2014 ikiz anneleri

Kızlar allah rAzı olsun hepinizden büyük oğlumda yanımda çıktı küvözden yarın ewimize gidicez inş.biraz emzirebildim şimdilik bu kadar bizden teyzeler

Spinal oldum kızlar korkmayın acı hissi yok ben dikiş atılırken fena oldum:)hafif baydılar sadece.allah sizede yaşatsın inş kızlar

Ayy yerim ben onlarıııı,demek emzirdin de,Rabbim bundan sonra da hep yardımcın olsun,uslu-gazsız-uyumlu-uykuları düzgün bebişler olsun inşaallah.Bize fırsat buldukça yaz,spinal rahattı demek,ben hiç düşünmedim doğumu,aman erken gelmesinler aşamasındayım daha..dua et bize de güzel anneee:)

canım merhaba,cevabın için çok tşk ederim,bugün iyice düşündüm,bir yakınımla da konuştuk,ölçtük biçtik bu konuyu,ilacı almaya karar verdim.sonra dr bana belli bir sayı ve düzen söylemediği için nasıl alsam bilemedim,dr sorum,hergün düzenli mi almalıyım diye,günde 3-4ten fazla kasılman olursa ve uzun sürerse al yoksa alma dedi,artık dinlenme ve kasılmaları takip etme zamanı,inşaallah hiç gerek kalmaz,ya da mümkün olduğunca az almam gerekir,artık kuzularımı riske atmam istemiyorum AllaH'ın izniyle..alnımıza ne yazıldıysa onu yaşayacağız,bir ilaç beni her türlü olumsuzluktan koruyacak değil,Rabbim inşaallah doğumları için en az 36-37leri yazmıştır alnımıza,ama ben de tedbirimi almaya karar verdim canım.

bu arada kızlarını gördüm,dünya tatlısı bunlar maşallah barekallah kaldırmakta gecikme cnm,15 dk sonra kalıcı olarak kalır bilgin olsun.dün eşime anlattım hastanedeyken,hasta kızının çikolata yemek istemeyişini,onun da o kadar hoşuna gitti ki,inşaallah bizim evlatlarımız da böyle düşkün olurlar birbirlerine..

Mübarek kandil hürmetine Rabbim hepimizin evlatlarını bağışlasın,hiçkimseye evlat acısı yaşatmasın,bunvp'yi,hsst'yi,melis'i,evladından ayrı olanları kavuştursun,küvözde olanlara sağlık versin,anne karnında olanlara iyi ve ileri haftalarda sağlıkla doğmayı nasip etsin,yavrusunu kaybedenlere,flufem'e en kısa zamanda hayırlı evlatlar versin inşaallah..orkide'ye de evladını bağışlasın,kaybettiği bebeğinin yerine hayırlı zamanda hayırlı bir evlat versin..amin..Allah tüm dualarımızı hakkımızda hayırlıysa kabul eylesin bu gecenin hürmetine inşaallah..

Kızlar dün gce 11:45 de doğum yaptım.2300-2700 doğdılar büyük oğlum küvözde ama sıkıntısı pek yok bugün çıkar galiba.arada yazarım öptüm sizi

Sedeffffff ayyy bir gün girmedim topiğe doğurmuşsun canım. Çok çok çok sevindim canım, Allah analı babalı büyütsün yavrularını... Öpüldünüz

Kızlar allah rAzı olsun hepinizden büyük oğlumda yanımda çıktı küvözden yarın ewimize gidicez inş.biraz emzirebildim şimdilik bu kadar bizden teyzeler

Spinal oldum kızlar korkmayın acı hissi yok ben dikiş atılırken fena oldum:)hafif baydılar sadece.allah sizede yaşatsın inş kızlar
Ay emzirdin demek tazecik anne sütun geldi mı hemen? Masallah ogluslarina gemen kucağına geldiler cok tatlidir simdi onlar Sedef bizim yetimize kokla onları..bak bir avazda doğurdun öyle yaygara olmadı bi duyduk doğmuşlar masallah:) Allah yavrularının kuvozden çıkmasını bekleyen arkadaslarımıza da kucağına almak nasip etsin..bizlere de sizin ve sizden ileri haftaları görmek nasip etsin..

bunvp
ne zamandır girmiyo merak ediyorum acaba kuzuları nasıl diye?
bide erken ücüz dogm yapan bi arkadas vardı o da hic yazmiyo artık..

canım Allah analı babalı büyütsün maşallah subhanallah darısı hepimize inşallah bizede nasip olur böyle sağlıkla hayırla kucağımıza almak

bebekleri nasıl büyütmeyi planlıyorsunuz eylülde okula başlama planınız nedir ücretsiz izin falan düşünüyormusunuz?

ben bu dönemi hep raporlu geçirdim zaten Allah bilir tabi ozaman ne olur sağlık problemi falan olmazsa inşallah ücretsiz almam bi velim var çok guvenilir o bakarım diyor.kısmet hayırlısı

bebekleri nasıl büyütmeyi planlıyorsunuz eylülde okula başlama planınız nedir ücretsiz izin falan düşünüyormusunuz?

canım beni şu an endişelendiren ne zaman ve sağlıklı doğup doğmayacakları,eğer Rabbim onları sağlıkla bize bağışlarsa(inşaallah)gerekirse ben onları iyi yetiştirebilmek adına ücretsiz izin almayı göze alırım canım,kreş yaşına gelene kadar..ama işte nasip bakalım zaman ne gösterecek,doğduktan sonraki uyumları,durumları ve yardım edenlerle,oturtulacak düzenle karar verilecek birşey..benim ailem uzakta,o yüzden anneme baktırmak gibi bir şansım yok.hakkımızda hayırlısı olsun inşaallah.

senin annen-kayınvaliden yanındaysa veya bakabilecek güvenilir birileri varsa şartları ona göre değerlendirirsin canım,hele bir sağlıkla doğsunlar da,buna karar verilir bir şekilde..

amin amin amin...
bunvp arada adını görüyorum aşağıda ama sanırım henüz bir değişiklik olmadığından yazmıyor,duamda,inşaallah Rabbim haklarında hayırlısını versin,yüzlerini güldürsün.
erken doğum yapan ark. confusedlady idi,ben başka topiklere de yazdım haberi olan var mı diye ama sanırım o da doğum haberini verdiği günden beri yazmamış,iyi ki hatırlattın cnm,Allah onların da yardımcısı olsun,hastaneden sağlıkla çıkmalarını nasip etsin inşaallah.

Kızlar dün gce 11:45 de doğum yaptım.2300-2700 doğdılar büyük oğlum küvözde ama sıkıntısı pek yok bugün çıkar galiba.arada yazarım öptüm sizi

Ay maşallah Sedefcimmm. Rabbim bebelerine çok sağlıklı bir ömür nasip etsin. Ne mutlu sana maşallah maşallah

Kızlar hepimizin kandili mubarek olsun..peygamber efendimizin doğduğu gunün şerefine bizim evlatlarımız da hayırlı saglıklı sıhhatli olsun ins..vakitli zamanlı doğsunlar hayirla yasasınlar..bizler de Allah'ın razı oldugu hayırlı anne babalardan oluruz ins..evlatlarımız da Allah'ın rızasını kazanan mümin insanlar olarak yetişsinler peygamberimizin ümmetinden olsunlar ins..amin..

Sedefcim gözün aydın cnm .. Allah bağışlasın kuzucuklarını ... Sağsalim evinize dönün inş...

Benim durumumu okuyup endişelenenler olmuş sanırım nasıl ultrasonda bu kadar fark çıkarmı diye ... Nadir görülen bir durum dedi doktorum sonradanda kilo vermiş olabilir dedi... Bebeklerden birinin 3100 olup diğerinin 1650 olması endişelendirdi doktorları diğer bebek neden beslenemedi diye ...Çünkü normal olsa diğerininde 2500 falan olması gerekirmiş... Akciğer filmi temiz akciğerler gelişmiş ,solunumunu kendi yapıyor, kalbi ritmik çalışıyor... Ancak kesin bir şey söylenebilmesi için kalp kardiyoloğu 2 hafta beklememiz lazım dedi ... Bu süreçte kiloda alması lazım yoksa siz besliyemezsiniz dedilerr... evdeki oğlum iyi şükür ama tabi diğerine üzülünce sütüm azaldı doymuyor çok ağlıyor yrn kontrolümüz var bakalım ne diyecek doktor ... Merak edip sorup igilenen herkese teşekkürler... bu arada epidural doğum yapacaklar ilk 5 gün evet biraz sıkıntılı ve ağrılı geçiyor ama sonrası iyi şu an rahatladım . ağrım yok denecek kadar az ...korkmayın...

sonradan aklıma geldi kandilinizde mübarek olsun ...

Son düzenleme:

hande'cim hoşgeldin,Allah'ın izniyle bir sorun tespit edilmemiş,inşaallah edilmez de o da evine,kardeşine,annesine kavuşur.evladından ayrı kalmak zor geliyordur tabi ama iyi olması çok iyi haber,bu şekilde düşün ki sütün artsın inşaallah.

öylede cnm ama malesef iyi düşünmekle olmuyor sadece 1 kere görebildik yoğun bakım odası olunca çok ağır bebeklerde var 700 gramlık bebek bile var o nedenle almıyorlar içeri... bide ilk çıkışta fotolarını çekmiş hastane fotocusu biri iri olunca öbürü dahada minnak durmuş yanında o görüntü hep gözümde üzülüyorum .. geçicek inş bu günler...çok sağolun desteğiniz için

Kizlar hepinizin kandili mubarek olsun..yarin doktor amcamiza gidicez bakalim neler soylicek ben ise b7 haftadan sonra gidemicem sanirim belim cok agrio dayanamiorum

önce hayılı olsun bebeklerin cnm şuan itibariyle bebeklerin ve sen dualarımdasn rabbim bebeklerini sanana bağışlasın inş öbür bebeğinde iyi olcak rabbim acılarını göstermesin bir an önce kucağına alırsın meleğini inşş

ben bu dönemi hep raporlu geçirdim zaten Allah bilir tabi ozaman ne olur sağlık problemi falan olmazsa inşallah ücretsiz almam bi velim var çok guvenilir o bakarım diyor.kısmet hayırlısı

benim de bi süre kayınvalidem gelecek bakalım neler olacak komşum var samimi zaten bayadır o diyodu ben bakarım diye bakalım fikrini değiştirmediyse ikiz olduklarını öğrenince bizde kredi borç harç ücretsiz hayal yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…