2014 ikiz anneleri

Benimde göbek deliğimin altında oldu biraz ama çok kısa boyları inş çoğalmaz.sanırım ikiz gebelikte catlak olmaması cok zor.tek olsam ben çatlamazdım
Arada bende iciyorum cnm dayanamıyorum içim yanıyor ama şalgama hic dayanamıyorum

Şalgam faydalıdır ya.keşke bende içebilsem

Kizlar ben dogumyaptm bebeklermden biri 1650 gram dogdu sagljkli ama dusk kilolu olduguicin kuvoze alindi digeri 3100gr doktorumda bu farka sasti ultrasonda hep2 kilo ustu gornyrdu dua edin bzm icin agrimd oldu valla epudralde olsa zormus

Gözlerin aydın canım rabbim yardımcın olsun.Rabbim saglıklı bir sekilde diğer bebegini de kucagına almayı nasip etsin.Düşük kilolu olan bebekler cok hızlı kilo alıyorlar canım.İnşallah tez zamanda kuvozden çıkar.

Merhaba arkadaslar ben de ikiz anne adayıyım, henüz 9 haftalık. Allah bebişlerimizi sağ sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin. Benim sormak istediğim ikiz gebelikte karın daha fazla gerileceği için çatlaklar oluşması ihtimali daha fazla gibi, acaba siz bunun için neler yapıyorsunuz, ne kullanıyorsunuz ve kaçıncı aydan itibaren başlamak gerekiyor?

Masallah Hiçbişe degil o kadar çatlak..simdi bacaklarının dış yanlarında anladıgım kadarıyla ama üst bacakta mı alt bacakta mı bahsettin çatlaklar onu anlamadım hani oraları da kremliyim diye..20 kilo iyi ya tek gebeler bile daha cok alıyo bazen..esın dogunca kucağına ver bebisleri çıksın tartıya üstüne de 10 kg koy bakalım kac olacak:)
gecersin kız korkma senin haftalarını dün gibi hatırlıyorum
Valla ne yalan söyliyim korkular başladı kız..bu kadar alismisken kuzulara allah korusun insan hep endişe duyuyo..

Sen sür anacım heryerine,diz kapağının üstünden göğsüne kadar.

Hoşgeldin aramıza canim..ben 20. Haftaya kadar dustan sonra bebe yagiyla tüm vücudumu yagladim 20. Haftada karnım büyümeye başladı bende mustela krem aldım sabah aksam onu kullanıyorum ama banyodan sonra yaglanmaya devam..simdilik iyiyim ins çatlamam..benim karnı bitaz gec çıktı sen istersen daha erken başlayabilirsin..

Canım kullanmadığım krem yağ kalmadı ama çatladım.çok değil,çoğu tek gebe arkadaşımdan daha az.ama karın feci geriliyo.benimki öyle.lierac,mustela ve zeytinyağ kullandım halada devam ediyorum çoğalmasın diye

Benim bacaklarım yapı olarak biraz ince catlar mı bilmiyorum ama dis yan ve arka taraflarına sürüyorum krem..ama alt bacağıma sürmedim hic ondan sordum..göğüslerim de artık büyümüyor sanırım ama özellikle alt taraflarına sürüyorum belli olmaz:) çatlarsam da en azından elimden geleni süründüm derim yani:)

Selam kızlar sanırım konu yine çatlaklara gelmiş Ben sadece karnıma kakao yağlı krem sürüyorum, göğüslerimin altı o kadar felaket acıyor ki oraya hiçbişey süremiyorum Aslında bacaklara da sürmek gerekiyor, bazen sürüyorum ama genelde üşeniyorum...

Usenme kız ilerde usenmek gibi bi lüksümüz olmayacak pişman olursun sonra:) göğüslerin için üzgünüm benim de hafif ağrıyor ama senin dedigin gibi degil..

beyazcımm allah iyiliğini versin emi uçan kuştan haberin var kız ben arada okuyorum bazı şeyler kaçırmışım bana da hatırlattın bebeklerinin kilosu çook iyi canım iyi olduğuna sevindim ben sürekli evde yatıyorum

kızlar pruloton depotu doktorun niye kestiğini sormuşsunuz şimdilik progestan kullan dedi niye depotu kullanma dedi bilmiyorum o telaşla sormayı unuttum sanırım hap yeterli diyedir kanamam yok ama arada sağ yada solumda batma oluyor

handeta canımmmm inşallah sağlıkla bebeklerinle evine dönersin

durudeniz haberini bekliyoruz canım bebeklerin nasıl sen nasılsın

asbecimmm haber bekliyorum bebemm merak ediyorum seni

menac hayırlı doğunmlar canımmm

eylülll öpüyorumm canım senii ayrıl kuzum izne accık da evde dur

sedefcimm az kaldı tatlı tellal seniii

TCTRSVL kuzum hiç dert etme kiloları hepsini verirsin bak ben 24.haftaya girdim 64 le hamile kaldım şimdi 72 oldum seni takipteyim

aksucumm duların hepsini bu hafta okudum bitti muckk

wasp1984 belguzarr NektaR -glaze_butterfly Alexandra kaderiya minolto87 kendinize iyi bakın kızlar ismini unuttuğum arkadaşlar varsa unutkanlığıma versinler arada kaçırdıklarım oluyor

Son düzenleme:
Jelybondsdf kız
alpveaedamumcu sitesindeki kadının son hali kadar büyüdü mu karnın? Merak ediyorum da onun 22+. Haftası benden baya buyuk acaba sonunda o jadar olur muyum ki o kadıncağızın karnı cok büyümüş doguma yakın..

Kız nasılsın dinlen bol bol..bende yatıyorum hic toplamadım bugun yatağımı :) napıyım kız sizleri seviyorum..bugun hic yataktan çıkmayınca bol bol topikteydim..sende arada gell..kanaman bitmiş ya cok sükür ins bi dsha olmaz benim de 2 haftadır sol kasığım ağrıyodu sanırım plesenta yukarı çıkıyormuş..bazen de normal yani ağrılar..kiiiz 8 kilo mu aldın allah iyiliğini versin :) yarasın kuzularına..

Ewet tatlım az kaldı heyecan ve korku dorukta:18:arada yaz canım benim.dinlenşyosun dimi,iyiym diye kalkıp gezmek yok

Yok canım onun karnı devasa bişey:)benimki o kadar değil valla:)dur bakıyımda benim karnım onun kaçıncı haftası gibi söleyim sana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…