2014 ikiz anneleri

Sedefim korkunun ecele faydası yok ki. O vakit keyif almaya calisacaksin ben ve minikler ayniyiz. Bugün hastanede 51. Gün

Yine de şükür canım ya... 30 lu haftalardasın. çok şükür her ne olursa olsun şimdi bile doğsalar yaşayacak olan çocukların var. bu bile çok önemli biliyo musun... hem her an kontrol altındasın. ben mesela kasılmam var mı yok mu bilemiyorum. hep tedirginim o yüzden. rahat olmaya çalışıyorum sadece onlara da stres vermemek için.

Canım bende kasılmanın nasıl oldupunu bilmiyorum pek ama galiba 17. Haftadan beri var:)önemli olan kasılmanın süresi.10-15 saniye sona düzeliyo benim karnım.sancılı olmaması önemli bide...17 haftadan beri korka korka 30 a geldim:)

canım bu kasılma konusunda senle biz takıldık ben bir de bebişlerin az oynamasına taktım kafayı yemek üzereyim

Sedef ya inan doktor bebekler hareket etmeye devam ediyosa bişey yoktur demese, günde 40 kere nst ye girerim var ya... karnım sertleşince ödüm kopuyo... inşallah sen 36-37 leri görürsün, ben de önce bi senin haftalarına geleyim, sonra ben de inşallah 36-37 leri görürüm. inşallah bu forumdaki herkes görsün. :18::18::18:

canım bu kasılma konusunda senle biz takıldık ben bir de bebişlerin az oynamasına taktım kafayı yemek üzereyim

Yok Melis yok, fazla okumak da iyi değil. Ondan oluyo bu kasılma olayına takılmak biliyo musun, bi yerde okudum ben erken doğum kasılması böyle bi olur bi geçer falan diye, ondan beri ne zaman karnım sertleşse kafayı yiyorum hemen yumuşasın diye. bebekler az oynuyo gibi geldiğinde bi çikolata parçası at ağzına (tabi öyle her zaman da oynatacam çocukları diye abanma çikolataya da :) ) bak bakalım oynuyolar mı, oynamıyolar mı. elma yemek de çok güzel oynatıyo bence. onu da deneyebilirsin ama sonrasında inanılmaz gaz yapıyo, yerimden kalkamıyorum ben elmadan sonra.

Doktoruna güven rahat ol canım.bak sende göreceksşn 30lara geldiğini.

Kizlarrr fazla evhamli gördüm sizi. Dr unuz sorun yok dediyse yoktur. Artik yalanci kasilmalar olacak bol bol. Bu kasilmalar bende hala var. Eger bu kasilmalar duzenliyse yani örneğin 5 dk da bir geliyorsa, agri eslik ediyorsa o sirada dikkate alin. Yoksa hrr kasilma önemli degil. Gunde en az 15 kez duzenli olmayan kasilma yaşıyorum ve bunlar hic sorun değilmiş bunu ogrendim. Hadi bakalım azcik rahatlayin hayal kurun

evet aynen yazdığınız gibi,iyiyim cevabı verdikten bir süre sonra başıma kötü şeyler gelmeye başlayınca anladım bu işte birşeyler olduğunu..Ne zaman bebeklerle ilgili muhabbet geçse o gün veya o akşam hafif düzeyde de olsa birşeyler oluyor,sık sık okumalı,dua etmeli,Rabbim sağlıkla kucağımıza aldığımız günleri de göstersin inşaallah,başka birşey istemiyorum şu an.

Sedefim korkunun ecele faydası yok ki. O vakit keyif almaya calisacaksin ben ve minikler ayniyiz. Bugün hastanede 51. Gün

Dile kolay..evdinden uzakta sıkıntı çektin ama inşaallah mükafatı küvezsiz bir şekilde eve 4 kişi dönmek olacak:)

arkadaşlar fetal ekoydu sanırım tam adını bilmiyorum şu kalbine bakıyorlar

yaptırmak gerekli mi benim dr öyle bişeyden bahsetmedi

Mrbla bugun benimde deta¥li ultrsonum vardi.bebislerimin ikiside kiz netlesti.bi sikinti olmadigini so¥lediler ancak bebisimin birinde kist cikti ama doktor onenli olmadigini bi kac hafta sonra ka¥bolcagini so¥ledi.burdada gormustum galiba olupta gecen arkadaslari.doktor onemli degil dedi bunun icin.zekasina etki edecek bise¥ degil dedi.korkma gecer o dedi.ins ole olur cok sukur sagliklilar ve bi anamoli sikintisi ¥ok.kist cikip gecen var mi?okumustum sanki burda.rabbim hepimize ha¥irli saglikli evlatlar nasip etsin insallahh

BENİM OĞLUMDA VARDI 22.HAFTA dr a gittiğimde de kaybolmuştu

Aa seninde mı iki kız oluyo cok sevindim benimde 2 kız buyuk ihtimal..azinliktayiz bu topikte biz galiba genelde2 erkek yada bi erkek bi kız:)

ne de olsa koca forumda başka bana cevap veren yok

canım fetal eko yaptırmayı düşünüyor musun bana dr öle bişeyden bahsetmedi ama senin fişkrini almak istedim

detaylı ultrasonu yapan radyolog(eyüp ekici) ve kendi dr um böyle bişiden bahsetmedi de o yüzden bir sorayım dedim

ben eyüp ekiciye değil başka bir doktora gittim, 20. haftanın içindeydim. bana 3-4 hafta sonra bir daha gel dedi. ama neden dedi bilmiyorum belki de bunun içindir... bostancı pek takılmıyor böyle şeylere...

Kızlar merhaba geçen cumartesi cinsiyetlerimiz belli oldu bir tane kızım vardı 5yaşında 2tanede oğlumuz olacakmış Allahımın verdiğine şükür..bu arada ev taşıdık haftasonu burdurdayız artık ısparda bize yakın olduğu için orda hastane araştırıyorum bilgisi olan varsa yönlendirmelerini bekliyorum...bu arada son günlerde kasıklarımda ağrım çok oluyor arada karnımın ortasında taş gibi toplanma oluyor normalmi sizce çok sık sık wcye gidiyorum beni bi aydınlatın ne olur kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…