2014 ikiz anneleri

cevşen yazınca bulabilir miyiz canım Google stpre den Arapçadan okuyamam belki ama dinlerim en azından

cevşen yazınca bulabilir miyiz canım Google stpre den Arapçadan okuyamam belki ama dinlerim en azından

Canım Google stpre dediğin tam olarak ne bilemedim,bende google play var,tlf indirdiğime baktım,"cevşen'ül kebir" indirmişim
üzerindeki fotoda bir kalem ve mürekkeplik var,türkçe okunuşu değil ama türkçe anlamı var,sen başkalarına da bak muhakkak türkçe okunuşlular vardır.bir de "namaz sureleri" indirmişim,içindede de hem arapça hem türkçe okunuş ve sesli okumalar var,fetih suresi filan var.bir de "sadece yasin" isimli bir uygulama indirmişim.son olarak da EsmaulHusna isimli bir uygulama var ki çok güzel,içinde resmen zikirmatik gibi bir buton var,mesela okurken o butona tılıyorsun kaç kez okuduğunu yazıyor ekrana.. Hee indirdim de okuyor muyum düzenli,hayır çok ihmal ettim,ama birbirimizi gaza getirip hepimiz okuruz inşaallah..

flufem'i aşağıda gördüm,hala burdaysan nasılsınız canım,inşaallah daha iyiye gidiyordur oğluşların.Hepimiz dua ediyoruz senin için.

canım klavyenin azizliğine uğradım karanlıkta yazınca otomatik olarak stpre yazmış sanırım teşekkür ederim indireyim artık evdeyim okurum inşallah bol bol Allahım dualarımızı kabul eylesin

Canım ya devlette çalışsam kesin alırım rapor da, benim özel. hiç hoş karşılanmıyo rapor filan. Ama çok şükür, az dersim var. oturuyorum genelde iş yerinde. Allah'ım herkesin bebişlerini sağ salim kucağına almayı nasip etsin. benim de korkularım hat safhada bi süredir. Rabbim hepimize yardım etsin.

Canım o programın adını yazabilir misin, ben denedim de bi adamakıllı program bulamadım bu store'da. isimlerini verirsen, ben de seve seve okurum ya da dinlerim hepimiz için. izinleri de boşver, Allah korusun, kuzulara bişey olsa, izin aktarmak için sebebimiz bile kalmayacak canım, hiç unutma. o yüzden boşver, al iznini otur. Bu arada mesaj kutun dolmuş. sana bi destan yazdım ama gönderemedim dolu olduğundan

Evet canım bende özelde çalışıyorum maalesef çok rahatsız oluyorlar ama ben bu haftadan sonra mecburen raporluyum zaten şu durumda kendini hiçbişeye veremiyor ki insan haftaya da eşim 2hafta izne ayrılıyor birlikte öyle böyle derken 2haftayı da atlatırsak 27.haftamız biter bebişlerim sağsalim ulaşırsa 27.haftaya gerisi gelir Allahımın izniyle diye dua ediyorum yeter ki oğluşum o dönemlere kadar dayanabilsin inşallah senin de şu son 2haftan sonra zaten doğum iznine ayrılabiliyorsun rahat rahat dinlenirsin evinde bebişlerini beklersin aminnnnn

Canım ayrıl ayrıl en iyisini yaparsın. bak fikir olarak aklında bulunsun, eğer başka bölümden rapor alırsan, sorun olmuyormuş galiba. istersen doğum iznini başlatmak yerine bunu da deneyebilirsin.

ben ayrılmamaya çalışcam yine de canım, şubat tatili giriyo, 2 haftası yanmasın iznin diye. ama zorda kaldığım yerde gider başka doktordan hafta hafta rapor alırım napayım. çocuklarımdan kıymetli değil ya okul...

inşallah hepimiz dayanalım 30 lara, 32 lere inşallah. ayy.. çok dua edelim asbelove'cım, bebişlerimiz Allah'a emanet...

Canım zaten benim bi bebekte gelişim geriliği ve preeklampsi riski var ya dr. işe gittiğimi öğrenince kızdı ille kanaman mı olması gerekiyor dinlenmen için dedi o yüzden artık evdeyim Allah izin verirse Ertuğrulumda savaş verdi onca haftadır dayandı bu kadar büyüdü birazcık daha büyürde ikisini de sağlıkla hayırla kucağımıza alırsak Rabbimin bir mucizesine daha tanık olmuş olacağız inşallah 32leri 34leri de görürüz canım inşallah
Bak iyi fikir olmazsa gider diğer bölümlerden alırız nolcak haklısın 2hafta daha bebişlerinle geçirmek düşüncesi bile harika geliyor insana sabredeyim diyor insan inşallah hiç sorun yaşamazsın da canım böyle sağlıkla bitirirsin bu süreci de ve tabi tüm arkadaşlarımda Rabbim yar ve yardımcımız olsunnn

Kizlar 26.5 te dogum yaptim.ogullarim yogun bakimdalar.lutfen dua edin. Kendinize dikkat edin ve hic bir sanciyi kucumsemeyin.

canım benim okuyunca çok şaşırdım merak ediyordum kaç gündür seni tutamdım gözyaşlarımı eşim de ben de senin için dua ediyoruz kuzumm benimm inşllah sağ salim bebeklerin küvezden çıkarlar canım benim defnede misin hangi hastane geleyim yanına ya da telini özelden yaz ararım seni sen metin ol bebeklerin önce allaha sonra doktorlara emanet bütün yürekten dua ediyoruz özelden mesajını bekliyorum canımm

Son düzenleme:
Kizlar 26.5 te dogum yaptim.ogullarim yogun bakimdalar.lutfen dua edin. Kendinize dikkat edin ve hic bir sanciyi kucumsemeyin.

Canim oncelikle hayirli olsun evlatlarin Allahin izniyle biraz büyüyüp sonra kucaginda ikisinide saglikla evine getirmek nasib olsun.sakin kendini üzme yipratma sen artik Annesin ve evlatlarin icin guclu olmak zorundasın.inanki onlar senin karnindayken iyi oldugunda yada sıkıntılı oldugunda nasil hissediyorsa şuanda ayni sekilde hissederler.sen onlara en guclu duygularını hissettir.bizler sen ve yavrularin icin elimizden dilimizden geldigince dualarimdasiniz.Rabbim evlatlarina Safi ismiyle şifa versin.sanada onlarin hasretine dayanacak guc kuvvet versin insallah.en kisa zamanda guzel haberlerini duymak uzere Rabbime emanetsiniz..

Selamınaleyküm hanimlar.bende bikac gündur giremedim cok agir grip geciriyorum 5 gundur yataga bagli hasta gibi yattim annem bakti.ilac icememekte cok zorladi.cok şükür simdilik vucut direncim iyi ama öksürük ve burun tıkalı.

hastanedeki arkadaşlar hepinizde iyisiniz insallah.sizlerde saglikli sihhatli evlatlarinizi kucaginiza alin insallah.gercekten flufem okuyunca hicbirseyin ve hicbir yontemin garantisi olmadığını bir kere daha anladik.Rabbim cumlemize evlatlarimizi dogumun ertesi gunu saglikli sihhatli evimize getirebilecegi en hayirli zamanda dogum yapmayı nasib etsin.hepiniz Allaha emanetsiniz kucuk kuzularimizla...hayirli aksamlar.

Canım akıllı telefonlarda program indirdiğimiz bölümden bahsediyorum,benim android işletim sistemi olduğundan google play diye geçiyor,oraya giriyorum,arama tuşu var aynen google'da olduğu gibi,o bölüme de istediğim şeyi yazıp ara diyorum.yukardaki msj.larda var isimleri,cevşen'ül kebir,sadece yasin,namaz sureleri,EsmaulHusna isimli programları indirdim ben,tek tek isimlerini yazıp arayabilirsin.
İzin konusunda da haklısın canım,kesinlikle evlatlarımıza birşey olsa Allah korusun,ben ne yapayım o izni,zaten gözümü karartıp çalışacağım diyemiyorum kesinlikle,2 hafta rapor almıştım,dr üst üste veremem ya biraz çalış ya başkasından almaya çalış dedi,kime gideyim bilmiyorum ki,hiç tanıdığım dr yok,herkes de önüne çıkıp rapor isteyene yazmaz,mecburen bu hafta gidicem,hem hala yazılı yapamadığım sınıflar var,arkamdan söylenirler belki böyle ayrılırsam,bu hafta dayanabilirsem Allah'ın izniyle,2 hafta daha rapor,sonra da izin hakkı başlıyor,ben de sömestr'dan dolayı başka bi yerden rapor alabilmek çok istiyorum ama kimseyi tanımıyorum ya..

Ya kızlar 3 saatliğine kayınvalidemlere gittik,uzanamadım filan,yemeği de çok mu kaçırdım bilmiyorum bi fena oldum ya,gelip hemen uzandım,böyle olunca gözüm korkuyor yarın nasıl çalışacağım diye.

Msj kutumu da şimdi boşaltıyorum canım.

Canım oğluşun ne durumda şimdi,en son kaç kg olmuştu?
Amin canım amin,Rabbim hepimizin yavrularını zamanlı şekilde göndersin bize inşaallah.

Canım izni hiç riske atma. Doktor da veremiyosa, git sağlık ocağından falan al. Durumu anlatırsan hayatta hayır demezler. Sonuçta riskli hamileyiz biz. gitmemeye çalış bu hafta da. öğrenciler bayram etsin hem

Ben de ayakta kaldıktan sonra hemen yatıyorum inan ki. sen de uzan, ayağa kalkma. benim de iyice gözüm korktu zaten her şeyden...

Fulefem rabbim yardimcinizolsun.hic uzulme seni cook iyi anliyorum dua et rabbim meleklerini korur... Ilk haberi Ben vetecektim ama ancak kendime geldim
Kizlar Bende bu sabah dogurdum kizlarim kuvezdeler dua edin Ben iyiyim agrilarim var ama cok sukur bol bol duaya ihtiyacimiz var rabbim sizlerin insaalah zamaninda dogurmayi nasip etsin benim kilerin haftasi 32 imis bir hafta Geri duaya ihtiyacimiz var...

446 gr. Oldu canım oglusum inşallah 1 kiloyu geçeriz diye dua ediyoruz dr.lar 28. Haftayı bulması zor diyor dualarla Rabbime sığındı aminn canım benim aminnn
Canim inşallah ucunu zde iyisinizdir Rabbim kısa zamanda küvezden çıkmalarıni nasip etsin dualarımiz sizinle

Canım ikiz annelerinin olxduğu bi topiğe sordum prematürehe gerek yok dediler almıycam bende
AYnen benim de ellerim titredi, şok oldum. nolur dua edelim Allah'ım yardımcısı olsun. çok dua edelim Sedef. ya bi süredir şoktayım hala.

Ediyoruz canım kalbimiz onunla ben inanıyorum bebeklerinin sağlıkla küvözden çıkacğına göreceksiniz bak

Şok istüne şok böyle oluyomuş.seninkilerin haftası çok öok gzl canım benim korkma...ne diyo doktorlar ne kaddr küvözde kalırlarmış?ciğer geliştirici olmuşmuydun...

Canım Allah'ım analı babalı büyütsün inşallah. Çok sevindim. 32 maşallah iyi, hem de baya iyi. inşallah biz de görürüz 32 leri. Gözün aydın. Minik meleklerin de hemen gelsinler inşallah yanına. Dualarımız seninle olacak ve hastanedeki diğer tüm arkadaşlarla. Kızların hemen gelsin inşallah yanına. Sarıl doya doya kokla. Dualarımız sizinle olacak.

canım arkadaşım en iisini yapmışşsın dinlenmekle rabbim hayırlısını versin inş sağlıcakla doğarlar o miniğinde arayı kapatır inş doğunca ikiz olunca dhada zor geçiyor olmalı en sıkıntılısıda erken doğum bizim ağustos topiğindede ikizler vardı erkenden geldi sıpalar şimdi çok iiler maşallah koccaman delikanlı oldular burdada erken doğum yapanlar var okuduğum kadarıyla hepsine burdan sanal olarak sarılıyorum allah güç kuvvet sabır versin evlatlarına en kısa zamanda sağlıkla kavuşmalarını diliyorum miss kokususnu içine çekecekleri günler hemencecik gelsin minikleriniz birreer kahraman asbelovum takibindeyim çok öpüyorum seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…