2014 ikiz anneleri

Canım benim sen bile boyle diyosan gözümüz korkacak cok fena:) allah kolaylık versin ins..

benekli iyiyim kız .. benim yoğun geciyo bu ara ablamlar geldi gitti..aslında cok konuşuyom yine de kız:)

Aksu81 merhaba.seni gördüm yeni.hamile oldugunu gördüm. Cok mutlu oldum.tup bebekte mi birlikteydik seninle.hatirladin mi beni

Kızlar nasılsınız? Benim dünden beri ayak bileklerim ağrıyor ve özellikle sağ dizime kramplar giriyor, dün bebişler için bişeyler bakalım dedik, biraz fazla ayakta kaldım ondan mıdır acaba? Yoksa kalsiyum veya magnezyum eksikliği mi acaba? :26:

Benimde ayak bileklerim özellikle geceleri çok ağrıo dr kilodan dedi tabi kızarıklık şişlik yoksa

Selam Canim, temmuz tüp bebek grubunda birlikteydik sanki öyle hatirliyorum. Çok sağol Canim... Sen nasılsın?

İyiyim canim Sağol. Benim tüp bebek olmadi.gecen ay asilama yaptirdim tekrar ve şimdi ikizlerime hamileyim teyzesi.seni gördüğüme sevindim.eskilerden birilerini gormek güzel oluyo.seninde ikiz galiba.kac haftaliksin

Canım benim sen bile boyle diyosan gözümüz korkacak cok fena:) allah kolaylık versin ins..

benekli iyiyim kız .. benim yoğun geciyo bu ara ablamlar geldi gitti..aslında cok konuşuyom yine de kız:)

Hoşgelmişleeerrrrrr o zaman
Asbe nin bebikler noldu sen bilirsin çok merak ediommmmm

Hoşgelmişleeerrrrrr o zaman
Asbe nin bebikler noldu sen bilirsin çok merak ediommmmm
Canım kuvozdeler hala bi sure kalicaklar sanırım dua edelim çeşitli sıkıntıları var ama iyiye gidiyo gibi kuzular ama tabi zaman ve sabır istiyo..ins Rabbim kucağına kavuşturur..zor zamanlar vesselam..

İyiyim canim Sağol. Benim tüp bebek olmadi.gecen ay asilama yaptirdim tekrar ve şimdi ikizlerime hamileyim teyzesi.seni gördüğüme sevindim.eskilerden birilerini gormek güzel oluyo.seninde ikiz galiba.kac haftaliksin

Aaa Canim ya çok sevindim Maşallah kuzularina inşallah rahat bir hamilelik geçirip saglikla kucagina alirsin. Evet Canim benim de ikiz 25+4 gunluğuz çok şükür tabi ikiz gebelik biraz daha zor ve riskli benim de bazı sıkıntılarım var ama inşallah saglikla kucakliycaz. Tabi gözün korkmasin ayni zamanda inanilmaz güzel ve özel Rabbim isteyen herkese yaşatsın...

Ayy topik annemiz gelmiş, hoş gelmiiiss. ;-) Canım az çok tahmin edebiliyorum ben de zorlanacagimizi. Bizzat gidip gördüm ikiz bebek bakmak nasıl. Gerçekten zor. Allah yardımcımız olsun ne diyelim. Belli bir düzen oturtana kadar kendimizden geçeriz herhalde.

calsium ve magnesium eksikliği olabilir senin haftanda bendede oluyordu doktor ilaç verdi şimdi iyiyim çok şükür.geceleride bacağıma kramp girerdi

kızlar size bi sorum olacak .. sizler detaylı ultrasonlarınızı nerede çektirdiniz.. devlet hastanelerinde çektiren varmı aranızda.. özeller 350 tl istiyolar en az. varmı önereceğiniz bir yer...

kızlar size bi sorum olacak .. sizler detaylı ultrasonlarınızı nerede çektirdiniz.. devlet hastanelerinde çektiren varmı aranızda.. özeller 350 tl istiyolar en az. varmı önereceğiniz bir yer...

Hangi şehir desin Canim yazmamisin. Benim detaylim baya pahaliya geldi ama ikizlerde en önemli şey çok iyi bir gözün bakması gerekiyor, zaten tarama testlerini ysptiramiyoruz. Ankara Başkent üni. Prof Filiz Yanık'a yaptirdim. 525 tl, 3-4 hafta sonraya bir daha cagiriyor onda da 125 muayene parasi veriyorsun. Biz bide kalp ekosu çektirdik, detaylida en zor anlasilabilen kalpmiş 200 TL de o, yani göçtük Başkentin ancak şöyle bir avantaji var taksit yapiyorlar bazi kartlara, world carda 12'ye böldürdük...

ah canım pardon heycandan yazmamışım istanbuldayım ben.. nisa hastanesinde 350 tl dediler 12. haftada ikili test yerine geçiyomuş...

istanbulda bezmi alemde flnda yapılıyomuş sanırım ama nasıl bi yol izleniyo bilmiyorum onu...

Günaydın kızlar nasılsınız? Nasıl gidiyor ?

Gunaydin Canim iyiyiz diyelim iyi olalim hamdolsun bu günümüze... Doktorun yatak istirahati vermesinden beri sırt ağrılarım arttı bilmiyorum ne olacak. Bide bugün seker yuklemem var inşallah cikmaz ya :18: ev pasta börek dolu nasil dayanirim yemeden
Sen nasilsin Canim? Minnoşlar nasil?

Sen 12. Hafta için mi diyorsun Canim bende 20. Haftalardakini şimdiden araştiriyorsun sandim. Benim 12. Haftada Filiz hoca bakti ama sadece 125 muayene ücreti verdim. 12. Hafta için 350 fazla tabi, İstanbulu hiç bilmiyorum arkadaşlar yardimci olur ama bakan kişinin iyi bir perinatolog olması önemli yoksa usgnin 3 boyutlu 4 boyutlu olmasi degil, ense ve burun kemiği ölçümü yapacak. İnsallah güzel sonuçlar alirsin

Aksuya katılıyorum valla bizim için detaylılar çok önemli ..sen ikili testin detaylısından bahsediosun ama benim anladığım medicanada yaptırdık biz 275 ytl idi yılbaşından sonra zamlandı şimdi ne kadar bilmiyorum beylikdüzünde doç perinatalog.20.haftadaki 750ytl civarı bişiydi fetal ekoda dahil ayrı yapmıo dr önemli diye

Şekerin olmasada yime yavvvvvvv zararlııııııı kaç kilo almıştın sen ???sanırsam topik rekoru hala bende glaze tek rakibimmmm
Haber et sonucunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…