2014 ikiz anneleri

Bacım ada kız ismii değilmi:44:ben erkekte duymadım hiç.bence erkeğe ege kızada ada koy:)benim hayalimdi..yada erkek denizde olabilir:)

Kızlarrr Ada aslında erkek ismi ama unisex kullanılıyor, benim çevremde de kız Ada var, ama biz eşimle erkeğe yakıştırdık İnternette de şöyle diyor:

Ada İsminin Anlamı Nedir?
Deniz veya göl suları ile çevrilmiş küçük kara parçası.

Ada İsminin Özellikleri
Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Erkek

Ada İsminin Analizi Sonucu

Bu isimdeki kişiler algılaması yüksek, mantıklı karar verebilen, hırslı, zorluklar karşısında yılmayan direnen, atılgan ve enerjik bir kişilik enerjisine sahiptirler.
Daha değişebilir tabii. Ege ismini de beğeniyorum aslında :) Çok zor bu isim bulma olayı ya

Allah razı olsun canım dualar gerçekten çok etkili Rabbim hepimize zamanında hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin inş

Flufem ve handeta minnoslarin kilosunu sormuşsunuz. Gecen hafta biri 1600 diğeri 1200 gr. Maalesef kanamalarda plasentadan oldugu için iyi beslenip kilo alamıyorlar. İnşallah doğduktan sonra beslerim ben onları

Kızlar çok geçmiş olsun hepinize, Allah sağlıklı sıhhatli, zamanında kucağımıza almayı nasip etsin meleklerimizi... Dualarımız her daim sizinle ve tüm arkadaşlarla... Öpüyorum hepinizi

Cok sagol canım bi bakayım ben ya cok pahalı bu arabalar ya gerci esim play statıon almaktan bahsediyodu bugun 1.500 lira diyo bana.. o paraya bebek arabası alırız car çur etme parayı dedim oha diyo ne kadar pahalıymis arabalar 1500 e araba mı olurmuş :) sanki oyun oynamak cok lazım sanki :) cık cık cık hala cocuk bunlar ya..

Allah bağışlasın canım,hayırlı olsun:)

Soruna cevap veremeyeceğim,ordan randevu almadım ben hiç.

:))hayırlı ewlatlar olsun canım.kız-erkek anneleri sizi geçiyoz:))

hepinize cok teşekkürler :):) Allahım bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.İki erkek deyince milletin gözleri fal taşı gibi açılıyor Allah sabır versin felan nasıl sinir oluyorum rabbim kimseye aratmasın yadırganacak bi durummu bu Allah aşkına sanırım çekemedikleri için böyle konusuyorlar

Kızlaaar hatırlatayım dedim yarın perşeeembeee inşallah cuma listemizi yayınlayalım, bana bildirirsiniz kaç tane okuyabildiğinizi...

Ben güncellemeyince doğru dürüst okuyamadım sanki öyle daha bi aklımda oluyordu:26: inşallah yarın okurum...

Bu arada zaman bi şekilde geçiyor, listeyi yeniledikçe seviniyorum kuzucuklarımıza hafta hafta yaklaşıyoruz Rabbim sağlıkla kavuştursun hepimizi..

slm kızlar kaç gündür çok yoğun geçiyor telefonumdam arada takip ediyorum okuyorum 3 gündür arkadaşlarla ora senin bura benim derken epey gezdim hastaneye giden arkadaşlara geçmiş olsun inşallah bebişlerimiz zamanında sağlıkla gelir

30.haftalara gelen arkadaşlarım allah yardımcınız olsun erken doğumdan allah sizleri korusun

ben bebek arabasını şimdilik düşünmüyorum hatta beşiklerini de düşünmüyorum bebişlerimi sağ salim bi göreyim hepsi halledilir bizimkiler de öyle söylüyor bunları sonra alıcam zaten bebek arabası ve yataklarını şimdilik kullanmayacaklar
bir tane park yatak alıcam 2 tane ana kucağı alıcam inşallah park yatağı sonradan oyuncaklar için kullanıcam sonradan da bebek odası yapıcam inşallah allah nasip ederse

ikizlerdeki izin durumu içn verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim benim de işime yarayacak 10 sonra heyet düşünüyorum ama okulda söyleyince herkes boşver alma evde napıcan sıkılırsın deyip durdu ayy walla kafamı karıştırdılar eşim de hayır heyet al evde dinlen diyor o da öyle ısrar ediyor öylece kalakaldım

ya kızlar benim bu sol kolumun uyuşmaları devam ediyor görmezden gelmeye çalışıyorum ama bazen rahatsız ediyor

bu haftasonu 4 günlüğüne adanaya gidicem başkent hastanesinde detaylı ultrasyon için randevumuz da var inşallah hayırlı haberlerle döneriz

seybil ikiz olucağını yeni oğrendim hayırlı olsun... hatırlıyorsan eğer ilk kan değerlerin nelerdi paylaşabilirmisin ve hangi günlerde hangi değerdeydi acaba eğer hatırlarsan yaabilirmisin teşk eerim şimdiden...

Boşver canım takma onları,benimkiler de Allah bağışlarsa 2 erkek,bana da tüh biri kız olsaydı diyorlar,cinsiyet beğendiremiyoruz,aynı cinsiyet bebeklerin anlaşabilmesi açısından önemli,onlar açısından düşünmek lazım,hem 3.ye 4.ye hamile kalsak misal,onların kız olacağı ne belli,nasip diye birşey var sonuçta,Allah bunu uygun görmüş,önce sağlıklı sonra da vatana millete,ana babasına hayırlı,salih evlatlar olsunlar,bundan büyük nimet mi olur.sen kulağını tıka,dua et bekle yavrularını sağlıkla.

hem erkek evladı olan annelerden hep şunu duydum,arkanda bir erkek evlat olması,onun seni sahiplenmesi kadar güzel birşey yok diyorlar,burdan kızı olacak olanlar lütfen yanlış anlamasın,her birinin ayrı güzelliği vardır mutlaka,ben de ilk kez anne oluyorum,henüz nasıl bir duygudur bilemiyorum..kız-erkek hepsi sağlıkla gelsinler inşaallah..

kızlar bu arada biz oğluşlara isim konusunda hala kararsızız ya,aslında beğendiğimiz 2 isim vardı,ama son günlerde yanlarına bir isim daha eklesek diye kafa patlatıyoruz,erkeklere isim bulmak zormuş:)2 oğlu olacak olanlar neler koydunuz,önerilere açığım:)

kayscımm seni gördüğüme sevindim kızzz hamile misin canım benim yaaa eğer öyleyseee çoookkk sevindimm kaç aylık nasıl oldu

canım teşekkür ederim allah nasip ederse benim minnaklarım ikiz teyzesi hatırladığım kadarıyla 9.gün 150 12.gün 450 çıkmıştı hamilelik belirtileri önceden ben de yoktu canım ben anlamadım nasıl oldu bu iş bi baktım hamiş olmuşum doktor ikiz kese var dedi ben şok oldum rabbim herkese nasip etsin senin değerlerin nasıl

aksucumm ayetel kursu nas falak 100 er tane okudum tamamladım allah kabul etsin inşallah

canım heyet alabiliyorsan al,fırsatı değerlendir derim,evde de sıkılmazsın bence,daha iyi anne nasıl olunur,bebek bakımı nasıl yapılır,alınması gerekli-gereksiz ürünler nelerdir hepsini araştırır öğrenirsin,yavaş yavaş alışverişlerini yaparsın,yıkar yerleştirirsin herşeyi,dinlenirsin,kitap okur film seyreder kafanı boşaltırsın,bakma onlara.ben alamadım heyet,alabilsem çalışmam artık çünkü zorlanıyorum,bir gün yığılıp kalıcam Allah korusun işyerinde.birkaç gündür evdeyim,biraz alışveriş yapabildim,biraz onların eşyalarıyla ilgilenebildim diye nasıl mutlu oldum anlatamam,doğumun ne zaman olacağı da belli değil,insan bi an öönce eksikleri tamamlamak istiyor,benim daha çok eksiğim var mesela,ama herşeye atlamak evi gereksiz eşyalarla doldurmamak için araştırıyorum e işteyken bunu yapamıyorum,bu da beni geriyor hiçbirşeye yetişemiyorum diye.hem çalışırken ağrılar yaşamak,olumsuz bir durumla karşılaşmak olasılığı da daha fazla.bebeklerini ve kendini düşün,başkalarına bakma.

canım inşaallah rabbim emaneti ile şereflendirdi beni de.. aslında ilk bizm dua grubunda yazmak istedim ama ızlar oraya hiç uğramıyoki.... biz tüp bebeğe karar vermiştik bu ay gidecektik ama minişim kendi gelmiş daha keseyi bile höremedik adetimn üzerinden beş gün geçti ve değerim 192 inşş keseyide kalp atışııda görmek mümkün olur hayırlısıyla ve sağlıklı sıhhatli hayırlı bi şekilde kucağımıza alırız... onlar bize hayırlı evlar biz onlara hayırlı anne babalar olurz inşaallah... dua eder dua beklerim kızlar hepinizden....

Kızlaaarrr sağ tarafımda gıdıklanma gibi sanki birşey yürüyo gibi kelebek kanat çırpması dedikleri gibi his oldu biranda tel elimde mesaj yazıyodum. Birşey geziyo sandım bi an 6-7 sn sürdü belki, ayyyyyy ilk kıpırtıyı mı hissettim ki tekme falan değil ama bu başka bir şeydi bebişlerim mi kiii hatta cinsiyet tahminiyse oğluşum muydu ki çok heycanlandım ya

eylülcümm sen böyle konuşunca walla yarın gidip heyet raporu alasım geldi yaa evet doğru söylüyosun ben kimseye aldırmayım raporumu alayım beni biraz da evde olursam zaman geçmez gibime geliyodu ama evde vakit geçiricek çok şey var arayan bulur de mi yani

Son düzenleme:

canım allah tamamına erdirsin çookk sevindim inşallah sonuna kadar sağlıkla gidersiniz dua topiğine ben de arada girebiliyorum dularımı da şükür bitirdim internette çok zaman geçirmemeye çalışıyorum ikizler topiğini bi de nisan anneleri topiğini takip ediyorum senden de ikiz haberini hayırlısıyla bekliyorum bizi habersiz bırakma

aksu aynı bende de öyle oluyo canımm hele bugün sürekli göbeğimin sol tarafında arada sağ tarafta sanki karınca yürüyormuş gibi oluyor hatta gıdıklanıyorum ben yaaa elimi oraya götürüm ovuyorum

S.a kızlar yaa benim henüz 5 haftalık..İkiz mi tekmi olduğunu öğrenmek için bekleyemiyorum ya çok merak ediyorum İKİZLERDE ERKEN BELİRTİLER NEDİRRRRRR :106:

S.a kızlar yaa benim henüz 5 haftalık..İkiz mi tekmi olduğunu öğrenmek için bekleyemiyorum ya çok merak ediyorum İKİZLERDE ERKEN BELİRTİLER NEDİRRRRRR :106:

canım ikizlerde erken belirti diye bir şey yok varsa da ben bilmiyorum ben hamile olduğumu doktora gidip keseleri görünce anladım ondan önce normal hayatıma devam ettim hamileliğin erken belirtileri olabilir ama bu belirtiler regl dönemindeki belirtilere de benzediği için yanıltıcı olabilir allah gönlüne göre versin canım

Ofya bende çok merak ediyorum..Gebelik belirtilerimi yaşamaya ben ilk günden başladım arkadaşlar..Ve ilk zamanlar rüyamda tek bebek görüyordum şu ara çift görüyorum..Kayınvalidemde yıllardır ikiz olsun diye dua etmiş ondan meraktayım ama ben daha 5. haftadayım nasıl anlarım?tek ile arasında farklı belirti oluyormu ? :105:

Saol canım ama valla dediğim gibi ben adetden temizlendim ve zannedersem ilk ilişkide hamile kaldım..o ilişki gecesi benim kasığıma müthiş bi sancı girdi ve ben birden eşime dedimki ben hissediyorum hamileyim..Eşim dediki daha neler ya dur bismillah..Sonra ben çok düşmedim üstüne unuttum ama belirtilerin hepsini o günden yaşamaya başladım ve koku hassasiyetimle halsizliğim beni mahfetti 21 gün nasıl geçti bi ALLAH biliyor.Zaten adetim yaklaşınca olan sancılarımı katmıyorum..4 gün geçti kan tahlilim pozitif çıktı ama o an heyecanla çabuk çıksın diye detaylı olan testi yaptırmadık şimdi çatlıyorum:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…