2014 ikiz anneleri

Canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün.

Benim bahsettigim de oyle zaten kuzum bütün rahim semsert oluyo toplanıyo ortada kasilmada..ama yatarken daha iyi farkedersin ayakta karnımız sert olur zaten biraz daha..

kızlar bebeklere banyo için hangi ürünleri kullanıcaksınız.nivea, sebamed,mustela fln.size ne önerdiler?ben artık eksiklere daldığım için çok soru sorcam size:)

Bnm haftalarimda kasik agrisi crken varmiydi bn rahim buyudugu ivin diorum ama sagli sollu donemiyorum bile bazen yatakta.bide bnm bi bolgem degilde karnimin tsmami sertlesiyo normalmi.kiz bebekler oyle olur diolar ama ne kdr dogru bilmiyorum
Canim kasık ağrısı arada normal ama sürekli geçmeyen bir ağrin varsa ve buna sertleşme dediğin kasılmalar eşlik ediyorsa doktoruna danışman da fayda var. Karnınin tamami da sertleşebilir, zaten bi tarafa toplanip sertleştiginde de diğer taraf yumuşak olmuyor. Ayni dediğin gibi duvar kadar sert oluyor, doktorun tabiri ile alnın gibi sert. Bir günde kaç kez oluyor aşağı yukari? Beyazin da dediği gibi düzenli olması eşlik eden fazla ağrı, saatte 4'ü geçmesi sorun olabilir yoksa olmasi normalmiş ama hepimizi tedirgin ediyor işte, bide bu sertliğin kaç snye sürdüğüne bak gerçek kasılma daha uzun yalancı ise 10-30 sn falan sürüyor.
Rahim boyuna doktorun bakmiyor mu sana mi söylemiyor ölçüsünü? İkiz gebelikte özellikle önemli çünkü... Hatta ilk 3. Ayin sonunda bakiliyorki gerkirse dikiş atılıyor...
Gozunaydin canim darisi tum seker yukleme yaptiracak arkadaslarin basina insallah
Amin Canim çok sağol senin de yaklaşmış inşallah güzel sonuç alirsin...

Kızlar bugün dogum cantamı hazırlıyorum eksigim varmı bi bakarmısınız aklınıza bişey gelirse lütfen söylein ekleyim :)
Kendim için; Gecelik-sabahlık, içcamaşırı ,gögüs pedi,Orkid,Corap,Terlik,havlu
Bebekler için;Hastane cıkışı,battaniye,beberon,bez,emzik,mama

Dış fırçası, macunu, tarak, hafif renk gelsin dersen makyaj malzemesi :)),
Emzirme yastığı kullanacaksan ben hastaneye götürmeyi düşünürdüm minik olacaklari için tutması kolay olur, çikarken neyle cikartacaksaniz ana kucagi vs, şeker vs dağıtacaksan onlar, fotoğraf makinesi... Şimdilik bunlar geldi aklima Canim...
Sagol sekerim de Benim doktorum 22. Haftada istedi ben de yaptirdim gecen gun 75 gr lik neyseki benimki de guzel cikti :) bana da erken gibi geldi ama tamam dedim :))

Sen erken o stresten kurtulmuşun gözün aydin o zaman darisi yaptiracak arkadaşlara...

Kuzum emzirme yastığını yük etme kendine.kullanamazsın,3 kişinin yardımıyla emzirebilmiştim ben:))yastığa gerek yok.

Canim insallah kotu bisi yoktur o dedigin kisa kasilma rahim ustunde daha cok hemen geciyo.en son 20.haftada 31mm dedi sonra bisi dien olmadi.sorsam bile sorun yok diolar hatta ayda bir randevu vericeklerdi ama artik iki haftada bi gelsem dedim ancak oyle sıklastiricak kontrolleri.bu gidisle adanada dogurcam :)saol cnm bilgin icin

Sedefcim nasılsın? Nasıl gidior alışabildinmi kuzularına agrıların nasıl ?

Bebeklerim küvözdeler canım ikiside zatürre oldu.ege yarın çıkacak 1 haftadır yatıyo,eymenin 3. günü bugün onunda durumu iyi allaha şükür.kızlar ben akıllandım siz siz olun bebeklerin yanına ziyaretçileri sokmayın bi süre.her türlü enfeksiyona açık bebekler dedi doktor.hasta olan birinden enfeksiyon geçmiş dedi.ağrım kalmadı canım doğum yapmamış gibiyim bugün tam 1 ay oldu bize

Canim vala 500ml sampuan pisik onleyici ve 2 adet sabun 50 tlye geliyor iyimi sence fiyati.bi sitede buldum ama nivea chico fln yorumlari okudum en sagliklisini bulmayi istedim

Canım ben bübchen kullanıyorum şampuan banyo köpüğü pudra ve nemlendiricide.bitkisel...pişik kremimiz mustela.

Sekerin iyi cikmis gozun aydinn aksucumm cok sewindimmm

Cnm bide hasta bezi aaldinmi??? orkid bazen yetmeyebilirmis

kızlar bebeklere banyo için hangi ürünleri kullanıcaksınız.nivea, sebamed,mustela fln.size ne önerdiler?ben artık eksiklere daldığım için çok soru sorcam size:)

Kizlar niye kimse dalin markasini yazmamiss.dalin bence cok iyi bi marka sampuan ve sabunnn olarak cok iyi.hatta ben de kullaniyorum saclari dokmuyoii

merhaba kızlar sizi günü gününe takip ediyorum çok yararlı paylaşımlarınız var işten fırsat bulup çok yazamıyorum.bende ikiz annesi olucam inşallah :)16. haftamızın içindeyiz iki tane oğlum olacak :) istanbul avrupa yakasındayım fakat iyi bir doktor halen bulamadım lütfen bana tavsiye edin ikiz olunca daha hassas araştırmak gerekiyor heralde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…