2014 ikiz anneleri

Kızlar bugün kontrolüm vardı iki oğluş geliyo evimize kimlerin iki oğluşu vardı hatırlayamadım ben?? Rabbimin takdiri kız geçiyodu gönlümden napalım hepsi evlat net gösterdi sıpalar pitilerini:)))
Benim iki oğlum olcakk allah kısmet ederse:))
Allah yardımcın olsun canım..çok az kaldı:)şükretmemiz lazım gercekten.insanlar ne hastalıklarla boğuluyo
Ben hamile kalali hiç yemedim sadece sucuk yiyorum et olarak..maalesef napicaz ya yumurta mercimek falan idare etmeye çalışıyorum ben süt yogurt da yok bende süte yeni başladım daha
Aaa olmaz öle arada yemeye calışen azından haftada bir
kırmızı örtersen de al basmazmış...
eşime sarı kırmızı olmaz,siyah-beyaz olsun diyor
Ewet ya bide albasma konusu var:18:

canım dualarımız seninle hayırlı haberlerini alırız inşaallah...

Dualarimiz seninle canım güçlü ol bise olmaz ins..
Ooo masallah sen bakiyosun kendine..ben haftada 1 balık yiyodum onu da bıraktım ya fenalık geldi cunku ondan da her sabah bi bardak süte başladım ama yogurtla savaşıyoruz hala..et zaten yok yani olacagını da sanmıyorum bu gidisle.. ama ispanak her gun pişse her gun yerim onla sıkıntım yok cok sükür:)
Kızlar bugün kontrolüm vardı iki oğluş geliyo evimize kimlerin iki oğluşu vardı hatırlayamadım ben?? Rabbimin takdiri kız geçiyodu gönlümden napalım hepsi evlat net gösterdi sıpalar pitilerini:)))
Aa ne guzel hayırlı olsun canım benimde bugun belli oldu iki kızce geliyo bize de:)

kızlar haftada kaç kere balık yiyosunuz?
ben en az 1 kere yiyorum,genelde 2 kere.kociş balıkçı olunaca ohhh mis.
balık takviyesine gerek yok dimi?

ben normalde de hiç sevmem, ama şimdi haftada ya da 10 günde bir yemeye çalışıyorum.
bu aralar hamsi iyi gidiyor. daha az kokuyo sanki

eşim de dışarda olanlara pek güvenmediği için evde kendisi yapıyor. koku gidermek için de bişey tavsiye edebilirim canım; evde kötü kokan ne olursa olsun küçük bi cezvenin içine 2 parmak kadar yumşatıcı koy, üzerine de 2 parmak kadar su koy. en küçük ocakta kısık ateşte bi süre kaynat. hem balık kokusu kalmıyor evde hem de ev missss gibi kokuyor
benim mutfakta kapı yok da her et balık sonrası aynı koku operasyonunu yapıyorum

Kızlar İyi geceler.Galiba oglanların ismini bulduk daha dogrusu eşim Mert ve Ömer istedi bende tamam olur dedim sizce nasıl ?
Ikisi de cok guzel isimler bence hele Ömer ismine bayılırım ben:) ayrıca cok uyumlu isim secmemeniz benim de tercihim bende boyle severim..

Son düzenleme:
Bismillahirrahmanirrahim....

İsim ..................Ayetel kürsü......... Nas-Felak

Aksu81-------- 70 -------------- 80 Okudu

Sedef---------- 70 -------------- 70 Okudu

Seybil........

Pınar..

Sdtive--------- 30 --------------- 30 Okudu

Aylin..............

Mrsbeyaz------ 15 -------------- 15 Okudu

Kengo..........

Flufem-------- 65 -------------- 65 Okudu

Fpmk........

Zuzu...........

Cansu--------- 20 ------------- 10 Okudu

Eylül...........

Asbelove..

Alexandria-----13 -------------- 13 Okudu

Melis......

Ankara12....

Esalales------ 100 --------------- 100 Okudu

Ayşe23-------- 15 --------------- 15 Okudu

Gül3..........
Yeni listemiz hayırlı olsun kızlaar Allah kabul etsin...

Bismillahirrahmanirrahim....

İsim ..................Ayetel kürsü......... Nas-Felak

Aksu81-------- 70 -------------- 80 Okudu

Sedef---------- 70 -------------- 70 Okudu

Seybil........

Pınar..

Sdtive--------- 30 --------------- 30 Okudu

Aylin..............

Mrsbeyaz------ 15 -------------- 15 Okudu

Kengo..........

Flufem-------- 65 -------------- 65 Okudu

Fpmk........

Zuzu...........

Cansu--------- 35 ------------- 25 Okudu

Eylül...........

Asbelove..

Alexandria-----13 -------------- 13 Okudu

Melis......

Ankara12....

Esalales------ 100 --------------- 100 Okudu

Ayşe23-------- 15 --------------- 15 Okudu

Gül3..........
Yeni listemiz hayırlı olsun kızlaar Allah kabul etsin...

Kizlaar listemizde unuttuğum yada eksik fazla yazdigim kimse var mı? Herkes kendini kontrol etsin olur mu Allah kabul etsin yarin da bol bol okuyup Cumaya yeni listemize geçelim inşallah

canım hepsinden 100 tane okudum allah kabul etsin

beyazcım ıspanakla etteki protein asla birbirini tutamaz.hiç yoktan iyi tabi ama sen yinede et yemenin bir çaresini bulmalısn bence şekercim...
Kızlar İyi geceler.Galiba oglanların ismini bulduk daha dogrusu eşim Mert ve Ömer istedi bende tamam olur dedim sizce nasıl ?

çok güzel isimler,isimleri ile yaşlansınlar inşallah.
bende ömer ismini çok severim.adeletin temsili.ama mert sert bir isim yanına ek güzel olur.

ben her ismi taşıyan bir sürü çocuk tanıdığım için olsa gerek her isim kafamda bir karakter canlandırıyor. ama inanın isimlerin sahiplerinin ortak tipik özellikleri var.

Son düzenleme:
bende 100'e tamamladım canım.
rabbim dualarımızı kaBul etsin,zor günler yaşıyan arkadaşlarımıza ve bize evlatlarmızı sağlkla kucağmıza almayı nasip etsin.AMİN

Günaydın kızlar ben tekrar yoğun bir kanams geçirdim. Cok şükür bebekler iyi.sanirim 32 hafta bitince haftaya doguruyorum.yine haber veririm

Bende çok beğendim canım ikiside çok güzel hele mert gerçekten gzl ama mertler yaramaz olur hazır ol:))
Günaydın kızlar ben tekrar yoğun bir kanams geçirdim. Cok şükür bebekler iyi.sanirim 32 hafta bitince haftaya doguruyorum.yine haber veririm

Ayy inanmıyorumben bile heyecanlandım haftaya lafını duyunca.bebeklerin kilolarına hiç takılma canım doktorum bana öyle demişti.ciğer gelişimleri iyiyse solunum sıkıntılarıda olmaz inş.orkide sende heyecan ne durumda:)korkuda varmı doğumdan

Tanıdığın eymen ve ege varmı kız:)ikiside akıllı paşalar olur inş

Ben hala dünkü kanamanin korkusundayim. Cok korktum yine. Bir şey oldu sandım. Aslinda gönül daha uzun dursunlar kuvozde kalmasınlar istiyor ama tehlike varsa da dogsunlar tabi. Heyecanlıyım. Hazır değilim galiba.

Ben hala dünkü kanamanin korkusundayim. Cok korktum yine. Bir şey oldu sandım. Aslinda gönül daha uzun dursunlar kuvozde kalmasınlar istiyor ama tehlike varsa da dogsunlar tabi. Heyecanlıyım. Hazır değilim galiba.

Çok geçmiş olsun tatlım 32 hiçte kötü bi hafta değil bebişlerin sağlığı iyiyse hiç küveze girmezler inşallah bana 32 bile öyle uzak geliyorki benim doktor 32 ye gelelim hiç korkma diyor bol dua et inşallah hayırlısıyla kucağına alcan öptüm canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…