2014 ikiz anneleri

Amin canım allah hepimizin evlatlarını bagışlasın benim 3 oğlum oluyor hayırlısıyla hemde tek yumurta ikizleri :) walla seninki güzel tutmuş bi kız bi oğlan ne güzel :) bende mimarım 3 sene işimi yaptım hamile kalınca bıraktım bi dahada başlıcagımı sanmıyorum :)) Allah razı olsun valla annelerimizden benimkide her zaman koşturup gelior. kendi kendini korkutup strese sorma hakkında hayırlısı olsun inşallah saglıkla kucagına alırsın.Memnun oldum öpüorummm

Kızlar tetenoz aşısı yaptırdım ya bugün Hemsire dedi ki 3 gun falan ağrır kolun telaş yapma falan dedi..aksama kadar bisi yoktu pek dedim abartıyor heralde bu insanlar agrı falan yok:) su an cok ağrımaya başladı kolum dayak yemiş gibi sanırım 3 gun kolumun üstüne yatamicam ve sol kolumu pek kullanamicam:)

Abartısız benimde 3 gün ağrımıştı:)

Canım ben 4 kere yaptırdım ilk hamileligimden beri ben cok berbat oluyorum cok agrım oluyor kolumu kaldıramıorum .sıtma tutuyo en az 20-25 dk nefesim kesilio dikkat et öyle bişey olursa derin derin nefes al Allah iyilik versin inşallah cabuk atlatırsın

ilk dozda resmen 1 hafta ustune yatamadım 2.dozda 3 gunde geçti acısı

Abartısız benimde 3 gün ağrımıştı:)

Sagolun kızlar ya valla ası da başlı basına bi ismiş :) neyse bebeklerimiz için deger herseye..kuzularımı gordum ya bugun ası falan koymuyo o kadar :) ins çabuk geçer ama baya rahatsız edici..

Geçmiş olsun Canim. Sola mi yatiyorsun inşallah yatarken zorlanmazdin. Ben hamile değilken kolumun ağrisindan öte hasta gibi olmuştum çok kusmuştum. Ondan şimdi de korktum... Gerçi ben ayni zamanda kuduz aşısı da olmuştum belki ikisi birden fazla etkilemiştir... Sen de ateşine dikkat et çıkmasın

Demek sen cok hassassin bu konuda..ben gündüz iyiydim aksam ağrımaya başladı..
Ben her tarafa yatıyorum canım nası rahat edersem..yastıkda kullanıyorum yastiksiz maalesef uyuyamıyorum.. (Bu arada kaz tüyü yastıklar bacakların arasında falan kullanmak için cok ideal ben oyle yapıyorum) sanırım sola yatamam bi kac gun..baya agrıyo cunku ins ateş falan olmaz bu agriyla atlatiriz biter..ikinci doz daha kolay olur ins..

Kizlar ben dogumyaptm bebeklermden biri 1650 gram dogdu sagljkli ama dusk kilolu olduguicin kuvoze alindi digeri 3100gr doktorumda bu farka sasti ultrasonda hep2 kilo ustu gornyrdu dua edin bzm icin agrimd oldu valla epudralde olsa zormus

canım geçmiş olsun hayırlısıyla kavuştun evlatlarına darısı bizlere inşallah bol bol sütün olur inşallah küçük olan bebeğini büyütüverirsin hemencik...

Iyi geceler arkadaslar

Kacgundur telden giriyorum bi alisamadim gecmisi okuyamadim pek fazla rahatsizlananlar var eylul ve asbelove sanirim cok gecmis olsun kizlar aman az kaldi cok d.edin kendinize

Yeni gelenler olmus hepiniz hosgeldiniz saglikli dogumlar olur insallah

Beyaz senin adinada cok sevindim hep boyle guzel haberler duymak dilegiyle

Handeta kocaman bi masallah diyorum kuvozdeki bebisinde nazarlik olsun eminim en kisa surede toparlanir gule gule buyut canim

Bana gelince sanirim bunalimdayim 2 gundur aglayip duruyorum yasadigim yerde hic arkadasim yok hergun ayni geciyor cok sikildim ve sabahtan beri kasiklarimda hafif agri var hayirlisi bakalim

Olmaz inşallah Canim olsa bugün olurdu yarin daha da iyi olursun... Aslinda o kadar hassas mi bunyem bilmiyorum, kuduz aşısı da ağır bir aşı birleşince iyice etkiledi demek ki
Benim Kolumda çok ağri olmamisti ama ablam resmen soyunup giyinemiyodu biz yardim ettik 3 gün. Sen maşallah iyisin yine....
Canım kuzucuklarin gelince sıkılmaya vaktin olmayacak inşallah Fırsat bu fırsat bol bol film izle kitap oku... Eşinle başbaşa vakit geçir çok arkadaşin olsa da bu dönem zor görüşürdün... Hem biz varız ya

Bismillahirrahmanirrahim....

İsim .........Ayetel kürsü.....Nas-Felak......Ya Şafi....Ya Mübdi

Aksu81----50--------50------- 100-----100 Okudu

Fpmk--

Esalales----100-----100----100------100 Okudu

Seybil------

Asbelove---

Eylül------

Glaze-------

Mrsbeyaz--

Nektar------

Alexandra-----

Allah kabul etsin... Kızlar yazmış olup da gözümden kaçan var mı????? okuyabilenlerin yarin yavaştan almaya başlayim

Son düzenleme:
Canım benim..arkadasın olsa bu sefer onlar problem olabilirdi hamilelikte hersey bize problem olabiliyor..bende insanlardan kaçıyorum biraz rahatsız oluyorum çoğunlukla ama sende haklısın bazen insan iki çift lafedecek birini istiyor yanında..her sıkıldığında yaz buraya sohbet edelim bende telden giriyorum oyle olunca sık sık giriyorum rahatça..eger bi kac gun gidebileceğiniz yakın biri varsa sevdigin bi yakının falan gidebilirsin sanabiraz degisiklik olur..aman diyim kendini üzme kuzuların da üzülür..

bu arada kolumun ağrısından uyuyamadım dogru düzgün kızlar aksucum dedigin gibi giyinin soyunurken falan cok agrıyo kolumu ksldirmakta güçlük çekiyorum

Bu arada esim bugun doktora bebekler cok hareketli hic durmuyolar bu normal mı diye sordu doktor hareketli bebek her zaman iyidir dedi..bende ama genelde gece hic durmuyolar bu da normal mı dedim güldü:) iyidir iyidir dedi:) demiştim ya gecen esim sok geçirdi karnımı izleyince bunlar napiyo boyle içerde canavar var gibi diye:)

Dogru soyluyorsunuz kizlar ama inanin bazen cok zor oluyor esim herseyim her konuda destek bana Allah razi olsun ama gercekten bi kahve icecek dostum yok iyiki siz varsiniz yoksa hamileligimi paylasicak kimsem olmayacak tesekkur ederim.Gecer bi kacgune arada oluyor boyle

Canım inanırmısın benimde sizden başka arkadaşım yok.hiçte şikayetçi değilim aslında:)bebeklerimiz bizim en yakın arkadaşımız olcak inş vaktimizi onlardan başkasına ayıramıycaz:)

canım çok sağol ben şimdi atlattım gibi bakalım inşallah bi daha yakalanmam:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…