2014 ikiz anneleri

Kızlar İstanbul nüfusu niye bu kadar fazla anladım ben şu anda. :KK14: Tablomuzda tam 10 tane İstanbul da yaşayan ikiz annesi, 3 tane de doğum yapmış ikiz annesi var. Fazladan 13 bebek demek :KK52::KK52::KK52: Sizin yüzünüzden 15 milyon olmuş şehir uleeeyyynn.:KK53:
Tabloda yaşadığı yeri belirtmeyen ve hiç ismi olmayan arkadaşları da düşünürsek, tamamdır. Ben buldum İstanbuldaki bu nüfus problemi nerden geliyo. Göç möç bahane abi bildiğin duble annelerden geliyo kaynak. :KK52: Kırk bir kere Maaşallah, Barekallah...

tatlımm napalım... istanbulluyuzzz :) hem kariyer hem cocuk yaparız bu metropol şehirde :) :nazar::nazar::nazar::nazar:

Jelibonn :KK3: yazamıyosun artık bebişlerden sanırım..
arada ses ver canım, nasıl minik kuzular?

Son düzenleme:
Kızlar İstanbul nüfusu niye bu kadar fazla anladım ben şu anda. :KK14: Tablomuzda tam 10 tane İstanbul da yaşayan ikiz annesi, 3 tane de doğum yapmış ikiz annesi var. Fazladan 13 bebek demek :KK52::KK52::KK52: Sizin yüzünüzden 15 milyon olmuş şehir uleeeyyynn.:KK53:
Tabloda yaşadığı yeri belirtmeyen ve hiç ismi olmayan arkadaşları da düşünürsek, tamamdır. Ben buldum İstanbuldaki bu nüfus problemi nerden geliyo. Göç möç bahane abi bildiğin duble annelerden geliyo kaynak. :KK52: Kırk bir kere Maaşallah, Barekallah...

Haklısın valla dogru söylüorsun :)) Allahtan ben izmirdeim :KK70:

kızlar ağrı nst sine bağlandım çok şükür sorun çıkmadı.ama çok korkuyorum.en ufak bir sancıda ağrıda bişeymi oldu diye.karnım sertleşiyor top gibi oluyor korkuyorum bende.ama magnezyum alınca biraz azalıyor.

mınoltone bıraz pahallı geldı bana ya dglmı ıstedıgı zaman ayrılmıyo sanyorum ozellıklerı ıcınde goremedım hanı su aparatı varmısta ıstedın zaman ayrlıyomusya ıstedın zaman bırlestırıyosun o daha ıyı dglmı..suan araba bakmadım bı dogsunlarda ole bakarız demıstım belkı fıyat uygun ben fıyatları bılmedımden pahalı dedımm..

kızlar fıyatı nasıl sızcee???

mınoltone bıraz pahallı geldı bana ya dglmı ıstedıgı zaman ayrılmıyo sanyorum ozellıklerı ıcınde goremedım hanı su aparatı varmısta ıstedın zaman ayrlıyomusya ıstedın zaman bırlestırıyosun o daha ıyı dglmı..suan araba bakmadım bı dogsunlarda ole bakarız demıstım belkı fıyat uygun ben fıyatları bılmedımden pahalı dedımm..

kızlar fıyatı nasıl sızcee???

canım normal ikiz arabaları 500-600 tl civarında biraz daha kullanışlı şık bişeyler bu fiyatlar malesef teklerdede öyle bi bastonların fiyatı uygun valla ben gecenlerde 3000 tlilik araba bile gördüm :KK70: hemde ikiz arabası degil tek :KK70:

aaa çok hoşmuş, kullanışlı mıdır ki acaba..
ben de iki tane tek bebek arabası mı alsam diye düşünmüyo değilim..

bende iki tane tek alıp birleştirme aparatıyla kullanmayı planlıyorum.
Chicco Liteway Plus modelini beğendik, hem tek hem ikiz kullanılabiliyor. Hem de travel system yani oto koltuğu da var..

aksucumm ayrıntılıyı dısRDA YAPTIRDIM OZEL SERVET UNSAL HAST. DR ALI BEY YAPTI BAYAGI YORUMLARDA IYIYDI ONUN HAKKINDAA ONA GITTIM..O ZATEN HERSEYI AYRINTILI GOSTERIDI HERSEY GUZEL GUZELL GUZLL BI OGLANA GELDIKI KOL E BACAK BIRAZ KISA DEDI RAORADA HAFIF KISALIK VAR DEMIS.BEN RAPORU YAZAYIM DRUNUZ IYCE ANLATIR SIZE DEDI BOBREK GENISLEMESI VARDI TEK TARFL KALMIS DGER TARAF GECMIS COK SUKUR..
GOGSEN BEYDE GORUNCE HER OLASILII DEDININ GIBI SOLEDII..INSALLAHH BISEYY CIKMAZ SONUNDA NE DIYEBILIRIMKI ALLAHA IGINMAKTAN BASKA CAR YOK SAHIBI O ZATEN.ONUMUZDEKI PERSEMBE TEKRAR GITCEZZ INSALLAHH UZAMISTIRRR .BIDE SEKER YUKLEMESINE GIRCEZZ..SEN YAPTIRDIN DIMI MALTEPEDEMI YOKSA DGER ANA MERKEZDEMI YAPTIRDIN.

HASTANEDE YATARKEN NASILDI ORTAM TEMIZMI ILGI ALAKA NE DURUMDAYDI MEMNUN KALDINMI.UCRET OLARAK NE ODEDIN.INSALLAH BIDAA YATMAZSIN DEDIN GIBI DOGUMA GIDERSIN

canım normal ikiz arabaları 500-600 tl civarında biraz daha kullanışlı şık bişeyler bu fiyatlar malesef teklerdede öyle bi bastonların fiyatı uygun valla ben gecenlerde 3000 tlilik araba bile gördüm :KK70: hemde ikiz arabası degil

OZELLIKLERI FALAN GUZELL TABI IYI BISI OLSUN DERSEN O ZAMAN BU PARAYIDA GOZDEN CIKRCAN KAC YASINA KADAR KULLANABILIR ICI NASIL BUYUKMU BIDE DISARDA BAKSAYDIN BIRDEN KARGO ILE GELINCE SASIRMAA.GERCI IADESI VARDIR

canım normal ikiz arabaları 500-600 tl civarında biraz daha kullanışlı şık bişeyler bu fiyatlar malesef teklerdede öyle bi bastonların fiyatı uygun valla ben gecenlerde 3000 tlilik araba bile gördüm :KK70: hemde ikiz arabası degil

OZELLIKLERI FALAN GUZELL TABI IYI BISI OLSUN DERSEN O ZAMAN BU PARAYIDA GOZDEN CIKRCAN KAC YASINA KADAR KULLANABILIR ICI NASIL BUYUKMU BIDE DISARDA BAKSAYDIN BIRDEN KARGO ILE GELINCE SASIRMAA.GERCI IADESI VARDIR

İyi bi araştırma yapmadan almam canım zaten sokaga atacak param yok :) du bakalım kısmet nasip hakkımızda hayırlısı

Bende emin olamadım kullanışlı olup olmadıgına araştırıyorum şimdilik.
sanki bebekler büyüdükçe kullanışsız olucak gibi geliyor, ama ilk zamanlar için ideal..
ben de bebek arabası araştırmalarına başladım ufak ufak.. bakalım neye karar vericez :)

bende iki tane tek alıp birleştirme aparatıyla kullanmayı planlıyorum.
Chicco Liteway Plus modelini beğendik, hem tek hem ikiz kullanılabiliyor. Hem de travel system yani oto koltuğu da var..
evet öyle daha mantıklı sanki, zaten iki bebekle tek çıkmak cesaret işi, mutlaka yanımızda biri olur, eş, anne fln o sebeple ayrı ayrı daha kullanışlı gibi. Senin seçtiğin model de hoşmuş, 0+ yaş olması güzel..

sanki bebekler büyüdükçe kullanışsız olucak gibi geliyor, ama ilk zamanlar için ideal..
ben de bebek arabası araştırmalarına başladım ufak ufak.. bakalım neye karar vericez :)

evet öyle daha mantıklı sanki, zaten iki bebekle tek çıkmak cesaret işi, mutlaka yanımızda biri olur, eş, anne fln o sebeple ayrı ayrı daha kullanışlı gibi. Senin seçtiğin model de hoşmuş, 0+ yaş olması güzel..

ya bir de bu tandem olanlarda satıcı bize bebeklerden biri yere daha yakın oluyor, toz vs hijyenik olmuyor rahat edemezsiniz demişti.
arka arkaya olanları da ben istemiyorum. İllaki yüzleri bana bakmalı bence, en azından ilk 6-7 ay falan..
neticede en iyisi yan yana olup ayrılabilenler gibi geldi bana..
Nerdeyse doğurucam daha karar veremedik :)

X