2014 ikiz anneleri

Canim ben yazmistim ama derdime derman bulamadim el ayaklarimda kasinti devam ediyor arada kasinti artiyor arada kesiliyo krem ya da bebe yagi suruyorum hafifliyor doktorum cildiye git dedi gitmedim

ay Allah korusun inşaallah öyle birşeye sebep olmuyoruzdur,benim de ayrıntılı usg.mi yapan prof. haftan ilerledikçe daha az hareket et demişti.haftaya başlıyorum bakalım dayanabilecek miyim.netten bakarım birazdan.bu arada bacaklarıma soğuk su döktüm,afedersin eşofmanımı çıkardım oturuyorum,rahatladım gibi:) kapı aniden çalsa panikleyeceğim biraz ama olsun:)

dün akşam aynı planları kafamda kura kura uyudum biliyor musun:) sömestr.dan kaybedeceğim 2 haftayı nasıl telafi ederim diye,dr.dan birazcık erken rapor istemek mi geç istemek mi iyi olacak,çalışsam mı ne kadar çalışsam,arada başka dr.dan rapor alsam düşün düşün uyumuşum.annem malesef uzakta,bebeklerimi doğumdan sonra bırakmak istemiyorum,onlarla geçireceğimiz fazladan 1 gün bile kar.ama şimdi de dikkat etmemiz lazım hepimizin sağlığı için,zor işler yani..

canım dualarımızdasınız hepiniz,nasıl oldun,neler uygulandı,dr.lar ne diyor,bebeklerin gelişimi iyidir inşaallah.

Canim ben yazmistim ama derdime derman bulamadim el ayaklarimda kasinti devam ediyor arada kasinti artiyor arada kesiliyo krem ya da bebe yagi suruyorum hafifliyor doktorum cildiye git dedi gitmedim

cildiyeye mi git dedi? ilginç..gerçi sen 19.haftadaymışsın,araştırdığıma göre bu tehlike arz eden kaşıntı 2.trimester sonu-3.trimester başlarında ya da yoğun olarak 30dan sonra oluyormuş,ben 26.yı bitirdim canım,sanırım benimki bu yazdığımdan olabilir.ben sıcağa gelemeyip kaşınmaya başlayan bir insanım,bu aralar yünlü münlü ne bulsam giydim üşütmeyeyim diye,ondan mı diye birkaç gün bekleyeceğim,geçmezse dahiliyeye gideceğim,karaciğer enzimlerine bakıyorlarmış canım,senin de geçmezse git enzimlerine baktır,alerjin ya da ürtikerin filan yoksa cildiyeyle işin ne anlamadım,ihmal etmemek lazımmış ama bebekelr için çok tehlikeli olabilir Allah korusun.

Canım geçmiş olsun bence vakit kaybetmeden baktır karaciğer enzimlerine, yoksa kafanda soru işareti ile daha çok stres olup daha çok kaşınırsın... İnşallah önemli birşey yoktur...
Kullanmadım canım ya doğru düzgünunuttum hatta onu:)
kız unutulur mu hiç kullan kullan ki bize de fikir olsun, kullanirsan paylaşırsın canım
Confused'dü üçüzü olan arkadaş bende çok merak ediyorum inşallah iyilerdir dualarımız öncelikle onlara ve hastanedeki arkadaşlara gitsin.... Durudeniz, kengo, Ayse. Orkide. Azmirah.... Unuttuğumuz varsa hepsine sonra da bizlere...
Bu hafta bende dua konusunda cozuttum ( aslında sürekli okuyorum da onlari saymiyorum özellikle topik için başına geçip okuduklarımı sayıyorum. İnşallah 10 gün sonra falan rapor alıcam daha çok okuyabilirim. Allah kabul etsin...
Doğru canım ilk sen almiştin çok sağol. Bende dediklerine bakayım, gerçi bana erken henüz. Kaçıncı haftada başlasam ki???

30. Haftadan sonra kadin dogum degil de baska bölümden rapor alinca izin yanmiyormuş diye duydum bi araştirmak lazim doğruysa 1 haftada öyle izin alirsin.
tatlim başkentteyim detayli ultrason
icin sira bekliyorum sonucu aksama yazarim telefondan yazmasi zor oluyor uykucu seni muck
Filiz hocaya mi gittin Canim inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

Son düzenleme:
Canim adini gördüm aşagida sen nasilsin? Artik sende sonlara yaklaşanlardansin... İnşallah sorunsuz vakti zaman gelir kuzular

Öncelikle ALLAH en güzel şekilde bebeklerinizi elinize almak nasip etsin... bende 5 ay öncesinde o güzel duyguyu tattım çok şükür bu güzel unutulmaz ve unutulmaması gereken anlarınızı elinizden kayıp gitmesini istemiyorsanız elimizden geleni yapmaya hazırız doğum fotoğrafçısı olarak çalışmaktayım çok uygun ve cüzi fiyatlarla paketler hazırlamış bulunuyorum çünkü her anne bunu ister ama çoğu zaman bütçe engel olabilir bu yüzden bir anne olarak bu duygularınızı isteğinizi gerçekleştirelim bilgebalcan........... paket hakkında mesajlarınızı bekliyorum...

kızlar ya şimdi ikinci doktorun kontrolünden geliorum..benim diğer doktorum ciğer geliştirici iğne önermedi..doğumu öne alır diye..şimdi bu gittiğimde 30.haftada her ihtimale karşı vurmalıyız dio ne yapsam bilemedim

Benim doktorum erken doğum başlamadığı sürece yapmıycak canım.risk artarsa yapıcak.şuan için herşey yolunda allaha şükür

canım gerçi arkadaşlardan farklı bir yorum gelmiş ama, benim bildiğim kadarıyla çalışabilir yazısı aldıktan sonra başka bir şekilde hastalık raporu alamıyorsun. otomatik olarak doğum iznin devreye giriyor eğer rapor alırsan. benim bilgim bu şekilde

Ama sadece buldum alamam herhalde pek pahalı bugaboo donkey ikiz arabası... Hem tekli kullanilabiliyor (enden kısalıp) hem de ikiz oluyor. İkiz olarak da dar her kapidan geçer standart kapilar 80 cm bu 74 cm falan oluyor, renkler cıvıl cıvıl pembesi süper kiz-erkek bekleyenler bi pembe bi mavi alabilir, oturak kismi tamamen çıkıp anakucagi yada portbebe yerlestirilebiliyor iskelet kismina yerleştiği için agir olmuyor gereksiz... Dezavantaji çok hafif değilmiş, katlanincada çok küçük değilmiş, her halükarda 8-9 aylik olduklarinda sırf hafif olsun diye baston alma ihtiyacı duyulursa yazık giden paraya

Fiyat:3000 civari anakucagi portbebe vs hiçbiri de yok içinde

Ben bu araba olayini iyice araştiriyorum sizlede paylaşicam, tecrübeli ikiz annelerinden de yararlanıp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…