2014 ikiz anneleri

Canım sağolasın iyi oldu söylediğin, ben de ılık içerin artık. Geçer de inşallah, bi risk olmadan 36 ları görürüm ben de. Ben yine doğururum heralde Sedef ya :) bu çocukların hareketlerini hissetmek falan çok güzel şeyler bunlar. Yine isterim gibi geliyo yani deli miyim neyim

Canım benzer bişey bende de var, böyle tam göğsünün altında batma gibi di mi, bende de oldu, doktora söyledim, poposu var oğlunun orda, mideye baskı yapıyodur dedi bişey göremedi. Derinin incelmesi mantıklı bi açıklama. Belki öyledir, ben hiç düşünmemiştim bunu.

Benimde son aklım belli olmaz:)eşim bide kız istiyo:)bakalım rabbim ne yazdıysa

Canım bebekler yukardaysa ondandır belki.yada bebeklerin çok saçlı mideni yakıyolar:))

Benimde son aklım belli olmaz:)eşim bide kız istiyo:)bakalım rabbim ne yazdıysa

Benim oğluş çok yukarıda zaten, ondan mıdır acaba? Mantıklı aslında kızlar, geriyor oralarımı herhalde...
Cesaretinize hayranım kızlar Ben büyük konuşmıyayım ama sağ salim doğurayım, başka düşünmem herhalde...

Ben zaten doğurursamda 30 dan sona olur anca:)30 dan sona hamileliğin daha güzel olduğunu söylüyo herkes:)

bendede aynı şey var sütyen kullanamıyorum deri iyice gerili inceldiği için olabilirmişş..

Ya bu kasıklar akşam olduğunu nerden biliyo:)hayret bişi ya akşam olunca kasıklarım batmaya sızlamaya başlıyo.resmen alt tarafımı acıtıyolar akşam olunca özellikle gece yatağa girince

canım ben normalde çok üşüyen bir insanım ama şimdi sıcak basmalarından duramıyorum çorap bile giyemiyorum bu haftalarda normal galiba güle güle kullan aldıklarını ..

Ya bu kasıklar akşam olduğunu nerden biliyo:)hayret bişi ya akşam olunca kasıklarım batmaya sızlamaya başlıyo.resmen alt tarafımı acıtıyolar akşam olunca özellikle gece yatağa girince

aynen canım benimde kasıklarım çok agrıyor adım atmak bile güçleşiyor...bide geceleri dönmek öldüyo beni döndüremiyorum göbüşü..

Ondan olabilir canım. yani benim doktor bana popo mideye baskı yapıyordur demişti :)

Ben zaten doğurursamda 30 dan sona olur anca:)30 dan sona hamileliğin daha güzel olduğunu söylüyo herkes:)

Valla kızlar, benim eşim çok çocuk seviyo. Ben de seviyorum. Hamilelik de sıkıntıları hariç zevkli bişeymiş, neden olmasın ki di mi ama Peki sizce ikizden sonra bi daha ikiz olur mu ben bi daha izterdim yani aslında bi çift daha fena olmaz

aynen canım benimde kasıklarım çok agrıyor adım atmak bile güçleşiyor...bide geceleri dönmek öldüyo beni döndüremiyorum göbüşü..

Ewet ewet,gece dönmek işkence.karnımın altına yastık falan fayda etmşyo artık ağrıyo yinede.bide proluton depot vuruluyırum haftalık kalçam süzgeç oldu sertleşti iğne yerleri,kalça ağrısı karın kasık ağrısı(allah hepimize kolaylık versin

Alex iyimisin bacım

kızlar ben hamilelik basından bu yana 8 kilo aldım herseyide yiyorum ama niye bukadar az aldım acaba oglumda tek bebekte 17 kilo almıştım bunlarda 25 falan alırım diyodum ama yok neden anlamadım..sizler kaç kilolardasınız..

19 kilo aldım sölemesi ayıp:))ne gzl işte kız...bebeklerin kilosu iyiyse daha ne.keşke bende senin gibi az alsaydım:)

19 kilo aldım sölemesi ayıp:))ne gzl işte kız...bebeklerin kilosu iyiyse daha ne.keşke bende senin gibi az alsaydım:)

bende önceleri iyi falan diyodum az kilo alıyorum asıl son haftalarda alırım diyodum ama sonlarada yaklaştık hala kilom az görenlerde ikiz ama hiç kilon yok falan deyince kendimi kötü hissettim bebeklrin kilosu iyi maşallah haftalarıyla uyumlu..

Canım maşallaaaah ne güzel işte :) Valla ben şu an itibariyle 18 kilo aldım. ama hiç umrumda bile değil. Yeter ki sağ salim gelsinler. Geçen bi tek doğum yapmış bi bayanla karşılaştım, kadın 20 kilo almış tek bebekte, bizim normal o zaman diye düşünüyorum :)

Senin de iyi canım, hiç üzülme. benim senden 4 hafta geri, 18 kilo fazlam var. Hiç üzülme sen.

heralde üst üste iki defa ikiz olmaz...

Olan varmış ya ben araştırmıştım olduğu görülmüş :)

canım 19 kilo ideal bence iki bebek için benim ki çok az galiba((bende önceleri iyi falan diyodum az kilo alıyorum asıl son haftalarda alırım diyodum ama sonlarada yaklaştık hala kilom az görenlerde ikiz ama hiç kilon yok falan deyince kendimi kötü hissettim bebeklrin kilosu iyi maşallah haftalarıyla uyumlu..

Olmadı di mi :) Deliyim galiba Mantıklı değilim di mi ama bi kız bi erkek çift daha zevkli olmaz mı zaten alışmışız en zoruna
Allah gönlğne göre versin anacım ne deyim:))bencesaret edemem valla iyisin:)

Bebekler şyiyse boşver canım takma kafana.soranlarada 8 kilo deme,15 kilo falan aldım de nazar değmesin:)

kızlar birde size danısayım benim 9 yasında bir oglum var şimdide iki kızım olacak inşallah sezeryanda kordonlarımı baglatayım diyorum esim istemiyo yasımız genç hayat ne getirir belli olmaz diyor fakat ben 4. çocuktan ödüm kopuyor çok kararsızım düşünüyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…