2014 ikiz anneleri

İnşallah canım sağolasınnnnn
Benimde kanamamda öle dediler ama kendide söledi kamerayla bakmıoruz sonuçta mutlaka bi yerde bi sıkıntı varki kanama oluo dedi sonuçta kanama normal bişiy deil o yüzden paran kesilmicekse çok fazla raporla al gitsinnnnnnn

Bence de normal bi sey degil de.. Ya maastan ne kadar kesilir bilmiyorum bile devlete yeni atandim ben.. gerci sagligimizdan da onemli degil... yasal iznime 8 hafta var heyet raporu istesem verirler mi ki bana da :)

Son düzenleme:
Bence de normal bi sey degil de.. Ya maastan ne kadar kesilir bilmiyorum bile devlete yeni atandim ben.. gerci sagligimizdan da onemli degil... yasal iznime 8 hafta var heyet raporu istesem verirler mi ki bana da :)

Yeni atanman önemli değilki kim ne yapacak yasal hakkın hiç korkma atanmışın ya bitti
Kanaman var enfeksiyonun var tek yumurta ikizi tabiki veiriler vermiosa değiştir doktorunu zaten benim 22de verdi mesela

Yeni atanman önemli değilki kim ne yapacak yasal hakkın hiç korkma atanmışın ya bitti
Kanaman var enfeksiyonun var tek yumurta ikizi tabiki veiriler vermiosa değiştir doktorunu zaten benim 22de verdi mesela

Hmm tamam o zaman canım sagol bir sorayim bakalim :) sana ozel mesaj attim ama atamadim sanirim kanamadan sonra ara ara pembemsi akinti ya da kirmizimsi nokta oluyor mu akintinda :/

Hmm tamam o zaman canım sagol bir sorayim bakalim :) sana ozel mesaj attim ama atamadim sanirim kanamadan sonra ara ara pembemsi akinti ya da kirmizimsi nokta oluyor mu akintinda :/

Yazdım canım bi dha baksana gelmiş olması lazım

Arkadaşlar tüm iyi dilekleriniz için teşekkürler. Tek yumurta ikizi sahibi olan arkadaşlar, transfizyondan korkmayın. Kontrol altına alınabilen bir şey. Benimki de tek y.dı. Aradaki fark sonra kapanıyor. Bol protein yiyin don haftalarda benimkiler arasında kg farkı vardı. Dr protein çok tüket dedi. Son 3 hafta yüklendim. Günde 3 öğün et 2 brd süt, 2 brd kefir, 1 kase yoğurt, 1 soda mutlaka tükettim. Fark kapandı nerdeyse 100 gr farkla doğdular. Bebeklerde kilo yapan proteinmiş. Hepinize hayırlı, sağlıklı doğumlar diliyorum)

Canım benim nidilat 2 hafta sürdü bıraktık simdi kasilmalar ara ara oluyo ama gunde 10 keZ olması normalmiş birde sıklığı onemli tabi..dikkat ediyorum kendime hepimizin yaptıgı gibi:)

Hepimiz face e gelemiyoruz birde buraya yeni gelenler oluyo topigimiz kan kaybetmesin:) oranın yanında burayı da takip ederseniz iyi olacak :)

Canım dediğin gibi biz de tek yumurtayiz ve kilolari bayagi yakın kuzularin . Ama ben bildiğin tam bir yumurta ve et canavariyim. Normalde de severdim zaten. Hamilelikte de bol bol tüketim, demek ki ondanmis. Bi de doğum bilgilerini 2014 ikiz anneleri paylaşım alanı ndaki tablomuza ekletsene. Takip etmesi çok güzel oluyo, hem bizim için de güzel moral oluyo. ;-)

Allah razı olsun arkadaşım, içime nasıl su serptin, Rabbim seni ve bebeklerini korusun. Hepimize sağlıklı bebekler ve doğumlar nasip etsin...

Çok sağol canım, sanıyorum bu saatten sonra dikiş atmakta riskli hem enfeksiyon hem keselerine zarar verme olasiligindan bide kızım zaten aşağida. Zaten rahim boyun çok şükür henüz o kadar riskli durumda değil tabi baskıdan kısalmazsa :18: Doktor genel anlamda tüm ikizlerde aslinda en kritik donemin bu 3-4 hafta olduğunu söylüyor benim de ayrica dikkat etmem gereken durumlar var tabi... Hepimiz dediğin gibi birşeyler yaşiyoruz inşallah mukafatlarimiz hepsini unutturur
Sen nidilat kullaniyor musun ki Canim ? Yok içim rahat artik iyi ki başladim diyorum. İnşallah hepimiz 36'lari görürüz sagliikla kucaklariz
Canim 100'luk yaptirmadan önceki 3 gün yapilan bir diyetten bahsediliyor karbonhitrat yemiyor musun yada tam tersi bi bak istersen nette yaziyor. Saniyorum en saglikli ölçüm öyle yapiliyor. Bende yarın 50'lik yaptiricam inşallah cikmaz:18:
Heyet raporunda kesinti olmaz Canim diğer turlu de 10 günü geçince galiba çok az kesinti oluyor. Ben özellikle son 2 hafta çok fark ettim calismayi düşünemiyorum 1 aydan fazladir raporluyum heyet ....
kızlar nst ye başlıyacagım haftada bir nasıl oluyor birde uzun sürüyormu
Hastanede yattigimda 4-5 saatten uzun sürdüğü oldu ama normalde 1 saat falan herhalde. Kuzular hiç sevmiyor tekmeleyip duruyor bende öyle oldu sende hem kalp seslerine hem kasilmalara bakilacak sen de duyacaksin kalp seslerini, o huzurlu sese kendini birakip rahat olmaya caliş Canim

Maşallah Canim... Bende pek et yiyemiyorum o kadar etkiliyor mu ya daha fazla yemeye çalişayim bari

Heyet raporunda kesinti olmaz Canim diğer turlu de 10 günü geçince galiba çok az kesinti oluyor. Ben özellikle son 2 hafta çok fark ettim calismayi düşünemiyorum 1 aydan fazladir raporluyum heyet ....

Sağol canimcim ben de biraz usteleyeyim bari rapor icin doktoruma ikiz gebelik oldugunu duyunca hemen soze risklerle baslamayi biliyorlar e o zaman bizi korusunlar bu risklerden, bunu yasayanlara yardimci olsunlar di mi

Bak bunu bilmiyordum canim da ben cok et yiyemiyorum :/ ama sut peynir yogurt yumurta severek yiyorum da.. neyse madem oyle sevmesem de yiyeyim kuzucuklarimi buyutsun de Tum tek yumurta ikizi annelerine moral oldun canim

çok uzun birsüre sonra tekrardan herkese merhaba,ikiz gebelik çok zor ama ikiz çoçuk büyütmek çok daha zor.imkanınız varsa bebek bakımı eğitimi alın ve mutlaka bir yardımcı ayarlayın...biz 1 aylık olduk teyzelerı uykusuzluk beni çok yoruyor.Allah hepimızin yardımcısı olsun.umarım herkes iyidir

Canim selam bende durudeniz bebeklere daldı diyordum, Kız korkutma gözümüzü Yardimci bulmakta mesele ariyorum şimdiden bence de birisi lazim en azindan ev işi yemek vs için bile. Sen de daha en zor aşamadasın canım ilk 3 aydan sonra biraz rahatlanır diyorlar inşallah öyle olurda kuzularinla daha keyifle ilgilenebilirsin. Allah'a emanet olun Canim...

Yok cnm kullanmıyorumm nidilat..bol karbondirhat dedi bnm dr sanki telefondada bn mi anlamadım diye şüphe ettimmm soram ddmmm..valla ben bugun bi kuaföre gideyim azda yürürüm dedim rezilim çıktı kasıklarımda gene dolgunluk hissi ağrııı hele bi dolmuşa bindik tangı tungurrrrrr daha töbe ettim adım atmam arabasız çalıştığım zamanlara bile üzülüorum şimdi hele şu günlerde hiç çalışamazmışım
Yarın haber ver merak ettirtme inş güzel çıkarrrrrrr

Sen nidilat mı kullanıyosun?

Yok cnm kullanmıyorummmmm
Sen niye bi sessizleştin topikteee???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…