2014 ikiz anneleri

Kuzum artik sisligi felan takma sen sayılı günler kaldi azcik daha sabir şunu düşün Allah nasiip ederse ben dogum yaptigimda senin kuzular kocaman olcaklar.ben son gunlerde gercekten zorlanmaya başladım.
Yok tatlım taktığım yok hyırlısıyla doğurayımda:)ewet benimkiler sizinkilerin abileri olcak:))tecrübelerimizi anlatıcaz bizden küçüklere:)
Olur canikom.Sorun yok:KK53: dr.daha önceden 15 ocak dedi. ama kedini iyi hissedersen bi kaç gün daha erteleyebiliriz dedi. bende karar veremedim. şimdilik iyiyim ama. her an herşey olabilir tabi. Cumartesi kontrol var. heyecanlıyım :KK49:
Çok heyecanlı ya:)bi kaç gün olcak bizim aramızda:))beraber büyütürüz kuzuları:)
Merhaba kızlar nasılsınız

Size bişey soracam. benim ilk hamileleliğim daha önce düşük falan olmadı. Ama tedaviden sonra claxene iğne verdi doktor. ve hala daha kullanıyorum kanamam falan olunca doktor devam et dedi. pıhtılşama için test istedi. 1,5 milyarmış. testin sonucuna göre devam etmeye karar veririz dedi. ama ben testi yaptıramadım devlette de yapmadılar. yani sizce gereklimi ? ben yaptırmayı düşünmüyorum. ama iğneyi sürekli kullanmamın zararı var mı
Valla canım ben yaptırmadım öle bi test.yaptıranda yok galiba topikte?

Banada bugün temizlikçi geldi canım doğumdan önce son kez yaptırayım diye cağırdım.inan peşinde gezmekten ben daha çok yoruldum.bende duş alcam erindim,akşam alırım..ayaklarım feci görünüyo davul oldu.bide kızlar benim sol ayağım bariz daha çok şişiyo nedenki?sağ pek değil.

benim de ayaklarım çok şişiyor yaaaaaa.gezince daha iyi geliyor ama. anlayamadım bu durumu.evden çıkarken eşim botlarin fermuarlarını zor kapatiyor.eve gelince ayaklarım botun icinde fir donuyor. sanırım hareketsizlikten şişiyor. evde hep yat hep yat.ama bunlar bu haftalarda normal durumlar..:26:

benim de ayaklarım çok şişiyor yaaaaaa.gezince daha iyi geliyor ama. anlayamadım bu durumu.evden çıkarken eşim botlarin fermuarlarını zor kapatiyor.eve gelince ayaklarım botun icinde fir donuyor. sanırım hareketsizlikten şişiyor. evde hep yat hep yat.ama bunlar bu haftalarda normal durumlar..:26:
Senin ayakkabıların oluyomu:KK53:ben 36-37 giyerdim 38 küçül geliyo sanırım 40 oldu:KK53:

Yok tatlım taktığım yok hyırlısıyla doğurayımda:)ewet benimkiler sizinkilerin abileri olcak:))tecrübelerimizi anlatıcaz bizden küçüklere:)

Çok heyecanlı ya:)bi kaç gün olcak bizim aramızda:))beraber büyütürüz kuzuları:)

Valla canım ben yaptırmadım öle bi test.yaptıranda yok galiba topikte?

Çok inanılmaz değil mi? hayatımız tamamen değişecek. artik hiç birşey eskisi gibi olmayacak. eşim acayip heyecan ve stres yapıyor. kiyamam :KK51:

nasıl bir test ki o.ben de duymadim hiç yaptiran.

Senin ayakkabıların oluyomu:KK53:ben 36-37 giyerdim 38 küçül geliyo sanırım 40 oldu:KK53:

aynen bende 36_37 giyerdim.38 giyiyorum şu an. ama 39olsa gideri var yani.az kaldı diye idare edeyim diyorum:KK52: inşallah doğumdan sonra küçülür yaaaaaaaa. napçam o kadar ayakkabıyı. benim boyumda kısa 38-39 bende pekte güzelolmaz bence:2:

aynen bende 36_37 giyerdim.38 giyiyorum şu an. ama 39olsa gideri var yani.az kaldı diye idare edeyim diyorum:KK52: inşallah doğumdan sonra küçülür yaaaaaaaa. napçam o kadar ayakkabıyı. benim boyumda kısa 38-39 bende pekte güzelolmaz bence:2:

Bende selvi boylu değilim:))163 falan boyum.umarım bu şekilde kalmaz yoksa eşimle beraber giyeriz:KK9:

Normalde ben bazen günde 2kes duş alırken simdi nasil eriniyorum insan duş alırken yemek yerken yorulurmu yahu benim soluk başka yerden çıkıyor
Canım ben dusa gece yatmadan giriyorum hem esim evde oluyo hemde çıkınca cok bitkin oluyorum direk uyuyorum iyi grliyo..
Canım merak ettim kac kilo aldın bide çatladın mı?

ewt kizlar artık gercekten hic bir iş yapamıyorum. Az once banyo wc temizleyeyim dedim nefes nefese kaldim çok yoruldum.simdide duşa gireyim diyorum ama cesaretim yok bayilirsam die kalbim çarpıyor çünkü

daha 21. Haftada bu kadar yoruluyorsak eywahh:KK5::KK5: Benım henuz 9. Hafta bakalım benı neler bekleyecek:KK76::KK76:

şurda aşağıdaki "göğüslerinizi dert etmeyin" diye bir reklam var. hamilelerin hazdığı bir topiğe koyulacak reklam mı?bizim vücut ne hallerde yavvvvv.çatlaklar, yağlar......:KK47: hasız mıyım ama :KK33:

Canım ben dusa gece yatmadan giriyorum hem esim evde oluyo hemde çıkınca cok bitkin oluyorum direk uyuyorum iyi grliyo..

Canim genelde bende esimi bekliyorum ama dedim belki yapabilim ama yokkk.esimi aradim bugün beni sen yıka dedim adamcagiz isten gelio yapilmasi gerekenleri yapiyor kizimi yıkıyor birde ben çıktım şimdi:-)))

64 ile hamile kaldım. en son 84 idim:18: 20 kilo yani.ama tabi daha 1 haftam var.......böyle ödem devam ederse, sonuç pekte iç açıcı olmayacak:KK36: eşim benden 2 kilo daha hafif, habire beni sinir ediyorrrrrr:KK47: ve göbegimde çatlak yok, ama yan taraflarım da 3-4 tane küçük çatlak oldu:18: hani kaval kemiklerimin üstünde.şamrellerim oldu çünkü:KK52: çatlak için lierac kullandım. 3.aydan beri sürünüp duruyorum...

X