2014 ikiz anneleri

Kızlar dün gce 11:45 de doğum yaptım.2300-2700 doğdılar büyük oğlum küvözde ama sıkıntısı pek yok bugün çıkar galiba.arada yazarım öptüm sizi
Ayyy ne güzel olmuş yaa. Ben sırada Sedef var derken doğru söylemişim di mi ama? Canım çoook sevindim senin adına maaşallah barekallah. Rabbim bizlere de nasib etsin inşaallah. Öpüyoruz seni kocaman taze anne

Allah yardımcın olsun canım,geçecek tabi Allah'ın izniyle,eksik kilonun tamamlanması olumsuz komlikasyonların onarılmasından daha zor değildir herhalde,böyle düşün,en yakın zamanda kavuşursunuz inşaallah.

Kizlar hepinizin kandili mubarek olsun..yarin doktor amcamiza gidicez bakalim neler soylicek ben ise b7 haftadan sonra gidemicem sanirim belim cok agrio dayanamiorum

gitme canım,bak senle hemen hemen aynıyız,benim bebeklerimden biri doğum kanalıma çok yaklaşmış,birinin kilo alımı inanılmaz yavaşlamış,aralarındaki fark çok açılmış,çok da kasılmam olduğunu yazmıştım geçen hafta,benim dr da gitme dedi,inşaallah ben de gitmicem rapor alabilriim inşaallah.artık dinlenmemiz lazım,Allah korusun ödüm patlıyor erken doğumdan.Allah korusun hepimizi erken doğumdan ve korktuklarımızdan,bizi evlatlarımızla sınamasın inşaallah..

Canım benim inşallah herşey çok güzel olacak içini ferah tut arkadaşım yarın güzel güzel haberler alacaksın miniğinden Allahın
İzni ile .dualarımdasınız canm benim Allahım evlatlarımıza sağlıklı uzun ömür nasip etsin inşallah .bu mübarek günde bütün dualarımız kabul olsun arkadaşlarım

Kızlar bu mübarek günde. Ettiğimin bütün dualarımız kabul olur inşallah.az önce abdestimi aldım kuranımı okudum dualarımı ettim Allahım. Hepimizin kuzusunu korusun inşallah vaktinle sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.şuan hastanede olan. Kuzucuklarımızada Şifa versin rabbim ..

Sedefcim hayırlı uglurlu olsun gözün aydın cok sevindim allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.Darısı tüm ikiz annelerin başına :)

Kızlar allah rAzı olsun hepinizden büyük oğlumda yanımda çıktı küvözden yarın ewimize gidicez inş.biraz emzirebildim şimdilik bu kadar bizden teyzeler

Ayyy masallah size rabbim saglik sihhatle anali babali buyutmeyi nasip etsin insallh.ailesine vatanina bagli imanli vicdanli evlatlar olur insallh darisi basimiza bizde sihhatle buyutur kucagimza alacagimiz gunleri goruruz insallh..

aaaa sedeff, doğum tarihi netleşecek cumartesi derken bugün girdim doğum yapmışsınn
canım herşeyin yolunda olmasına çok çok sevindim, maşallah kuzucuklarına

Handeta, inş küçük kuzunu da bir an önce alıp evinize götürürsünüz. Hızla kilo alır, dualarımdasınız...

Aksu ben eski listeyi 70-100-100-100 olarak kapattım, yenisinde inş hepsini yüzlerim..

Geç oldu ama, Kandilimiz mübarek olsun..

Cok guzel bi gun olması dileğiyle...jelybondsdf doğurmasaydı burda olurdu simdi :) kimsecikler yok sabah sabah

bende bugün öğlen gidicem bakalım ne dicek doktor benmkisi hep çalış ii olur diodu ama son durum ne bilmioz tabi..belimden rahat edemiorum..rapor da almak istemiorum izin warken bilmiorum işte bu hafta da gideyim haftaya bırakayım diorum ama hayırlısı..sedef de kurtuldu darısı başımıza inşallah arkadaşım :)

Kızlar bebeklerin kokusu hep burnumda rabbim hepinize yaşatsın bu duyguları.gece 1 saat uyumadım ama hiç uykusuz gibi değilim rBbim inş hep sabrını verir.

Kızlar bebeklerin kokusu hep burnumda rabbim hepinize yaşatsın bu duyguları.gece 1 saat uyumadım ama hiç uykusuz gibi değilim rBbim inş hep sabrını verir.
Sedeeef o kadar özendim ki simdi bizim yerimize de kokla kuzularını.. allah bizlere de göstersin hayırlısıyla..allah gucvkuvvet sabır versin de hep boyle pozitif ol..kayınvaliden mı var yanında?

Eymen ve ege teyzeleri:)
Aman masalah kız bunlar cok tatlı miniklerim benim Benim yerime de op bu kuzularıi..bende bu gunleri görür muyum kız inanki hayal gibi geliyo..alıntıda resimleri sildim kalmasın diye hususi..gec kalma birazdan kaldır yine koyarsın sonra..
sen nasılsın? Dikişlerin nasıl?sütün geliuo mu? Biraz anlatsana musaitsen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…