2014 ikiz anneleri

O kadar yoğun bir iş günü ki...cuma günlerinin böyle olmasını sevmiyorum, zaten hafta yorgunluğu oluyor, iyice pilim bitiyor...

bu hafta dua da edemedim hiç, arada kendime ettiğim de sizi de söylüyorum ama özellikle bu liste için okuyamadım öğlen yemeğine de şimdi fırsat buldum, ofise birşeyler sipariş ettim.

umarım herkesler iyidir bu arada

ben olsam kadın doğum doktoruma önce bir danışır, ona göre başka doktorlara giderdim. yine de sen bilirsin. Çünkü bazen diğer doktorlar hamilelere özel uygulama yapmıyorlar...

Merhaba kızlar. Yarın tam 33 hafta bitiyor. 34 haftaya giriyoruz inşallah. Pazartesi ciğer geliştirici igne tekrar yapılacak. Daha önce 25. Haftada hastaneye acil geldiğimde yapılmıştı. Haftaya kanama sancı olmazsa34 haftanin dolmasini bekleyeceğiz. Sonraki hafta 35 haftanin icinde doguma aliriz dedi doktorum.bir sey kalmadı. Cok heyecanlaniyorum

Canım kaşıntı bende de vardi. Karaciğer enzimlerim yükselmiş. Kc safra ultrason yapıldı. Safra kesem büyümüş safra camuru oluşmuş. Proluton yapmış olabilir dendi. Proluton kesildi. Safra icin de ilac başlandı. Bir haftaya her şey düzeldi. Kaşıntı geçti

Ayy ben bile heyecanlandım canım ya:))ilk sen yaşıycan bu duyguyu.bizde daha sona senin tecrübelerinden faydalancaz.yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin.haftalardır hastanedesin hiç şikayet etmedin helal olsun sana...inş akıllı uslu miniklerin olur.gazsız,problemsiz

Süper Allah yardımcınız olsun. Bu haftaları görebilmek hepimize nasip olsun inşallah.

ayy çok güzel haberler vermişsin bizlere çok sevindim cnm.sık dişini inşallah 36 yı da görürsün.darısı bizlerin başına.dualarımızdasın

Maşallah Canim bakarsin 36'yı da beklerler sağlıkla gelsin kuzucukların çook heyecanlı, göbişindeki son hareketlerin tadını çıkart bari

Canım 100 salavat getirdim senin için Rabbim kabul etsin peygamber efendimize ulaştırsın... Evlatlarını korusun...

Canım benim de bildiğim eğer doğum izninin başladığı haftalara girdiysen ve kadın doğumdan rapor alırsan direkt doğum iznine giriyor ama başka bölümden alabilirsin.doğum izninden düşmez diye biliyorum.

ben olsam kadın doğum doktoruma önce bir danışır, ona göre başka doktorlara giderdim. yine de sen bilirsin. Çünkü bazen diğer doktorlar hamilelere özel uygulama yapmıyorlar...

aslında haklısın ama benim dr biraz rahat da,herşeye olur olur normal diyor,o yüzden test yaptırıp sonuçları göstermeye mi gitsem diye düşündüm,artık ilaç milaç ondan sonra konuşuruz,o tamam diyene kadar kullanmam,ama en azından elimde değerlerim olsun,bu kez de şey diyecek "bu yeni nesil hamileler kendi kendilerine teşhis koyuyor" filan diye:) birkaç gün daha bekleyeceğim,benim alerjimden mi yoksa cidden karaciğer gibi bir nedenden mi anlamak için.

ay maşallah maşallahben de heyecanlandım,sağlıkla gelsin mis kokulu kuzular inşaallah

Allah razı olsun canım,belki benimki de bu tarz birşeydir,çünkü dr.um herhangi bir test yapmadan,progesteron seviyemi ölçmeden direkt hap ve proluton verdi,belki fazla gelmiştir vücuda.gerçi günahını almayayım birkaç gün önce gittiğimde adam hapı kes iğneye devam dedi,ben pakette birkaç hap kaldığını söyledim,bitireyim mi dedim,birşey demedi,belki de kesmem gerekirdi ama ben kullandım.safra çamuru neymiş ki netten bakayım bir,hamilelikten beri tıp konusunda bayağı bilgilendik:) Birkaç gün daha bekleyip dr ile konuşayım ben,inşaallah ciddi birşey yoktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…