2014 ikiz anneleri

Kızlar 1 hafta 10 günde bu kadar mı fark eder insan... hem göbeğim maşallah atak yaptı hem şikayetlerim :KK1: dün alışveriş için gezerken resmen dik yüyüyemediğimi fark ettim, dikleşince kaburgam ağrıyor resmen... paytak yürrümeye bile başladım... alışverişi çok sonraya neden bırakmamalı anladım şimdi...

ve kızlaar son 1 saattir hem kasık ağrım var hem de kasılmalarım :KK14: çok tırstım yineee... 1 saat içinde kaç kere sertleşti karnım ya :KK43:( bu kadar mı fark eder yorulmak artık dışarı çıkmaya korkucam :KK43:

Kızlar 1 hafta 10 günde bu kadar mı fark eder insan... hem göbeğim maşallah atak yaptı hem şikayetlerim :KK1: dün alışveriş için gezerken resmen dik yüyüyemediğimi fark ettim, dikleşince kaburgam ağrıyor resmen... paytak yürrümeye bile başladım... alışverişi çok sonraya neden bırakmamalı anladım şimdi...

ve kızlaar son 1 saattir hem kasık ağrım var hem de kasılmalarım :KK14: çok tırstım yineee... 1 saat içinde kaç kere sertleşti karnım ya :KK43:( bu kadar mı fark eder yorulmak artık dışarı çıkmaya korkucam :KK43:

Fark olmazmı kuzum.26-27 haftaya kadar en çok büyüdüğü zamandı benim karnımın.bende gerginlikten dolayı dik duramıyordum..kasık ağrısı normalde kasılma çokmu sık?

günaydın kızlarr....hepimize şikayetsiz sakin huzurlu mutlu bir hafta olur inşallaaaahh :):)

Son düzenleme:
herkese günaydın.doguran varmı.ben bir türlü kendime gelemedim narkozun yan etkileri beni mahvetti.kafam tutuldu çok şıddetli baş agrısı var.bebekler mayaya alıştı ben hiç ilgilenemiyorum çok üzülüyorum.Allah hepimizin yardımcısı olsun.hepinizi öpüyorum.

herkese günaydın.doguran varmı.ben bir türlü kendime gelemedim narkozun yan etkileri beni mahvetti.kafam tutuldu çok şıddetli baş agrısı var.bebekler mayaya alıştı ben hiç ilgilenemiyorum çok üzülüyorum.Allah hepimizin yardımcısı olsun.hepinizi öpüyorum.

İyiki anneciğin yanında canım.sen önce kendini toparlamak için kendine çok iyi bakki bebeklerinlede ilgilen.2 saate bir besleniyolar dimi?

Canim gazda olabilir gaz sancisida ayni karin sertlesiyo geriliyo agri yapiyo..ayajlarini hava kaldir yani bi duvara dayaa boyle yuruyus sonralari cok iyi geliyioo...benimde geneldee belimm cok agrir yuruyus sonrasi .ven dusunuyorumda 25 haftadannen sonra cikamam boyle alisverise falann belim agri yapiyoo

Canim gecen gün benimde alisverise cktigi gün kasik ve bel agrisindan ölmüştüm bundan sonra cok yoermamak gerekiyor kendimizi.

Canım son haftalar bende farkediyorum karnım buyuyo benim de hatta esim bile farkediyo çabuk yorulmamız normal ben yemek yedikten sonra bile yoruluyorum:) eve gelince uzat ayaklarını yukarı dogru dinleniyosun baya..bide eğilmek yetine comelmeyi tercih et sırt bel agrısı cok farkediyo..
Canım bol bol kahve çay iç hem sütüne de faydası olur..arada göğsünü ver miniklere almasalar bile ver ins bunlar da gecicek kuzuların Şapur supur emick seni..

Ya kizlar bebekler kasiklarima vurdukca çisim gelio sanki idrar keseme vuruyorlar 15 dkda 3 kere tuvalete gittigimi biliyorum ama vurma durunca çisimde duruyor :-)))

Aksu benim oglaninn bobregindeee genisleme var dyince dger doktorumm demisti gogsene gtmeden onun tavsiye ettigi bi dra guttim ikiz gebelikte uzmAn bi profum.muayehanesine aletleri cokk donanimliydi bakti.17.haftada o yuzden guttim yani tamam o zaman 23.hfta kalmiyim 21de gderim...
Filize gitmedim canim hic ben..500kusur falanda veremiycem baskentte gogsen bey bakti zatei bobrek genislemesi bu kadar buyutcek bisi yok dedi yani cokkk sukurrr insallahhh buyumezdee sorunu....seninki belli oldumuu cinsiyett
???

Epey kaynatmışsınız kızlar gecmişi okumadım erindim:))inş herkes iyidir.doktordan geldik biz şükür herşey yolunda.2,5 a yakın kiloları ddi doktor,tam hesaplayamadı bu sefer nedense.nst iyi sorun yok.haftaya cumartesi son kontrol:18:sona doğum tarihimizi belirliycez

maşallah canım, kiloları da gayet iyi :nazar: çizelgen 35 diyor yaa, harika :nazar:

Biz 5. haftada gittik sadece gebe olduğumu söyledi doktorum, 10. hafta da kontrole bi gittik aaa iki taneler dedi. :KK52::KK52::KK52:

seninkiler de tek yumurta süprizi dimmi birdileksinsen :nazar: öyle kalmış aklımda :))

Herkese tünaydın :KK3: güzel bir hafta olur inşş :)

Aksu benim oglaninn bobregindeee genisleme var dyince dger doktorumm demisti gogsene gtmeden onun tavsiye ettigi bi dra guttim ikiz gebelikte uzmAn bi profum.muayehanesine aletleri cokk donanimliydi bakti.17.haftada o yuzden guttim yani tamam o zaman 23.hfta kalmiyim 21de gderim...
Filize gitmedim canim hic ben..500kusur falanda veremiycem baskentte gogsen bey bakti zatei bobrek genislemesi bu kadar buyutcek bisi yok dedi yani cokkk sukurrr insallahhh buyumezdee sorunu....seninki belli oldumuu cinsiyett
???

Gogsen beyde bayaga ayruntili inceledii herseyinii kalbini ve baska seyleri dinledii...cok hos fotolar verdi 4 boyutlu uuu...

maşallah canım, kiloları da gayet iyi :nazar: çizelgen 35 diyor yaa, harika :nazar:

seninkiler de tek yumurta süprizi dimmi birdileksinsen :nazar: öyle kalmış aklımda :))

Herkese tünaydın :KK3: güzel bir hafta olur inşş :)

Darısı size olsun kuzum:))daha ileri haftaları görün siz inşallah

Günaydın cnm ... Benim çarşamba doğum kısmetse... bu anestezi kiminde ciddi sıkıntı yaparken kimide hiç anlamadım diyor .. ben hayatımda hiç anestezi almadım diş uyuşturması gibi ufak şeyler dışında ama okuduklarım korkutuyor gözümü baş ağrısı gebeliktede bi dönem çok zorlamıştı beni :KK43: neyse cnm şükür ki yavruların iyi ... burda ben dahil herkesin ortak tek isteği sağsalim bebeklerini alıp evine dönebilmek geçici seninde bu sıkıntın kurtuldun ne güzel darısı önce bana sonrada sırası gelen tüm arkadaşlarımaaa :) öpüyorum kuzuları...

Darısı size olsun kuzum:))daha ileri haftaları görün siz inşallah
aminnn canım :KK54: inş sen de Hande gibi 38 leri görürsün :))

Aynen canım, tıptaki adı Monokoryonik-Diamniyotik ne havalı ama di mi?:KK52::KK52::KK52: Doğal yolla oldu ve hiç beklemiyorduk, o günü hayatım boyunca unutmam herhalde:KK1:
benimkiler de ondan Mono-Di, ama bizim su zarları pek bi inceymiş.
ve bizimkiler de doğal yolla oldu, o gün ilk kez doktora tek gittim, eşim bekleme salonunda yanımdaydı sonra işe yetişmesi gerekti..
tek girdim, çıktığımda ağzım kulaklarımda dizlerimin bağı çözülmüş bir vaziyette eve yürüyorum :KK9: leyla gibiydim :)
sağlıkla kucağımızdaki günlerini de görürüz inşallah :nazar: hepimiz..

İkizler tek yumurta olunca daha bi sevimli oluyo ya:))büyüyünce bile çok sevimli oluyolar
eşim internetten bişiler okuyup okuyup "ee biz nasıl ayırdedicez bunları. Yakalarına isimlerinin baş harflerini iğneleriz artık" diyo :KK1:
tüm ikizler çok sevimli, hep zaafım vardı ikizlere :KK16:

X