2014 ikiz anneleri

Ben de senin gibi korkuyorum canım:18: hadi sağ salim doğur da sen de bizi rahatlat
Ben doğururken korkudan bayılmazsam sizede bişi olmaz kuzum:)

İyiym canım allaha şükür:)doktor günümüzü haftaya cumartesi söyleyecek Ama benşm tahminim son 11 gün:18:ewet canım lökosit yüksek biraz kültürü benim tercihime bıraktı bende istemedim.son zamanlarda ilaç kullanmak istemedim bol su içiyorum.iç karnı dar olanların göbeği büyük olurmuş:)e bide ikiz:)parti nasıldı?hediyeler geldimi:)

Evet canım ya, doğum yapan herkes öyle anlatıyor, daha farkına bile varmadan bebeği veriyorlarmış annenin kucağına... İnşallah hepimizin kolay ve rahat bir doğumu olur...

Hepinizi özledim kızlar.

Okuduğum kadarıyla bi problem yok, tim geçmişi okumadım ama en azından okuduğum yerlerde hiç bi problem göremedim arkadaşlar. Çok sevindim. Dualarımız (Aksu sağolsun) topiğimizi hep korusun inşallah.

Hande'cim, sana maşallah diyorum Allah sana en kolay doğumları nasip etsin. Hemencecik kurtul, kuzularını kucağına al inşallah. Çok güzel ya, Allah'ın izniyle basıp kucağına gideceksin yavrularını. Darısı başımıza hepimizin.

Kızlar, herkesin aklında olsun, özellikle henüz doğum izni almamış olanlar. Nolur kızlar, grip varsa iş yerinizde, hemen işten ayrılın.SOn haftalarda olan gripler geçmek bilmiyor ve çok zor geçiyo. Ben çok sıkıntı çekiyorum. Deli gibi gribim ve günlerdir perişanım. Çok şükür doktorum da gitme artık dedi de gönül rahatlığıyla gitmemeyi göze aldım. Yarın rapor almaya gidicem, iki hafta normal rapor alıp sonrasında da doğum iznimi başlatıcam. Rabbim hepimize hayırlı kolay doğumlar nasip etsin. Gribe dikkat kızlar, hem ateş yapıyo, hem boğaz ağrısı ve geçmek bilmiyo (

Bu arada idrar tahlili yaptırdım, bende enfeksiyon çıktı kızlar. Atyıca kaşıntım da var, mantar da var yani. Antibiyotik başlattı doktor. Aman erken doğmasınlar da, ben her türlü ilaca razıyım. Lütfen, idrar problemniz varsa bunu ciddiye alın. Doktorunuza söyleyin. Biliyosunuz, idrar yolu enfeksiyonu erken doğuma sebep oluyor.

Artık evdeyim kızlaaaar ve çok mutluyum. Bol bol dua etcem hepimiz için. Listeden adım artık eksik olmicak inşallah.

Bence bayılmana fırsat kalmadan oğluşları verecekler kucağına canım

Evet canım ya, doğum yapan herkes öyle anlatıyor, daha farkına bile varmadan bebeği veriyorlarmış annenin kucağına... İnşallah hepimizin kolay ve rahat bir doğumu olur...

amin canım bide bana sorun sezeryandan daha beter bi ameiyat geçirdim septorinopilasti 15 gün burnum alçıda kaldı dikişlerim felan vardı dayak yemiş gibiydim diyorum buna dayandıysam ona hayli hayli dayanırım

Ewdesin ve hepp burdasınewet canım benimde bu ara korkum grip olmak dikkat ediyorum ama elimden geleni yapıyorum...iyi oldu canım raporun ewde yat keyfine bak bşdaha hamile kalacazmı kimbilir

Ya canım çok güzeldi Çok eğlendim bi de grip olmasaydım nasıl zevkli olurmuş kim bilir :) bi sürü oyunlar oynandı, yemekler yendii, Allah razı olsun bol bol da hediye geldi. Bebek bezi çoğunlukta :))) Ama sağolsunlar ya işten ayrılmadan önce çok keyifli bişey oldu yani. Baby shower yapmak isteyen olursa, bir sürü oyun öğrendim, seve seve fikir verebilirim yani :) Ben de bol su içeyim canım, çünkü benim bildiğin enfeksiyon çıktı. bol bol lökosit ve epitel görüldü yani antibiyotik verdi doktor, o kadar yani...

amin canım bide bana sorun sezeryandan daha beter bi ameiyat geçirdim septorinopilasti 15 gün burnum alçıda kaldı dikişlerim felan vardı dayak yemiş gibiydim diyorum buna dayandıysam ona hayli hayli dayanırım

Offff geçmiş olsun canım, bence de sen ona dayanmışsan doğum sana çok kolay gelir, sonunda bebeklerimize kavuşacağız hem de, her şekilde dayanılır :)

Ewdesin ve hepp burdasınewet canım benimde bu ara korkum grip olmak dikkat ediyorum ama elimden geleni yapıyorum...iyi oldu canım raporun ewde yat keyfine bak bşdaha hamile kalacazmı kimbilir

Aynen öyle canım :) Artık hep burdayım. Şifremi bilmeyince iş yeri bilgisayarını da eve getirdim inan ki değilse giremicektim Aman gribe dikkat et. olma sakın. dışarı çıkarken bile temkinli ol. bi de senin doğum zamanın da çok yaklaştı Allah'ın izniyle, aman dikkat et kendine mutlaka. Bi daha kalmayı düşünüyo musun hakikaten :)

Anladım canım.ewimin kadını olacam dedin sonra:)

yok memleket değiştirince mecbur kaldım bi süre dinleniyim sonra calışırım cocukta olsa annem bakar diyodum ama ikiz süpriz oldu 3 yaşına kadar evdeyim artık

Offff geçmiş olsun canım, bence de sen ona dayanmışsan doğum sana çok kolay gelir, sonunda bebeklerimize kavuşacağız hem de, her şekilde dayanılır :)

evet canım normalde cok sabırsız bir insanım ama onları beklerken nasıl dayanıyorum şaşırıyorum kendime

Şanslısın valla canım:)bol su canım,ama soğuk değil ılık,ben meyveyi bile yemeden 2,3 saat önce çıkarıyorum ılısın diye.soğuk herşeyden uzak durun
Walla kuzum şuanki fikrime göre 2 yeter:)belki kendiliğinden tedavisiz olursa 4,5 sene sona bidaha isterim:)ama tedaviyle uğraşmam artık
Bence bayılmana fırsat kalmadan oğluşları verecekler kucağına canım
Bal akıyo bal:)inş öyle olur zaten bebeklerin çıkması 5 dk anca sürüyo diyolar:)
Muhakkak tabiki nasıl uygunsa öyle yapmalısın ama epiduralde rahat yani onu deemek istedim öyle alet filan yok :))
Allah razı olsun canım benim.genel anestezi olmasında o yeter:)

En iyisi canım bebeklerin elinde büyüsün:)

Kızlar daha önce de sormuştum ama cevap alamamıştım Benim karnımda, özellikle göğüslerimin alt tarafında inanılmaz bir yanma var. İlkbaşlarda sütyenden sanıyordum (doktorum daöyle demişti) amanerdeyse 2 haftadır sütyen takamıyorum ama bu ağrı giderek artıyor Derim mi inceliyor acaba? ondan mı? Aranızda böyle bişey yaşayan var mı? Varsa kçözüm için ne yapıyorsunuz? Dayanılmayacak gibi oldu artık...

Canım bebekler yukardaysa ondandır belki.yada bebeklerin çok saçlı mideni yakıyolar:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…