2014 ikiz anneleri

Kizlar ben dogumyaptm bebeklermden biri 1650 gram dogdu sagljkli ama dusk kilolu olduguicin kuvoze alindi digeri 3100gr doktorumda bu farka sasti ultrasonda hep2 kilo ustu gornyrdu dua edin bzm icin agrimd oldu valla epudralde olsa zormus

hayırlı olsun :) benim oglum da 3130 dogmuştu kızım da 2580.ultrasonda ikisi de daha farklı çıkıyordu. doktorum + / - 400 fark edebilir dogumda demişti.gerçekten öyle oldu.inşallah minigin de çarçabuk toparlar kendini.ama bu arada sen de ikizlerle başbaşa kalmadan tek çocukla kendini azıcık toparlarsın.bir de öyle düşün.herşeyin hayırlısı.ilk zamanlar zor olacak allah yardımcın olsun bol uykulu gazsız geceler nasip etsin :) tebrik ederim seni.

Kizlar ben dogumyaptm bebeklermden biri 1650 gram dogdu sagljkli ama dusk kilolu olduguicin kuvoze alindi digeri 3100gr doktorumda bu farka sasti ultrasonda hep2 kilo ustu gornyrdu dua edin bzm icin agrimd oldu valla epudralde olsa zormus

hayırlı olsun :) benim oglum da 3130 dogmuştu kızım da 2580.ultrasonda ikisi de daha farklı çıkıyordu. doktorum + / - 400 fark edebilir dogumda demişti.gerçekten öyle oldu.inşallah minigin de çarçabuk toparlar kendini.ama bu arada sen de ikizlerle başbaşa kalmadan tek çocukla kendini azıcık toparlarsın.bir de öyle düşün.herşeyin hayırlısı.ilk zamanlar zor olacak allah yardımcın olsun bol uykulu gazsız geceler nasip etsin :) tebrik ederim seni.

Hııım anladım. Allahım herksein yardımcısı olsun. Doğumlarımız hayırlısı ile bir bitse de diger konulara geçebilsek.Ben evdeyim. Beklemedeyim. Dr.um 15 ocak dedi. Ben birkaç gün daha mı beklesem diyorum, ama bakalım hayırlısı artık. Özet için çok teşekkür ederim canikom. Herkse bol bol dua edelim. Yüzümüz gülsün artık yavvvvvvv.Güzel haberler gelsinnnnnnnnnn.............

Canım inanırmısın benimde sizden başka arkadaşım yok.hiçte şikayetçi değilim aslında:)bebeklerimiz bizim en yakın arkadaşımız olcak inş vaktimizi onlardan başkasına ayıramıycaz:)
Evet canim cok haklisin artik samimi dostluklar yok malesef miniklerimizle buna vaktimiz kalmiyacak biliyorum hqyirlisiyla bi gelseler

İnan venimde ilk baktigim yer burasi en azindan birbirimizi anliyabiliyoruz baskalarina gire cok inceleyen nazli hamileleriz ama cevreyi takmiyorum artik
Bu qrada ben isimlere karqr verdim Göktürk veGöktuğ hayirliaiyla

Canım inanırmısın benimde sizden başka arkadaşım yok.hiçte şikayetçi değilim aslında:)bebeklerimiz bizim en yakın arkadaşımız olcak inş vaktimizi onlardan başkasına ayıramıycaz:)
Evet canim cok haklisin artik samimi dostluklar yok malesef miniklerimizle buna vaktimiz kalmiyacak biliyorum hqyirlisiyla bi gelseler

İnan venimde ilk baktigim yer burasi en azindan birbirimizi anliyabiliyoruz baskalarina gire cok inceleyen nazli hamileleriz ama cevreyi takmiyorum artik

Ewt kizlar artık gercekten hic bir iş yapamıyorum. Az once banyo wc temizleyeyim dedim nefes nefese kaldim çok yoruldum.simdide duşa gireyim diyorum ama cesaretim yok bayilirsam die kalbim çarpıyor çünkü

Ewt kizlar artık gercekten hic bir iş yapamıyorum. Az once banyo wc temizleyeyim dedim nefes nefese kaldim çok yoruldum.simdide duşa gireyim diyorum ama cesaretim yok bayilirsam die kalbim çarpıyor çünkü

Banada bugün temizlikçi geldi canım doğumdan önce son kez yaptırayım diye cağırdım.inan peşinde gezmekten ben daha çok yoruldum.bende duş alcam erindim,akşam alırım..ayaklarım feci görünüyo davul oldu.bide kızlar benim sol ayağım bariz daha çok şişiyo nedenki?sağ pek değil.

Kuzum artik sisligi felan takma sen sayılı günler kaldi azcik daha sabir şunu düşün Allah nasiip ederse ben dogum yaptigimda senin kuzular kocaman olcaklar.ben son gunlerde gercekten zorlanmaya başladım.

Normalde ben bazen günde 2kes duş alırken simdi nasil eriniyorum insan duş alırken yemek yerken yorulurmu yahu benim soluk başka yerden çıkıyor

Oh masallah ne guzel kuzular geliyo birer birer:) hamilelik de guzel ya trpinmelerini hissetmek..özlerim ben bu gunleri...
Cok guzel canım güle gile kullansın bebislerin sağlıkla sihhatle..

Kız senin nickin ne değişik:)kısaca tc diyelim sana anla sende:))ne zaman doğuracan:)

Olur canikom.Sorun yok dr.daha önceden 15 ocak dedi. ama kedini iyi hissedersen bi kaç gün daha erteleyebiliriz dedi. bende karar veremedim. şimdilik iyiyim ama. her an herşey olabilir tabi. Cumartesi kontrol var. heyecanlıyım

Merhaba kızlar nasılsınız

Size bişey soracam. benim ilk hamileleliğim daha önce düşük falan olmadı. Ama tedaviden sonra claxene iğne verdi doktor. ve hala daha kullanıyorum kanamam falan olunca doktor devam et dedi. pıhtılşama için test istedi. 1,5 milyarmış. testin sonucuna göre devam etmeye karar veririz dedi. ama ben testi yaptıramadım devlette de yapmadılar. yani sizce gereklimi ? ben yaptırmayı düşünmüyorum. ama iğneyi sürekli kullanmamın zararı var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…