2014 ikiz anneleri

anakucağı,göğüs pompası falan aldım canım

Hayırlısıyla kullanırsın annesi,iyi düşün iyi olsun.Avent mi aldın,marka-model yazarsan bize de fikir olur,bugünlerde ben de pompa baktım netten,genelde avent tavsiye edilmiş,eşime fiyatını söyledim hemen bir isyan bir isyan

aslında doğumdan sonra bir süre izin kullanmak istediğimden bi taraftan diyorum ki evde olucam nasipse,çok lazım olmaz ama sonra 2 bbiş olunca yetiştirememe,meme ucu yaraları yaşama gibi ihtimalimiz fazla,almakla çok iyi etmişsin.Güle güle kullan

saol eylülcüm.son anda fikrimi değiştirip nuby aldım.çok güzel görünüyor umarım öyledir.beklediğimden çok sessizmiş bu arada.modeli şu canım

23 yada 24 haftada başladım kuzum kullanmaya...doktora sormadan almıştım bende:))hatta flufem den almıştım bende ilacın adını:))magnezyum diasporal canım..suda eriyenden.
benim kargo geldi kızlar..bayağı hızlı geldi...
kendimi tuhaf hissettim yaa.inşallah kullanmak nasip olur sağlıcakla.
Gerçekten cabuk gelmiş:)nasıl hepsi beklediğin gibidir inş beğendinmi
Hamilelik izni canım:)30 hafta yazdı doktor rapora.aslında 29 ama 30 yazalım versinler dedi:))
cnm maşallak kuzularına rahim agzın kaç cm
Hepimizinkine maşallah tatlımuzunluğu sormadım canım ya.kapalı dedi ama açılma yok henüz allah şükür
En çok yediğim meyveler yarıyodur kesin:))çok seviyorum meyve...onun dışında herşeyden az az yiyorum:)

Allah iyiliğini versin emi az kaldı canım yılbaşına iki tarafa da söylicez

aksucumm çocuklarda kız kızla erkek de erkekle iyi anlaşıyor bi kız bi erkek daha zor anlaşıyorlar benim ailemde ikizler var genelde böyle oluyo sen de belli oldu mu canım ne zaman

Eylül canım benim nefes darlığı iştahsızlık uyku sorunu halsizlik vardı dahiliyeye gidince karaciğer sorunu çıktı ama bu rahatsızlıklar karaciğerdenmi yoksa gebeliktenmi bilmiyorum ama değerlerim düştüğünden beri daha iyi hissediyorum iştahımda açıldı doktor ikiz gebelikte hormonlarımızın çok yüksek oluşundan karaciğerin etkilendiğini söyledi sende bence ihmal etme kadın doğum doktoruna söylersen oda bakabilir.bu arada heyet raporunu kontrole gittiğim hastanede doktorum ben istemeden veriyor Eylül'den beri rapor alıyorum senin doktor neden vermedi anlamadım birde para verip alanlar varmış onada şaşırdım.. Sana ve bebişlerinle bol sağlıklı günler tatlım...

Kızlar kontrolden geliyoruz.bebişlerim iyi çook şükür..1580 ve 1400 kilolar2 haffta sonra gidicez tekrar.rahim ağzım kapalı çok şükür.dolaştık biraz yoruldum ewe gidince hemen yatıcam:))

Çok şükür iyi haberlerle geldin canım gözün Aydın bebişlerin kilosunda maşallah iyi

ay çok şükür iyi haber lerini alınca seviniyor insan gözün Aydın

Bu arada raporumuda aldım ben kızlar:)

ben de ancak bu hafta alabildim raporumu

kızlar ikiz arabasını önlü arkalımı yoksa yan yana mı mantıklı sizce

arka arkaya olan modellerden düşünüyorum ama her iki taraftada dönsün istiyorum ama o modellerde pahalı oluyor daha belli değil yani

Kız cok sevindim ne guzel hayırlı olsun bi kızce bi oglus geliyo demek :) benimde biri göstermedi ya doktor kiz gibi dedi ama icimde hala bi tedirginlik var:) ben alışveriş yapıcam dedim doktora biri kesin kız zaten değişirse hepsi onun olur dedi bana..ins değişmez alıştım resmen ben:)

saol sedefcim iyiyim bende..giremedim pek topiğe,ara ara baktım ama:) yatiyordum 1 haftadır.annemle kayınvalıdem geldı gitti,arada ben onlara gıttım kaldım.dr.istirat etmemi söylemişti çünkü.şimdilik iyiyim çok sükür tekrar üşütmemek için dikkat ediyorum canım.gecelerı uyuyamıyorum sonra butun gun uyur oldum valla.dengem bozuldu canımm....ayyy artık gunlerı sayar oldum:)))))

Maasallahh maasallah ye kuzum ne iyi geliyorsa onu ye yerim ben onlariii

Az kaldı canım.doğursakta hepimiz sağlıkla rahatlasak:)bebekler dışarı çıkınca kaygımız tasamız kalmıycak en azından.içimiz eahat olcak:)

kızlar ikiz arabasını önlü arkalımı yoksa yan yana mı mantıklı sizce
Eğer ikiz arabası olursa yan yana mantıklı geliyor, hem daha sevimli hem de arkadakine kıyamam diğerinde bana ayrı olup aparatla birlestirilenler daha mantıklı geliyor sanki, stive almıştı baston model ana kucağı yerleştirilebilen, hem hafiftirde... Tek çocuğu birakip bi yere gidecek olsak hani hastane işi falan da olabilir tekli araba gerekir gibi geliyor... Tabi benim için çok erken fikir değişebilir
Yok canım ben de tam tersine biraz yüksekti, şimdi normal çok şükür...
Benim daha önceki kontrollerimde bi kız bi erkek olarak tahmin etmişlerdi, erken olunca değişebilir gibi geliyor... Ama açıkçası gönlümden de geçen bi kız bi erkek iki kıza da hayır demem özellikle ilerisi için aynı cins olması kesinlikle daha güzel ama ilk dönemler hele ergenlikte aynı cinste ciddi bi rekabet oluyor yada fazla bağımlı olup bireyselleşemeye biliyorlar. Bi kız bi erkek olursa 3. Çocuğu düşünebilirim, birisine eş olur Hepsinini avantaj dezavantajlari var sağlıkla gelsinlerde kız erkek hepsi kabulümüzzz

Slm kizlar bende suan 28+5 gunluk ikizlerime hamileyim ve dunden beri sag boslugumdan bobregime kadar agrilarim olmaya basladi sizde de agrilar oluyormu insallah erken dogum olmaz bu arada ciger gelistitici igne vuruldunuz mu

Bismillahirrahmanirrahim....

İsim ..................Ayetel kürsü......... Nas-Felak

Aksu81-------- 70 -------------- 80 Okudu

Sedef---------- 100 ------------- 100 Okudu

Seybil -------- 100 ---------------100 Okudu

Pınar..

Sdtive--------- 30 --------------- 30 Okudu

Aylin..............

Mrsbeyaz------ 15 -------------- 15 Okudu

Kengo--------- 100-------------- 100 Okudu

Flufem-------- 65 -------------- 65 Okudu

Fpmk---------- 50 -------------- 50 Okudu

Zuzu----------- 100-------------100 Okudu

Cansu--------- 35 ------------- 25 Okudu

Eylül...........

Asbelove------ 100 ------------- 100 Okudu

Alexandria-----13 -------------- 13 Okudu

Melis--------- 25 -------------- 25 Okudu

Ankara12....

Esalales------ 100 --------------- 100 Okudu

Ayşe23-------- 15 --------------- 15 Okudu

Gül----------- 100-------------- 100 Okudu

Allah kabul etsin...

Kızlar yanlışlık yoktur umarım... Yeni listemizi artık haftalık düzenleyim telde zor oluyor, cuma günleri toplu olarak bildirisiniz ben arada duyururum

canım biz erken başladık gün saymaya:)
bende 5-6 hafta sonra göbeğim nasıl olacak çok merak ediyorum.şu an bile yemek yediğimde patlayacak gibi hissediyorum...
Slm kizlar bende suan 28+5 gunluk ikizlerime hamileyim ve dunden beri sag boslugumdan bobregime kadar agrilarim olmaya basladi sizde de agrilar oluyormu insallah erken dogum olmaz bu arada ciger gelistitici igne vuruldunuz mu
benim o şekilde ağrılarım olmadı canım,bilemiyorum.
sen ciğer geliştirici oldun mu?
Kızlar yanlışlık yoktur umarım... Yeni listemizi artık haftalık düzenleyim telde zor oluyor, cuma günleri toplu olarak bildirisiniz ben arada duyururum
bende 100 tamamlamıştım şekercim...

Kızlar benim özellikle dinlenirken gece uyurken pozisyon değiştirdiğimde yada ayağı kalkınca karnımın değişik yerlerinde gaz sancısı gibi ağrı oluyor geçiyor bazen ayaktaykende oluyor birde çok gezersem sadece belimin sol tarafına kramp giriyor dinlenince geçiyor yaşadığım bu ağrılar normalmi erken doğumda kasılma ve düzenli sancı olmalı onu biliyorum ama yinede korkuyorum birde ben her yemekten sonra çok darılıyorum ve o yüzden yemek sonrası yarım saat yürüyüş yapıyorum sindirene kadar bazen 1 saatte oluyor bu kadar gezinmek sakıncalımı?

Sıkıntılarımız aynı şekerim:)gece yatakta dönmek işkence gibi,karnımın heryeri ağrıyo dönerken..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…