2014 ikiz anneleri

Güzel annelerimizden biri gelmiş:)hoşgeldin canım sana helal olsun valla 4 çocuk bide koca:)nazar değmesin sanabebeklerin iyiymiş varsın zayıf olsunlar.zayıf bebekler daha çabuk toparlanır diyolar eskiler:)bebeklerin uykuları nasıl canım birinin sesine diğeri uyanıyomu:)

Benim göbeğimde normalde vardı zaten canım 53 kilo olsamda:))12 haftalıkken bğyümüştü ama:)anlıyodu herkes hamile olduğumu

Benim göbeğimde normalde vardı zaten canım 53 kilo olsamda:))12 haftalıkken bğyümüştü ama:)anlıyodu herkes hamile olduğumu

hehe maşallah barekallah bizlere.12.haftadan sonra hızla büyüdü zaten eşim bile karnımı kremlerken gördüğünde her gün şoka giriyor.kocagöbek oldu şimdiden adım

Kizlarr hayirli pazarlarrrrr gununuz guzell gecerr insallahhhhjj...dun kontrolden geldikk biri 19biri 20haftalikk kizimiz 247grm dgeride 30grm dusukmus kucuk geldi ...vitaminlere basliycam dr iyi dedi ama pek almamis kilo eskiye bakinca..ayrintili ultrosana 23.hafta girme dusumuyorum ama baskentte dgl zaten 17.hafta girmistim prof. tekrar bi 500daha veremiycem:-\;-) doktorumda israr etme di hemsirede birax pahali dedi zaten onlarla kanki oldukk ;-);-) bizden hbreler bunlar opuldunuzzz

Canım 34 bitmiş hayırlı olsun hadi bakalım mutlu son yaklaşıyor..bence de kültürle falan uğraşma artık doktorun ısrar etmemiş zaten..kundak ince olur zaten kuzum kalın seylerden yapmayın bebekler sıkılır bu sefer..ince kundakla kundaklayip uyuyunca üzerini battaniye veya yorganla örterseniz onlara iyi gelir iste..
Amanda hosgelmissin guzel annemiz:) boyle faydalı seyler söyleyince cok iyi oluyo kendimi donatiyorum bilgilerle ins zamanı gelince unutmam :) hep yanımızda olun emi sizin tecrubelere cok ihtiyacımız var..kuzuların da yavas yavas büyürler annesi saglıklı olsunlar da ins ilerde inanamayız bile bunlar minnacik doğdular diye:)

Canlar bişi sorcam, 11+3 olduk bugün.
Bu dönemlerinizde göğüs ağrılarınız arada yok oluyo muydu? :18:

Hayırlı pazarlar canım.. Benimde biri 50 gr eksik çıktı 2 hafta once..yarın gidicem bi daha bakalım normal bise buyuk ihtimal ama yine de kontrol altında tutacaz dedi doktor gelişimini..

kizlar ar nazar degmesin bugun kocacım bana bi kahvaltı hazırlamış kiii:)) her zaman yapmaz ama arada bunu yapmasına bayılıyorum ya allah basımızdan eksik etmesin bu tatlı kocisleri:)

Gçöğüs ağrılarınız tamamen bitecek artık ... Bir kaç ay adet dönemine yakınken ağrılarım oluyodu 3. aydan sonra hiç kalmadı korkmayın hele şu an içi boş balon gibi

Oohh afiyet bal şeker olsun.bi kocalar bide analar ceker zaten nazımızı:)

Ewet canım uğraşmak istemedim bende acıkcası kültürle falan.kızlar akıntıda lökosit yükselmesine sebepmiş.yani eğer iltihap yoksa,lökosit yükselmesi çokta önemli değilmiş öyle dedi doktor.akıntıdan yükselmiş olabilir dedi.su içecem artık bol bol

Gçöğüs ağrılarınız tamamen bitecek artık ... Bir kaç ay adet dönemine yakınken ağrılarım oluyodu 3. aydan sonra hiç kalmadı korkmayın hele şu an içi boş balon gibi

Çok saol Handeta, çok rahatlattın beni inan, ay sabah sabah tuhaf oldum, dün göğüslerim çok kaşındı, bugünde ağrım azalınca, Allah Allah dedim. Dr. kontrolümede var daha, Rabbim sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin... Amin...

Canım Allah en kısa sürede sağlığına kavuşmanı nasip etsin inşallah.Baş ağrısı için bol bol sek nescafe kahve içmeni öneririrm anesteziyi en rahat onunla atarsın

beni bi görsen doğum yapıcak tekil gebeler gibiyim canım:)doktorum bile dün Allah yardımcın olsun dedi :)

canım polar mahveder cocukları hem yaz geliyır hem içerisinde naylon karısımı olduğu için terletip hasta edebilirsin

herkese günaydın mutlu pazarlar bugün temizlik günü bizde :)arada yazarım

Son düzenleme:

Cnmmmm afiyettlerr olsunnnnn....ne mutlu olmussundurrr ;-);-)

Cnmmmm afiyettlerr olsunnnnn....ne mutlu olmussundurrr ;-);-)
Sorma ya güne 1-0 onde başladım :) sinemadayiz simdi kuzularım coştu :)
kizlar biri sormuştu göğüsler bi sure sonra hassasiyetini yitiriyor ama uçları ara sıra acıyor hala ilk zamanki gibi degil..
handecim ya dogru söylüyosun bi ana bi koca:) baskası senin nazini napsın:)

Canımcım karın çevreni ölç istersen tam ona göre söyleyelim şahsen ben fil gibiyim

Ağrı geçiyo hassaiyet ve kaşıntı var benimkilerde şimdi ağrıyı sıkıntı yapma

Benimkide diğerinden 30gr ve gün olarakta küçük ama dr normal dedi hiç öyle kontrol altında tutucam falan demedi valla ..
Afiyet olsunnnnnn

Oh oh maasallah yap annesi yap el emeği göz nuru ne güzel şeyler onlar bende dikis dikmesemde yelek Patik oldum yavrucuklarima e.onune cikabilirsem kapı süsleri vs.ye başlayacağım düşüncesi bile harika:)))
Bendekilerde ince canım üzerini battaniyeyle kapariz ki usumesinler
Dr.un önemli bişey olsa yaptırırdı zaten 34.haftada bitti sukur sen temizliğe dikkat et şu iç bebislerini kucağına alana kadar geçmiş olur annesii
Güzel annemiz maasallah size ne güzel tavsiyelerle gelmişsiniz bize sağolasın canım arada böyle gelin bebislerinizden fırsat buldukça tavsiyelerinize ihtiyacımız var
Sağol canım anne olmak kolay mı katlanacagiz ağrılara sizilarda varsın olsun sagliklari sağlığımız yerinde olsunda
Ya benimki de sis ama hala küçük diyorlar benimkine üzülüyorum valla
Hayirlisi olsun canım ben 21.haftadayken minislerim seninkilerin kilosundaydi korkma iki ayri bebek olarak baktığında küçükler ama toplamda baktığında maasallahlari var canım seni somuruyorlar şu anda
Zaten adamcağız her gün yapsa kıymeti olmaz alışkanlık yapariz:)) Rabbim huzurunuzu daim etsin canim
Ohh keyif günü he maasallah kuzu gezin stres atın sonra cikamayacaksin her dk zaten

Benim karın çevre geçen hafta 105 olmuştu bugun 101 olctum bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ama

Canim çok yüksek değil zaten lökosit, muhtemelen doktorun dediği gibi akintidan kültür yapilsa da üreme çıkmazdi. Ben ama idrar nasılsa verdim diye kültür istiyorum ikisi bir arada bakilsin diye (diğer kizlar için söylüyorum sana gerek yok da) benim kum döktüğümde 14 cikmisti 5 gün sonra hem lökosit cikmamisti hem kültür temiz çıkmıştı. Yani aşırı olmadiktan sonra değişken oluyor için rahat olsun...
Canim senin haftalarinda çikmaya başlamişti ama hamile denilecek gibi değildim 19-20'de atağa geçti birden bu kadar değişim şok ediyor herkesi...

Hiç endişelenme Canim tam senin haftalarinda hatta biraz daha önce göğüs hassasiyetim tamamen geçmişti, bir daha da o ilk zaman gibi olmuyor, için rahat olsun

Son düzenleme:
Sağolasın canım sen bu konularda bayağı bilgilisin:)ben hiç bişey bilmşyorum.daha önce yaşamadığım için hiç.

Ne kadar dikkat edersen o kadar sorun çıkıyo:) bu idrar yolundan her hamile sorun yaşıyo heralde.bol su kızlar bunun tek çözümü

Aynen öyle canim inşaallah hiç birimiz bi daha böyle sorunlar yaşamayız su su su günde 3 lt civarı içmek lazım galiba

Benim karın çevre geçen hafta 105 olmuştu bugun 101 olctum bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ama

Yemekle ve tuvalate gidip gitmemiş olmanla çok alakalı o ya ben çok denedim 5cm e kadar farkedio bormal yani hep belli rutinden sonra hafta başında ölçüyorum ben o yüzden sıkma canını işte o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…