2014 ikiz anneleri

ne de olsa koca forumda başka bana cevap veren yok

canım fetal eko yaptırmayı düşünüyor musun bana dr öle bişeyden bahsetmedi ama senin fişkrini almak istedim

başka cevap veren olsa bana sormayacak mısın şaka şaka

yazdım canım aslında ama, fetal eko diye birşeyden tabi ki doktor bana da bahsetmedi. adamın zaten fikri, bi aksilik olsa sanki ne yapılabilir, boşuna canını sıkma olduğundan ayrıntılıya bile mutlaka git demedi. hatta ısrarla eyüp ekici dedi de ben başka yere gittim oraya tekrar gideceğim 2 hafta sonra. ama gidince ne olacak onu da bilmiyorum. yazarım artık..

sen nasılsın bu arada? ben hala çalışıyorum, almadım rapor..ama yorulduğumu da hissediyorum

erkekler çoğalıyo:))hayırlı ewlat olsunlar canım.kAsılma topikteki herkeste var canım istisnasız:)korkma sancın yoksa.ve düZenli bi şekilde olmuyosa.
Benimde oğlumun birşnde vardı canım.3 hafta sona kaybolmuştu senin bebeğininkide kaybolcak inş.karnına sürekli YA ŞAFİ oku.

Tatlım benim oğluşumun beynindede çıktı 18.haftada belli oldu 22.haftada tamamen kayboldu eğer vücudununun başka yerinde bi sorun yoksa hiç korkma kaybolacaktır.

Sagol canim doktorda bi kac hafta¥a gider dedi.okurum bol oku¥orum artik safi isminide zikredim ck sagol

Kızlar benim 24 saat burnum tıkalı çok rahatsız ediyor yatamıyorum yemek yerken bile zor oluyor deniz suyu burun bandı yastık yükseltme çin yağı okakaliptus yağı buhar makinası hiç biri açmıyor arada birde kanıyor o zaman iyice tıkanıyorum burun spreyleri bağımlılık yapar diye kullanamıyorum kbb ve kadın doğumcu arada bir sık diyor ama onu sıkınca sonra daha beter kapanıyor bağımlılık yapmayan bi sprey varmıdır siz nasıl çözüm buldunuz ...

deniz suyu spreyi al cnm.ya da serum fizyolojik alıp şirigaya cek.sonra iğneyi çıkarıp,burnuna sık açılacaktır.hem ucuz hem zararsız çözüm.

Burun bandı bende işe yarıyo canım.sana bişey diyemiycem bilgim yok başka.ama benim tıkanıklığım gebelikten değil sanırım.burun etim var benim ondan oluyodur benim tıkanıklık.

Kızlar bebeklerim bana tepki veriyo:))çok tatlılar:)minicik bi yerlerini dayıyolar karnıma,dirsek yada topukları diye tahmin ediyorum:)ben oraya hafif bastırınca onlarda beni itiyorahatsız etme çocukları diyo eşimde:)

kızlar meleklrime bugün ciciler aldık hastaneden sonra.chicco da %40 indirim var belki işinize yarar diye paylaşmak istedim.hastane çıkışı,biberon,şampuan seti,tarak,tırnak makası battaniye yrlek termometre aldık.medelanın göğüs pompasını ablam verecek kendi kullandı kullanır mısın dedi tmm dedim.çok mutlu oldum onları kıyafetlerin içinde haayal edince.resimlerini yollarım size.bu arada şeker çıktı pazartesi diyet verip seker eğitimi verecekmiş

jelybond ve flufem aa ben size çok kötü şekilde küstüm :) yok valla unuttunuz beni

Olurmu kız:))kaç güündür topik sakin eskisi gibi değildi.bende çok yazmadım zaten.benim kuzular 2 gündür az hareket etti stresteydim:)bugün düzeldiler:)hayırlı olsun canım aldıkların.mutlu mutlu giysinler inş:)ne dedi bakalım doktor.kaç gr olmuşlar

Canım termometre hangisinden aldın???koltuk altından ölçülen en doğru sonuç verir diyolar.benim ewde bitane var alsammı almasammı kararsız kaldım

:) hihi çok mutlu oldum unutmadığını duyunca.kıyamam sana .cnm benimkilerde bugün pek sakin akıntım fazla olunca korktum ama ara ara olabilirmiş.klasik müzüik açtım şimdi biraz tepki verdiler dene bakalım sende.beni yatıracaklar sanırım cuma günü crp falan yine çok yükselmiş.ama yine de bu haftalara gelebildiğim için mutluyum.30 ları da görebilirsem biraz rahatlayacağım.ama dr.27 olsunlar yaşarlar sıkma canını dedi.biraz içim rahatladı.sıkıntılar yaşıyoruz ama allah iç huzuru veriyor hememn rahatlıyorum.her şey hepimiz için çok güzel olacak inşallah

Canım termometre hangisinden aldın???koltuk altından ölçülen en doğru sonuç verir diyolar.benim ewde bitane var alsammı almasammı kararsız kaldım

termometre kolatından ölçenden aldım.diğerleri hem pahalı hem de güvenilir gelmedi.bir tane de su termometresi aldım annem de kızdı.biz dirseğimizle ölçüp anlıyorduk ne gerek var para harcamaya pek meraklısın dedi:) bence varsa alma eğer ihtiyaç duyarsan o zaman alırsın evdeki yeterli olur.onun yerine başka ihtiyacını alırsın.benim çok eksiğim var ve çok pahalı hersey .bir an önce tamamlamalıyım.senin eksikler bitti mi

Hayırlı olsun canım ogluslarin:) ben tıp fakültesinde prof Okan beye gidiyorum cok yogun bir doktor ama benim ozel hayatta tanıdıgım birisi ve iyi bi doktor cok vakit ayiramiyo yoğunluktan belki ama ben memnunum.
baska bildigim iyi doktorlar da var..özele gitmek istersen Hülya hanım Ümmühan hanım, Hakan bey ve Oğuzhan bey var çeşitli özel hastanelerde ben şahsen gitmedim hiçbirine ama arkadaslarım gittiler..herkesin doktordan beklentisi farklı oldugu için tercihleri değişiyor..Isparta'nın dogum evi de donanımlı bi hastane ayrıca doktorları da beğeniliyor acil bi durumda doktor ve ebeler 7/24 ayaktalar.. ama ben hiç gitmedim..
ewet canım benimde inşallah iki kız inş sıkıntısız doğarlar:)
Amiiiin canım..

Almayım o zaman.su termonetresi ben almadım:)bitti sayılır canım eksiklerim.göğüs pompası kaldı sadece alıncak.olsun tatlım bebeklerin iyi olsunda dişini sık hastanede yat.ewe gideceğiniz günleri düşün.

Alma cnm ,su termometresi de gereksiz de satıcıların pofpoflamsı ile almış bulundum.gereksiz şeyler almayalım.bu paralar onların eğitimi için düşünülmelieksikleri bitmiş sayılır göğüs pompası lazım olmayabilir hastanede lazım olursa veriyorlar streil olarak.lazım olursa bir koşu alırsın ben ablamınki olmasa bekleyecektim almayacaktım.güzel dileklerin için de sağol.sıkacağız dişimizi bebeklerimiz için çok öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…