2014 ikiz anneleri

Güzel anne maşallah size ilk önce oglusunla hazırlık yaparsın kuzen gelince de eviniz iyice seslenir böyle güzel güzel haberler alalım inşallah herkesten
Kuzum Allah razı olsun ne güzel hepsini detaylı aciklamissin çok zevkli olmuştur eminim ben okurken heyecan yaptigima göre seni düşünemiyorum
Ben aslında unisex ürünler bulmaya gayret ediyorum ama çoğunlukla olmadığı için senin gibi birbirine yakın ürünleri tercih ediyorum İnşallah sağlıkla hatırla kucagimiza alırız da tulumlarinin takımlarının içlerini doldururlar yavrucuklarimiz
Aynen canım, tıptaki adı Monokoryonik-Diamniyotik ne havalı ama di mi? Doğal yolla oldu ve hiç beklemiyorduk, o günü hayatım boyunca unutmam herhalde
Yerim senin Monokoryonik-Diamniyotik ikizlerini

Kızlar hastanedeyiz Doppler için bekliyoruz dua edin güzel haberler alalım oğlumuz büyümüş olsun insallahhh

Herkese ese iyi haftalar inşallah bu hafta iyi haberler alırız topiğimizdnen

benimkiler 32. Haftalık doğdu premeture kıyafet hiç almadım normal bebek kıyafetleri giydiriyorum tabiki büyük oluyorlar ama şeker oluyorlar bez konusuna gelince bebeklere kuvezde hep büyük bez bağladılar sebebini sordum doktor kalça çıkıklığını engellemek için dedi bir aydan sonra normal yeni doğan bağlanabilirsin dedi ben şuan yeni doğan bağlıyorum ki o bile benimkilere büyük oluyor Ama hastahanedeki daha büyük beden bezdi istiyorsan doktoruna DANIŞ canım

İkiz analarıı:)uyku tutmuyomu siZide:)siz 32den sona görün uykusuzluğufelaket tellalıyım demi:)

Annesi bebişlerşn seni hazırlıyorlar şimdiden doğdukları zaman uykucu bir anne istemiyorlar

gözün Aydın canım sağlıkla büyüt inşallah kızın gelincede ikisinden yetersin Allah'ın izni ile ben şuna inanıyorum biz seçilmiş anneleriz iki bebeğe bakma gücümüz olduğu için Rabbim bize nasip etti uykusuzum gündüzleri yatma fırsatım pek olmuyor ama emin ol şikayetçi değilim Allah sabrını veriyor

rabbim şifa versin canım
üzülme çok şükür yardımcı olacak kişiler var ama sakın sütüm gelmiyor diye bırakma eğer yapabiliyorsan mamayı biberonlara verirken bebeklerini kucağına al senin kokunu alsınlar onları o kokudan mahrum etme

hadi yeni annelerimiz çoğalacak inşallah Yalan yok baş ağrısı oluyor en azından bende oldu ama hepsi geçiyor ben hiç geçmeyecek zannettim o kadar başım ağrıdı anestezi doktoru 5 gün dişini sık hiçbirşeyi kalmayacak dedi gerçekten en geç bir haftada eser kalmadı çok şükür

korkma ama bu ağrılar giderek artacak
ben şu an bel ve sırt ağrısından uyuyamıyorum geceleri bugün gün içerisinde uyudum da kendime geldim biraz

valla senin az kalmıs , rabbım yardımcımız olsun.. ben daha yolun basındayımm.. ağlama krizlerim basladı , durduk yere aglıyorum olur olmaz yerkerde.. ne yapacagım bilemiyorum

Kızlar hastanedeyiz Doppler için bekliyoruz dua edin güzel haberler alalım oğlumuz büyümüş olsun insallahhh
Hadi bakalım tatlım güzel haberleri bekliyoz çıkınca yaz

:)ewet canım annelerini hazırlıyolar.sen nasılsın canım bebişler nasıl kilo aldılarmı doğumdan beri?

İnşallah canim haberlerini bekliyoruz Allahim güzel haberler almayi nasip etsin bitanem
Amin canım aminnn Allahım razi olsun
valla senin az kalmıs , rabbım yardımcımız olsun.. ben daha yolun basındayımm.. ağlama krizlerim basladı , durduk yere aglıyorum olur olmaz yerkerde.. ne yapacagım bilemiyorum
Inşallah hiç bi sıkıntı yaşamadan alırsın minnoslarini kucağına canım ağlama krizleri işin en kolay yani eşimin bana daha çok ilgi göstermesini sağlıyor hem

:)ewet canım annelerini hazırlıyolar.sen nasılsın canım bebişler nasıl kilo aldılarmı doğumdan beri?
Inşallah canım inşallah tombs tombs olduklarını yazarım insallahh

Merhaba , 9 haftalık tek yumurta ikizlerine hamıleyım , ilk baş stres cok yaptım uyku ve ıstah hıc yoktu.. şimdi ise hergun aglama krizine giriyorum ve uyku basıyor.. ne yapacagım bilmiyorum birden bunalıyorum , daralıyorum ağlamaya baslıyorum.. sonra uyku basıyor... bunu yasayan oldu mu ? hangi aya kadar devam edecek böyle offfffffffff :2::2::2::2::2:

Bende bende senin haftalardayken boguluyir gibi okurdum hemen pencereyi acar temiz hava alirdim bende cok agladim o zamanlar bu sikayetlerim ara sira yine okuyor gemen valkona cikip derin derin nefes aliyorum bazen agliyorum hatta ama gececek canm Allah büyük

canım 3. ayın içindesin,şu an en şiddetli dönemleri bu şikayetlerinin.3ten sonra yavaş yavaş azalır,2. tremester hamileligin en zevkli ayları :) allah saglıklı bir hamilelik ve zamanında bir dogum nasip etsin.

kuzum aklıma geldi,
artık her hastaneye gidişinde çantanı yanında taşıyorsun degil mi?? her an herşey olabilir,madem 1.5 saatlik mesafede gittigin hastane,muhakkak çantanı bagaja yerleştir.benim dogumum ani olmuştu,eşim gitti çantayı aldı evden ama evim yakındı.

Taşımıyoduk valla iyiyki hatırlattın canım.arabaya koyalım haZır beklesin o zaman dediğin gibi ne olur ne olmaz.

Canım sana bişey sorcam çok merak ediyorum bunu.annenimi daha çok sewiyosun cocuklarınımı?ben korkuyorum bebekleri sevememekten(anneme az sesimi yükseltsem gözlerim doluyo,canımı veririm onun için.cocuk nasıl bişey merak ediyorum

bende anneme eşime karsı cok hassaslastım.. sankı sevgım kat kat arttı onlara karsı.. hatta bazen kaybetme korkusu yasıyorum.. cok acayıp oldum yaa.. 3. ayın ıcersındeyım daha

ama cok zor yaa... işyerındeyım ne yapcagımı bılemıyorum bazen bısey yapasım gelmıyo , evde bazen oturamıyorum afakanlar gelıyoo.. ınsallah gecer.. ya 3. aydan sonra yada bebekler hareket edınce gecer dediler.. off rabbım yardımcımız olsunn... valla zormusss...

Yeni hamisler:) ağlama krizlerinden bahsetmişsiniz..cok normal bunlar ilk 3 ayda ben reklamlara bile ağlıyordum..herseyden etkilenir hale gelmiştim bi sure sonra bu azalıyor..birde bunalıyordum sanırım ilk zamanların bulantı vesaire seyleri de etkiliyor bu durumu..hormonlarıniz tavan su anda..ağlamak isteyince ağlayın bisi olmaz gececek bu günler

asbelove..
geldin mı doktordan bebislerin nasılmış büyümüşler mı annesi?

Fark olmazmı kuzum.26-27 haftaya kadar en çok büyüdüğü zamandı benim karnımın.bende gerginlikten dolayı dik duramıyordum..kasık ağrısı normalde kasılma çokmu sık?
Canim 8,30 da yattim 17.00'de kalktim iyice sapitti benim uyku... Çok korktum gece kasılma o kadar çok olması bence de normal değil eğer yine sık olursa söylüycem doktora belki nstye alirlar. Bazıları bariz kasılma toplanıp sepsert oluyor. Bazilarinda emin olamaz oldum daha küçük bir alan büyük ceviz kadar bir yer sert yükseliyor. Bebekler olabilir mi ki henüz o şekilde hissedebilir miyim? Nasil ayirt edilir ki bebek mi kasılma mı? Dün çok hareketliydiler bide maşallah...
İki gündür hem gaz çok hem de afedersin ishal olmuşum onun rahatsizligi var belki bazilarida gazdir ama gazda bir yerde toplanma olur mu sertlik olurda?
Canim gecen gün benimde alisverise cktigi gün kasik ve bel agrisindan ölmüştüm bundan sonra cok yoermamak gerekiyor kendimizi.
Evet Canim cidden çabuk yoruluyoruz artik. Dinlene dinlene yapayim demiştim giderken ama orda insanın gözü dönüyor
Kayinvalidem 10 gündür görmüyordu görünce şok oldu karnımı
Zaten gelir gelmez uydum Canim geceden uykusuzdum çok sağol bi daha yastik da koyayim...
Anladım canim hatirladim daha doğrusu... Allah'in izni ile önemli birşey değildir cnm yoksa doktorlar en kötüsünü söylüyor...
Canim benim de bi kız bi erkek herhalde bir sürpriz olmaz bundan sonra, kızda yanılma olabiliyor diye okudum nette oğluşun pipisini direk bende gördüm de kızı anlayamıyorum Sağlikli olsunlar da inşallah...
Gogsen beyde bayaga ayruntili inceledii herseyinii kalbini ve baska seyleri dinledii...cok hos fotolar verdi 4 boyutlu uuu...
Yaaa 3. Kattaki ultrasonlardan 4 boyutlu foto verilebiliyor mu? Daha hiç Hulusi hoca renkli göstermedi bana ayy söyleyim de birkaç vesikalik da ondan alayim.
Selaam anniiiş Canim bu bilgiler çok iyi oluyor bize Allah razi olsun. Bende premature kiyafete takmiştim çok abartmaya gerek yok o zaman. Seninki ne boy giysiler her yerde satilan 0-3 ay mı? Yoksa 0-0 ay yada tinybady denilenden miydi? Ben 0-3 ay hiç almadim. Onu doğumdan 3 ay sonra ancak giyerler gibi geliyordu yanlış mı düşünüyorum. Bide bende tam mevsim değişikliği var Allah nasip ederse baharda doğsalar yaza sanirim onlari giyerler. O yüzden ne alacağimi şaşırdım.

Kızlaaar sizler ne dersiniz bu konuda? Napiyorsunuz?

çocuklara sorarlar ya anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı öyle olmuş ben bebeklerin zamanla paylaşımla sevgilerinin arttiğini düşünüyorum o yüzden doğurmadan evlat edinenlerde kesinlikle ayni sevgiyi hissedebiliyorlar... Eminim zamanla gözünden sakınıyorsundur. Hep çocuklar üzerinden hayaller kuruyoruz sanki bana ikinci bir yaşama hakkı kendimize verilmiş gibi geliyor. Bazen o yüzden abartip onlarinda birey olduğunu unutuyoruz ya...
Güzel kalbinle eminim çocuklarina aşık bir anne olacaksin hepsine yer açarsın sen...

Son düzenleme:

Valla canım bende daha kasılma bebek harektlerini ayırt edemiyorum desem:))ben kasılma sanıyorum.doktorda nstye bağlanınca sorun çıkmıyo:))ama o dediğin toplanmaları 16 haftadan beri yaşıyorum ben.demekki normal şeyler...ewet ya sorum tuhaf oldu annemi babamı der gibi:))inş ya canımdan cok sevmek istiyorum onlarıda.gece ağladıkları zaman onlara kızmak istemiyorum:)annem hasta olsa allah korusun,of demeden gece gündüz bakarım.inşallah bebekleredr öyle bakarım

çok hasta oldum ben 1 gün içinde oldu herşey dün ateşim yükseldi şimdi daha iiyim ya kızlar bebeklere bişey olmamıştır dimi ya dün hiç hareket etmediler bugün yine kıpırdanıyorlarda

Merhaba arkadaşlar daha once tanitmistim kendimi. Bende 9. Haftaya girdim. Kanamam olduğu icin 20 gundur raporluydum. Yarin tekrar ise basliyorum. Insallah sorun olmaz. Sizi ara ara okuyorum. Sohbetinize katilmak iistiyorum ama yeni oldugum icin ne konusacagimi bilemiyorum. Herkes umarim bebeklerini saglikla kucagina alir. Bide bisey soracam.ultrason goruntusunde solda gözüküyor bebeklet bende solda hissetiyorum. Sol tarafıma yatmanin sakincasi yok di mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…