaya bindşk oldu ters işte benim oğlanlar anaları gibirahim kapalı serviks uzunluğu iyi yeni doktorumuz pozisyonları seni çok rahatsız edici bi halde baş popo değil yan ve çapraz bence o çıkan kafa dedi magnezyum verdi günde iki siz magnorm mu kullanıodunuz bide ben sadece kalsiyum aldım siznkilerin içinde d vitamini var mı ???perşembede 100lük şekere gidiyoruz bundan sonra hayırlısı ne edemmmm:26:

Beylikdüzünde bi arkadaş sormuş benim doktorum medicanada perinatalogdu doç muayenesi 200ytl çok bilgili ve çok ilgili kadın doğumcu mehtap hnm var muaynesi 100 ytl o da çok iyiymiş gidenler çok memnun,medicana pahalı gelir dersen esenler avicennada ibrahim bey var çok bilgiliymiş yeni doğan küvözleride baya meşhur oranın doğumda 1500 ytl civarı benim araştırmalarım bu yöndeydi

Sedefcim çok geçmiş olsunnnnnn hiçbişiycik olmadan alıvericen kuzularını sen hiç merak etme ...

Ben chicco organik şampuan 9 ytl ye buldum 5 paket alıverdim diğer kremdir bebe yağıdır gene chicco ve dalinin organikleri keza onlarıda kampanyadan ucuza aldımmmm..deterjan ve bulaşık malzemelerinide yeşil anne sitesinden aldım..

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende sampuanini kullanıyorum hakikaten cok guzel..bebekler için deterjan da alıcam artık onla yikayacam çamaşırlarını :) zaten yerleri de onun konsantresiyle temizliyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…