2014 ikiz anneleri

Herkese hayirli hafta sonlari olsun ins. Benim kizlarim 2 3 haftadir kuduruolar resmen yaa haftasi benle olanlar ayni seyleri yasior mu acep?? Ben gitgide buyurler hareketleri zorlasir diodum ama aksine gittikce siddetlenio :) hemencecik gecsin gunlerimiz saglikli sihatli alalim kuzularimizi kucagimiza yaa ben artik derin deri nefes almayi we yuzustu uyuymayi ozledim

Evet canım yaa telden biraz sıkıntılı oluyo. Linke tıkladığında tabloyu görürsün zaten. Konuya cevap veri tıklayıp tabloda gerekli olan bilgileri yaz, zaten ilgilenen arkadaş görür senin adını ekler listeye. Yaa ben bu tabloya taktım galiba biraz. Ama napim çok hoşuma gidiyo görünce.

Ayy ben de hep senin gibi diyorum 32 yi bi dolduralım görücem ben sizi diyorum, hareket etmeye yer kalmayınca nasıl da duracaksınız. Demek öyle olmuyo. Ya ben sağa yatıyorum sağdaki sola yatıyorum soldaki, tekme de değil yaa resmen dönüyolar içimde. Bi de hangisinin tarafına yatarsam sanki o taraftaki beni tırmalıyo. Derim de hissediyorum resmen sıpaları. Annelerine çekecekler belli hiperaktif olacaklar. Babalarına benzeselerdi zaten orda olduklarını anlamazdım bile.Ağırbaşlı vakur bir şekilde durulardı çıkana kadar.

Arkadaslar merhaba..iyimi ettim kotumu anlamadim..iltihaptan dolayi idrar yollarimi usutmustum doktor bir sase birde antibiyotik vermisti.bu gece kanamam basladi ve ishal sabahi zor ettim karnim cok agridi sabah icmeden doktoru aradim dedim 2gundur kulaniyrum ama hem ishalim hem kanamam var.hemen birak bol su ic dedi..geceden beri sizinti seklindede olsa kanamam hala devam ediyir korkuyorum keske icmeseydim basta..ama dusuk olur diye beni oyle korkuttuki off yaaaa..nezman normal bi hamilelik geciricem acaba???

Bu arada eylul sana cok dua ettim rabbim yardimcin olsun.darda olan gunu yaklasan herkese kolayliklar diliyrum dualrimiz sizinle saglikla bur avazda kurtulun kucaginiza alin insallh

Benim sagdaki hic yatirmio ki soldaki yine yawrum o kadar degil ben hep soluma yatiorum zaten saga yatinca kalbim cikcak gibi oluo sirtustu de yatamiorm sol tarafim uyusuo hep ayni yone yatmaktan zar zor sola donuorum 1 dk anca duruorum sonra tekrar sola cennetin nie annelerin ayaklari altinda oldugunu simdi daha iyi anliorum :)

ya arkadaşlar inanın bende anlamadım gitti kilomuza çok diyorlar ya tek gebelkte insanlar 20 ye kadar alıyorlar biz bide ikiz bebek taşıyoruzz yemessek bebişler nasıl kılo alcak anlamadım bir aydır şeker yuzunden dıyet yapıyorum 1 ay kılo almadım

arada sırada oluyor cnm cnm benım 50 lik yuklettikk önce ac karnına kan verıyon 1 saat sonrada şekerli su içip veriyorsun 100 lüğe gerek ormedıler cunku 240 falandı cıkan sonuc rahim boyunuda 20yle 22 olması lazım cnm senın kac uzunlğu haber ederım tabıkı cnm şubattın 4nde falan gıdecegız nasip olursa inş ben başkentte yaptırmadım yol benı cok yoruyor 2 bucuk ssaat suruyor senn yakınmısın hastaneye

Allah yar ve yrdımcısı olsun inş. kuzularını sağlıcakla alır kucagına inşş

cnm benımde şekerimm var diyet yaptım ve 2 hafta sonra falan insülin başlandı gunde bir sefer diyetime dikkat edıyorum ama arada canım birşeyler cektiğinde de az da olsa yiyorum çok yukselmıyor iğneyle napıyım nefis cekiyorr az az sık sık yemek önemli ekmek çok yukseltıyor gercekten kolay gelsin bizlere :)

diyette sürekli yoğurt yeme var o iyi ama erken kalkmam gerekiyor 8 bucuk 9 gibi kahvaltı yapmam gerekiyormuş yoksa diyet olmazmış ki ben de fazla yemem ama onemli olan şekeri düzenlemekmiş kiloyu yerinde tutmaya çalışıcam yapabilirsem tabi bir de progestan gibi bi sürü de ilaç kullanıyoruz onlar da kilo yapıyor bi de ev de sürekli yatarsan normal kilo almak hepimize allah kolaylık versin kızlar

Kizlar slm..bugun hic giremedim kuzular bizi biraz korkuttu dün gece karnım sürekli toplanıp sertleşmeye başladı doktoru aradım 20 dk ya bir sertlesiyor dedim hastaneye gel hemen dedi..nst ye bağlandık ciddi bi sancı çıkmadı ama hastenede alıkoydu bizi..devam edip çoğalırsa dogum baslar dedi..nidilata başladık ve cok sükür iyiyim bugun eve geldim..kasilmakariniz düzenli olursa ihmal etmeyin kızlar ikiz gebelik için tehdit oluşturan bi durum cunku..
Dikkat et kuzum seker önrmli..

sağ ağ ol canım unutmuştum orayı hemen bilgilerimi giriyim

teşekkürler canım
birisi 2300 diğeri 1800 oldu emiyorlar ama süt de sağıp biberonlara veriyorum mama daha hiç vermedim buzlukta sütüm vardı ama şuna depoladığım sütler azaldı bakalım hem mama hem süt devam edeceğiz galiba

rabbim şifa versin inşallah ama çok üzülmesin çünkü haftası çok kötü değil inşallah hayırlı zamanda sağlıkla kucağına alır bebeklerini

Korkma canım sakin ol ve herşeyin hayırlısını iste inşallah sende sağlıkla zamanında alırsın bebeklerini kucağına

eylülcumm canım allah yardımcın olsun inşallah iyi haberlerle dönersin dualarımız seninle

bizi ne bekliyor hiç bilmiyoruz allaha emanetiz hepimiz canım nidilatı günde kaç defa kullan dedi ne zaman kadar kullanıcan ilk başlarda çarpıntı yapar sonra gecer başka ilaç verdi mi bana iğne de vermişti sonra kullanma dedi

Sadece nidilat başladık canım agrı açılma kanama yoktu..3 saate bir başladı pazartesi 4 saate Çarşamba 6 saate çıkıcak..sonrasını söylemedi..

Ahhhh kuzummmmmmm gelmiş geçmiş olsun inşallahhhhh uzat ayaklarını kalkma yerinden lütfennnnnnidilat fayda etti mi bari nasılsın ??

Eylul çok geçmiş olsun hiç canını sıkma lütfen allahın izniyle hiç bişiy olmicak kuzucuklarına dualarımız seninle

Benimde karnıma 50kg luluk köpeğim bastı nasıl oldu diye hiç sormayın tamamen benim hatam o bana bişiy olmasın diye uğraşıodu hatta neyse allaha emanetiz işte can taşıyoruz yapcak bişiy yok

Son düzenleyen: Moderatör:
Cok sükür canım kasilmalar gecti gece..

Canim yemegini yapiyorum ,eristeli corbasini,arpa sehriyeli pilavini,ve bulgur pilavini et yiyemiyorum o yuzden mercimege yuklendim

Cok uzuldum Allah yardimcisi olsun dualarim onunla

Canim cok g.olsun nazar degdi topigimize yine Cok sukur boyle gelsin gecsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…