2014 ikiz anneleri

Kızlar eskilerin bebekleri kundaklayip uyutmasi ve bi sure kundakta büyütmeleri aslında iste o vücut ısısını muhafaza içinmiş..o cok önemliymiş yeni dogan bebekte annem oyle diyo haberiniz olsun..

Ewet canım bizde kundak aldık yapıcaz:)hem daha güzel uyurmuş kundakta

Kızlar eskilerin bebekleri kundaklayip uyutmasi ve bi sure kundakta büyütmeleri aslında iste o vücut ısısını muhafaza içinmiş..o cok önemliymiş yeni dogan bebekte annem oyle diyo haberiniz olsun..
Ben tereddutteydim hepiniz yapacaksanız bi bildiginiz vardır dimi

Kızlar benim dr.um artık boylarını söylemiyor göremiyor mu acaba Sizinkiler söylüyor mu?
maşallah tatlım 28 olmuşsun bebeklerin nasıllar boyu artık USG ye sığmiyordur femur uzunluğu *7 yaklaşık boyu veriyor deniyor bizim 56 cm çıkıyordu 53 cm dogdu

Sana bişi deyimmi:)benim doktor boylarını hiç sölemedi:)boyun daha çok yanıltıcı olcağını söledi bende pek merak etmedşm:)kiloları yeter:)
Pimpirikli bir hatun olarak acaba benimkinde mi sorun var diye merak ettim de kilo alsınlar buyusunler yeter dimi canim inşallah p.tesi bizde güzel haberler vereceğiz size inşallah 1 kiloyu gecmisizdir
İlk doğduğunda canım.kaç aya kadar yaptırırsa bebek artık:)
O zaman çantaya kundakta koyacagiz
maşallah tatlım 28 olmuşsun bebeklerin nasıllar boyu artık USG ye sığmiyordur femur uzunluğu *7 yaklaşık boyu veriyor deniyor bizim 56 cm çıkıyordu 53 cm dogdu
Sağol canimm çok şükür 28i bitirdik bugün ilk hedef 28di aşık şimdi ki hedefimiz 36 ondan sonra doğacak inşallah minnoslarim:)) bak bunu öğrendiğimiz iyi oldu p.tesi dopplerimiz var bakalim femur kaç cikacak siz Nasılsıniz kızcemiz kocaman olmustur
Son kontrolde benimkide solemedi cnm kilosunu soyluyor artik
Gelistiklerini öğreniyoruz ya çok şükür sürpriz olacak boyları desenize:)))

Canım sadece 2 şer tane prematüre kıyafet aldım.minicikler ya kolları yarım karış anca gelir:)
Güle güle giysinler Canim... Evet ya abartili chiconun fiyatlari kaç kere giyecekler... Canim nerden aldin prematüreleri?
0 ay olanlari almaya çalışayım ben de bari... 0-3 ayi insallah yaza giyerler zamanı gelince alırım... Zaten en içten giyilenleri beyaz alin diyorlar kiyafet tulum içinden rengarenk güzel olmuyormuş. O zaman boya sorunu da olmaz...
3 kiloda bile olmadi diyorsun ? O zaman hiç hastane çıkışı almayın mı canım?? 0 ay ve prematüre alsam yeter mi Sence?
Aman o kasik agrisini sorma bendede var canm.aksu canim senle biz ayniyiz sende bebeklerin harekelerini kasiklarinda seyinin tam ustunde kalp atiyor gibi hissettigin oluyormu cnm
Evet Canim direk şeyimin üstünde hatta baya pat pat diye hissediyorum. Bazen de taaa kaburgamda hissediyorum. Doktor normal kaburgana kadar geliyorlar dedi...

Sen nerden aldin prematüreleri Canim? Kızlaaar özellikle prematüreleri nerden aldığınızı yazar mısınız?
Kipaya mutfak alisverisine girmistik alisveris merkezine girince aceleye geldi yarın birşeyler bakayim istiyorum bir kere daha gideyim en iyisi o kadar küçük bedenler varsa...
Herkes marka konusunda hem fikir galiba, bende o yöne kaydim şimdi
Kundak olayini bende duydum özellikle uykuda rahat oluyorlarmis tabi çok sıkmadan. Hem kucaklamasi da güzel olur. Direk kundak mi satiliyor, cahilim bu konuda eskiden kafadan itibaren yaparlarmis ya direk öyle mi düşündünüz? Ayy öyle çok sevimli oluyorlaar

Gecerler inş 1 kiloyu annesi.hastane cantamıza koymadım ben kundak.ewe gelince yaparız diye düşündüm.

Canım prematüre tulumları küçücük bi dükkandan almıştım mağaza falan değildi.10 ar liraya almıştım:)ayy kafalarından kundak yapmamız ne komik olur ya ben o zaman ısırırım o bebekleri:))kundakları kv almıştı canım nerden aldı hiç bilmşyorum.ama internettende ararsan bulursun

Canimcim prematüre öyle heryerde yok bulduğum yerlerden aldım bi tanesini civilden bi tanesini de eminonunden aldım galiba çok şey alınca karisti:))
Gecerler inş 1 kiloyu annesi.hastane cantamıza koymadım ben kundak.ewe gelince yaparız diye düşündüm.
Çok aceleciyim mi ne bende he:)))

3
Kundak battaniye gibi kare dimi? Annem bana verdi ama sanırım onlar kundak ay ne cahilim yaa:)))

Canim heryerde satiliyor ama kipada bugun ben şok oldum cok kaliteli ve tam kullanisli super bebek kiyafetleri vardi hem 0 ay ve prematüre icinde secenek cok ha sunuda soleyeyim sen sec begen kasaya git tek tek fiyat sor çünkü gercekten etiketin / 70 altinda fiyat cikiyor bende gidecegim tekrar bugun param bitti baska seyler aldik kipaya gitmeden bilsem bir çöp almazdim.

Ewt kare canm ama battaniyeden ince oluyor pazen olanda var.ben teyzeme soledim kumasini alip dikecek
Benimkiler kumaş gibi bişey çift kat böyle kenarları da oyalnmis:))) onları da yikayayim o zaman ben kullanmayacagim için kaldirmistim..ne şanslısın büyük teyze minnoşlara kundak mi dikecek maasallah

Şu anda ani giren bir böbrek sancısı çekiyorum bebeklerim yapıyor olabilir mi sağ tarafım sadece ay kopacak sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…