2014 ikiz anneleri

Ewet kesinlikle öyle korktuğun başına geliyo:)göbek cevren kaç hande çok merak ediyorum ölçsene müsait oldupunda:)göbek deliği cevrenden

Kuzum göğüs uçlarına lansinoh al sür krem gerçektn etkiliymiş

Canim iç tekstil derken yatak süngeri uyku seti falan da mi var? İyiymiş öyleyse...
Ben sadece iki tane park yatak almayi düşünüyorum. Taşimasi vs kolay ilk 1 sene tatile yada şehir dişinda anneme giderken de yanimiza alabiliriz. Allah nasip ederse 1 sene icersin de kendi evimizi almayi istiyoruz odalarini o zaman zevkimize göre biraz rekli birşeyler istiyorum. İlk 2-3 ay birlikte yatabilirlerse birisi salonda birisi odamda durur gündüz salonda yanimda olurlar gece de yatakodasinda. Bekarkenden kalan çok güzel kirmizi genç odam var bir odada dolaplarini şifonyerini kuzular için kullanirim diyorum. ayyy heveslendimmm bende kafamdakileri anlatayim dedim Rabbim planlarimizi sağlikla uygulamayi nasip etsin...
Canım maşallah iyi olmana sevindim inşallah kalp atışlarini da duyacaksin... Kanaman geçti mi tamamen?
Maşallah canimm şükür herşey yolunda geri sayım başlasın
Hoşgeldiin Canim... İnşallah bundan sonra hersey yolunda gider sen de daha sık girersin... Kız senin kaçinci haftanki yada ikinci hamileliğin mi ki esaleles senin haftan da 750 gr di dedin :26:
Canım bana karnima masaj yapinca iyi geliyor saat yönün de dairesel hareketler ama bu hareketler senin bağirsagina biraz zor ulaşır galiba kimyon vs denemişindir herhalde... Çok ağrin olursa bekleme git bence...
Eşim muzlu balli süt yapmisti bana bende kaptirdim 2 büyük bardak ictim simdide nefes alcak yer kalmadi uzanamiyorum bile catlicam herhalde

Ayyyy çok hoşuz biz yaa seviyom hepinizi ne komiğiz aslında Yarasın kuzularınaa ....

Son düzenleme:
Bismillahirrahmanirrahim....

İsim .........Ayetel kürsü.....Nas-Felak......Ya Şafi....Ya Mübdi

Aksu81----100--------100------- 100-----100 Okudu

Fpmk--

Esalales----

Seybil------

Asbelove---100------100------100------100

Eylül------ 20--------20-------

Glaze-------50-------50--------50---------50

Mrsbeyaz-- 30--------30------

Nektar------50--------100--------100------100

Allah kabul etsin...

Kizlar az once baktimda aynada kendime boynumdan asagi heryerim yemyesil damar gorseniz hele gogsumun üst tarafi agac gibi kalin kalin yesil damar karnin zaten deneye gerek yok sizdede varmi ki kök saldim galiba

Geri sayım deyince iyice korkuyom:))
kullanıyorum cnm lansinohu... bel çevrem yanılmıyorsam 105 di geçen hafta bir daha ölçeyim ama göbeğim iyicene indi aşağı
Yine iyi taşıdın hande insin artık:))

Kızlaar kipa falan diyince aklıma geldi (ki bende oradan çok sevimli mini ve Mickey çıt çıtlı body aldım) bizim bebişler zaten çok küçük olacak gerçi %100 pamuk demesine dikkat ediyorum ama özellikle ilk aylarda tenine temas edecek olan giysilerinde boyaları vs sorun olur mu ki? Butikbebede ayni şekilde çok güzel şeyler var gibi ama... Siz ne düşünüyorsunuz? Özellikle İç zıbınları matercare, chico falan mı alsam diyorum. Görümcem ve kayinvalidem bu konuda pek takıntılıydılarda...
Birde 0-3 aylik aldigimiz tulumlari nasil giydiricez hani 36'lardan sonra doğurmayi bile Rabbim nasip etse yinede bizim kuzular daha küçük oluyor. Hani o hastane çıkışları falan olacak mı? Giysiler ne kadar oturursa vücut ısıları için o kadar iyiymiş.
Birde Prematüre tulum vs alan arkadaşlar nerden aldınız? Baya küçük mü diğerlerine göre?

Geri sayım deyince iyice korkuyom:))

Yine iyi taşıdın hande insin artık:))

Sedeeeeffff saatliii bomba gibisiiin
Korkma Canim inşallah herşey çok güzel olacak, dun 2013 ikizlerine göz gezdirirken senin mesajlarina rastladim 13. Haftadayim zaman nasıl geçecek vs şeklinde, şimdi aynı durumda biziz çok şükür sen iyi haftaları görenlerden oldun Maşallah Darısı bizim de başımıza

Kizlar az once baktimda aynada kendime boynumdan asagi heryerim yemyesil damar gorseniz hele gogsumun üst tarafi agac gibi kalin kalin yesil damar karnin zaten deneye gerek yok sizdede varmi ki kök saldim galiba

Canım galiba beyaz tenlilerde daha çok oluyo.benim göğüsler falan büyümediği için orda yok ama göbeğimde var yeşil damarlar

Benim de göğsüm de yeşil damarlar belirginleşmeye başlamış henüz çok bariz değil ama... Birde ben esmerim tenim uzun tatillerden dolayı hep bronz o yüzden de daha az belli oluyordur belki...

Benim de bugün kasık ağrım var yaaa ağrı önemli değil de inşallah bir sorun yoktur, eskiden hiç yoktu son 10 gündür arada oluyor bu kasık ağrısı normal mi ki? :26:

Benimkilerin hepsi kaliteli markalı değil tatlım.ucuzlukcudan aldığımda oldu.zıbınları güzel ama...tulum falan ucuz aldığımda oldu.biz markalımı büyüdük:)chicco dan hiç bişi almadım feci abartılı fiyatları.zaten çok cabuk büyüyolar kaç kere giyeceklerki.butik bebeden çokşey aldım ama.hem ucuz hem kaliteli ürünler var orda
Hadi yaa demek 13 haftada öyle demişim:)kızlar inanın o haftalar çabuk geciyo,30 dan sona zaman gecmşyo sanki:)

Canım sadece 2 şer tane prematüre kıyafet aldım.minicikler ya kolları yarım karış anca gelir:)

Canin ben genelde 0 ay yazanlardan aliyorum 0-3yazanlar 56cm bebege gore bizim miniklere olmaz ben ilk olarak hastanede giymesi icin hep kucuk aliyorum benim kiz 3kilo doğmuştu hastane cikisi olmamisti gidip prematüre tulum almistim 2tane benim ddüşüncem illaki chicco yada mother dan olmak zorunda degil ben mesela butik bebedende aldim çokcçok kaliteli çıktı. Aksucugum canm sen bilirsin ama tabiki kaliteli ve pamuklu almak lazim ama bu kadar takma kafana

Biz 5. haftada gittik sadece gebe olduğumu söyledi doktorum, 10. hafta da kontrole bi gittik aaa iki taneler dedi.

Aman o kasik agrisini sorma bendede var canm.aksu canim senle biz ayniyiz sende bebeklerin harekelerini kasiklarinda seyinin tam ustunde kalp atiyor gibi hissettigin oluyormu cnm

Benimde damarlarım çok belirginlesti meğerse bosluklarimin olduğu yerde de damarlarım varmis

Be. Bütün tk.lari 50 beden yani 0 ay aldım birer sette prematüre yani 46 beden aldım canım bakalım inşallah çok küçük olmazlar:)

Bence kipaninkiler de chiccoyu aratmaz baktım da marka farkı var yani resmen..kipadaki newborn olanlar prematüre boy zaten 50 cm..hatta tinyborn bile var prematüre yani..46 cm..ben 50 cm olanlardan aldım tulumlari..doğar doğmaz giyerler ins..

bu arada aldıgım beşiğin yatak süngeri parmaklıkların kenarında olan seyler bi yastık ve yatak örtüsü gibi pamuklu örtüsü fiyatın icinde canım..

Bu arada benimde göğsümün üstü mavi mavi damar dolu kızlar ama bayadır boyle karnımda yok henüzama..

Ben 20.haftadan sonra biraz fazla hareket edeyim hemen başlıyor kasık ağrım dinlenince azalıyor artık ogrendim

Kızlar eskilerin bebekleri kundaklayip uyutmasi ve bi sure kundakta büyütmeleri aslında iste o vücut ısısını muhafaza içinmiş..o cok önemliymiş yeni dogan bebekte annem oyle diyo haberiniz olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…