2014 ikiz anneleri

Merhaba
Bende yeni üyeyim ve 7 haftalık ikiz anne adayıyım,10 yıllık tedavi sürecinden sonra tüp bebek ile bu şansı yakaladım mutluyum, endişeliyim, korkuyorum , huzursuzum ve yalnızım umarım banada bu sitede birileri yardımcı olabilir
Rabbim herkese çocuğunu bağışlasın kimseyi evladı ile sınamasın inşaallah
Hoşgeldin aramıza canım..allah kucağına almak nasip etsin ins..ikiz annesi olmak hem cok zor hemde cok guzel ins hepimiz kokularını duyarız sag salim..

Merhaba
Bende yeni üyeyim ve 7 haftalık ikiz anne adayıyım,10 yıllık tedavi sürecinden sonra tüp bebek ile bu şansı yakaladım mutluyum, endişeliyim, korkuyorum , huzursuzum ve yalnızım umarım banada bu sitede birileri yardımcı olabilir
Rabbim herkese çocuğunu bağışlasın kimseyi evladı ile sınamasın inşaallah

Hoşgeldin canım aramıza, Rabbim tamamına erdirsin inşaallah.:KK16::KK16::KK16: Aramıza katılan her yeni arkadaşımıza dediğim gibi aşağıdaki linki ziyaret etmeyi unutma:KK52:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=669353&page=18

Bu arada kızlar Zuzu'dan haberi olan var mı doğum yapacaktı?:KK53:

Arkadaşlar herkese hayırlı ve sağlıklı doğumlar diliyorum. Ben 34+5 ikizlere gebeyim. 2 gün önce ciğer geliştirici iğne vuruldum. Toplam 4 doz kullandım. Yalnız iğneyi vurulduktan sonraki günlerde bebeklerimin hareketlerinde bariz bir azalma ve yavaşlama farkettim. Güçsüz gibilerdi sanki. Hala da öyle. Huzursuz oldum ZTB acile gittim. Nst,ultrason idrar tahlili yaptılar. Hepsi normal çıktı. Oradaki dr.a sordum bu iğne bebeklerin hareketlerini azaltır mı diye. Hayır dedi. Sizlerden aynı şeyi gözlemleyen oldu mu acaba? Çok meraktayım. Şimdiden teşekkür ederim. 😊

Aksu ben kapi susu ve bebek sekerlerini nerden alacam bulamiyorumm bi turlu ne yaptin sen nerden aldin??
Bi fikir ver canim yaa

Canim niz nikah sekerinide arkadasa bebek sekerininde malzemlerini suluhandan aldik ulustan.pazarlik sansinda var aradigin herseyi bulabiirsin.modelde istedigin kadar vardir onlarda hic ugrasmam dersrn modeli secip onlarada yaptirabilirsin.isine yarar insqllah

Arkadaşlar herkese hayırlı ve sağlıklı doğumlar diliyorum. Ben 34+5 ikizlere gebeyim. 2 gün önce ciğer geliştirici iğne vuruldum. Toplam 4 doz kullandım. Yalnız iğneyi vurulduktan sonraki günlerde bebeklerimin hareketlerinde bariz bir azalma ve yavaşlama farkettim. Güçsüz gibilerdi sanki. Hala da öyle. Huzursuz oldum ZTB acile gittim. Nst,ultrason idrar tahlili yaptılar. Hepsi normal çıktı. Oradaki dr.a sordum bu iğne bebeklerin hareketlerini azaltır mı diye. Hayır dedi. Sizlerden aynı şeyi gözlemleyen oldu mu acaba? Çok meraktayım. Şimdiden teşekkür ederim. 😊

canım bilmiyorum ki hiç doktorun daha iyi bilir açılmamı başladı niye verdi haftan kötü değil ben henüz vurulmadım senin haftanı gecip vurulmyan arkadaslarımız var..haftan çok güzel maşallah keşke bizlerede nasip olsa o haftalar sağlıkla hayırla

3hafta sonra detayli ultrason var acayip korkuyorum simdiden stres vardi bebeklerimle ilgili.Rabbim cumlemize evlatlarimizi saglikli hayirli kucaklamamizi nasip eylesin.... ist avrupa yakasinsa inereceginiz doktorlar var mi.. ve fiyatlari. Simdiden tesekkurler..

bildiğim yok ben kocaelide oturuyorum sadecec sunu öneririm perinatolog yapsın detaylını op.doktorlar yetersiz kalıyor sen iyi bir perinatolog arastır.

Kızlar ben geldim Nasılsıniz inşallah hersey yolundadir. Girip yazdım mi hatırlamıyorum o yüzden tekrarlayacagim 27.01.2014 tarihinde minislerim acele edip dünyaya geldiler sezaryen doğumla. Şu an kuvozdeler çok çok minikler daha dokunmadım bile çok şükür durumları stabil devam ediyor inşallah zamanı geldiğinde evimize de getireceğiz uzun sürecek belki ama olsun onlar iyi olsun da:KK16::KK16: Rabbim hepinizin evlatlarını hiç sıkıntı yaşamadan direk evinize kucağınıza almanızı nasip etsin insallahhh:KK16:

Kızlar ben geldim Nasılsıniz inşallah hersey yolundadir. Girip yazdım mi hatırlamıyorum o yüzden tekrarlayacagim 27.01.2014 tarihinde minislerim acele edip dünyaya geldiler sezaryen doğumla. Şu an kuvozdeler çok çok minikler daha dokunmadım bile çok şükür durumları stabil devam ediyor inşallah zamanı geldiğinde evimize de getireceğiz uzun sürecek belki ama olsun onlar iyi olsun da:KK16::KK16: Rabbim hepinizin evlatlarını hiç sıkıntı yaşamadan direk evinize kucağınıza almanızı nasip etsin insallahhh:KK16:

Canim gozun aydin.rabbim tez vakktte saglikla evinize cikmanzi nasip etsin.melekleribi sana bagislasin Rabbim.darisi zamaninda dogumlarla saglikla bizlerin basina. Allaha emanet olun..

Canim gozun aydin.rabbim tez vakktte saglikla evinize cikmanzi nasip etsin.melekleribi sana bagislasin Rabbim.darisi zamaninda dogumlarla saglikla bizlerin basina. Allaha emanet olun..
Amin canım aminnn hep dua ediyorum sizlere Rabbim hemencecik kucağınıza alıp evinize götürmeyi nasip etsin sizlere ve tum hamis lere :KK16:

canım hayırlı uğurlu olsunnnnn allah bebiklerine sağlık sana güç versin bir an önce eve gidersiniz inşallah sen sıkıntılanma:KK16:
Nıldu anlatsana vaktin olduğunda en son bi sıkıntın yoktu??şimdi nasıllar kaç gramlar offf çok soru sordum ama napam merak ediom sizleri ???:KK16:

Amanın kızlar vallahi bütün gece uyumadım ilaç sprey kullanmak istemiyorum kalıcı bi çözüm değil okaynus suyu işe yaramıo bildiğiniz doğal bi yöntem var mı yada tavsiyeleriniz yada yaşanınız var mı geçer bişiy mi yoksa sonuna kadar kalır mıııı:18::18:

Kızlar gunaydin... herkes iyidir umarim. Sizlere bir sey danisacagim yine:/ salı sabahı vajinal kanamayla acile gitmistim vajinit ya da servisit dediler vajenin ici kipkirmizi dediler istirahat verdiler o gunden beri evdeyim. Bu sabah akintimda yine bir iki kirmizi nokta gördüm ne yapsam bilemiyorum korkuyorum ve moralim bozuldu yine :KK43: cok mu kafama takiyorum ki ben ://

Canim niz nikah sekerinide arkadasa bebek sekerininde malzemlerini suluhandan aldik ulustan.pazarlik sansinda var aradigin herseyi bulabiirsin.modelde istedigin kadar vardir onlarda hic ugrasmam dersrn modeli secip onlarada yaptirabilirsin.isine yarar insqllah

Cokk tesekkurlerr bilgin icin orayada bakicamm..daha erken ama neyi nerden alcami bileyim en son tik tik almak kalir ben olmasamda benim yerime biri gider alir diye simdiden basladim arastirmayaa

Amanın kızlar vallahi bütün gece uyumadım ilaç sprey kullanmak istemiyorum kalıcı bi çözüm değil okaynus suyu işe yaramıo bildiğiniz doğal bi yöntem var mı yada tavsiyeleriniz yada yaşanınız var mı geçer bişiy mi yoksa sonuna kadar kalır mıııı:18::18:

Canım gecmiş olsun hava nemlendiricin varsa onu kullanabilirsin faydası var gercekten

Kızlar gunaydin... herkes iyidir umarim. Sizlere bir sey danisacagim yine:/ salı sabahı vajinal kanamayla acile gitmistim vajinit ya da servisit dediler vajenin ici kipkirmizi dediler istirahat verdiler o gunden beri evdeyim. Bu sabah akintimda yine bir iki kirmizi nokta gördüm ne yapsam bilemiyorum korkuyorum ve moralim bozuldu yine :KK43: cok mu kafama takiyorum ki ben ://

Günaydın canım gecmiş olsun hiç başıma gelmedi ne desem yalan olur ama cok fazla kafaya takıorsun sanırım biraz rahat ol.herşey allahın elinde biz ne desek boş allaha emanet et herzaman.

Ayyy canimmm rabbimm bebislerini ewe sapasaglam goturmeyi nasip etsinn..minikler onlar ama gunden gune buyurlerr rabbim onlara omur yazdiysa hersey olurunaa giderr sen elinden geleni yaptin yapiyosunda hersey guzel.olucakkkk

Tuzlu suyu burnuna cekebilirsinn canimmmm....

Arkadasim mrbb ciger gelistiricin neden oldun yani bu haftaya kadar gelismedimi cigerleri kafam karisti.haftan cok iyi bu haftalsra gelirsem ben vurunmam bile.bi aciklama yapildimii

X