2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

pufpufff:KK1::KK1::KK1::KK1: daha ne alcaksın merak ediyorum :KK1::KK1: eşim bana aynı şeyi diyo bi daha derse gel sana pfpufun aldıklarını gösterim dicem heh:KK52::KK52: hayırlı olsun canım çok güzelmiş güle güle kullanırsınız inşaallah :KK16:

hahahahhaah göster anacım göster.. :KK1: belki bişeyler aldırır istediğin gibi...

hahahahhaah göster anacım göster.. :KK1: belki bişeyler aldırır istediğin gibi...

hakkını yiyemem aslında bende çok alıyorum :KK1::KK1: 3 yaşına kadar kıımızın herşeyi tamamm :KK12: ama insan almaya doymuyor.senin bi de kızın olsaydı var ya aldıkların en az 2 katı olurdu :KK34: allah hayırlısıyla giydirmeyi nasip etsin canım gerisi boş :KK16:

hakkını yiyemem aslında bende çok alıyorum :KK1::KK1: 3 yaşına kadar kıımızın herşeyi tamamm :KK12: ama insan almaya doymuyor.senin bi de kızın olsaydı var ya aldıkların en az 2 katı olurdu :KK34: allah hayırlısıyla giydirmeyi nasip etsin canım gerisi boş :KK16:

Aynen :KK34: amin canım inş...
3 yaş ooooo daha ne kız o zaman :KK1: deli... Ama kızım olaydı evet kesin bisürü şey daha alırdım ekstradan..

$039.jpg $028.jpg $038.jpg

Kızlar mavi olanı ben kendim yaptım. Pembe olandan da evde kullanmak için bir tane yapmayı düşünüyorum.
Bu arada gece olunca terliğin ortasındaki taş parlamış, bir de gündüz çeker bir tane koyarım.

bu magnet mi canım? Valla birebir yakından farklı mıdır bilmem ama resimden gayet hoş görünüyor :KK34:
Evet canım mağnet, teşekkür ederim :)

lohusa tacın geldi mi canım?bide ben onu merak ediyorum nasıl olcak nasıl gelcek falan..renk seçebiliyor musun bide?mavi değilde mesela kırmızı falan..
Geldi, birazdan resim yüklerim :)

...
heeee tamam canım gördüm bikaç renk olarak değişik seçenek varmış,fiyatta uygun :KK34: başkj sitelerde baktım,maşallah 50 tl'den başlıyo :KK1: bu senin seçip aldığın çok hoş ama o tüllü mavili yerler üstte altta olan sanki başı çok kaplar çok kabarık büyük durur gibi geldi gözüme...eline ulaşınca bilgileri paylaş cnm olurmu?

İnan diğerleriyle kıyaslanınca çok daha zarif kalıyor. Şu sadece keçeden yapılan var ya onlar çok kaba duruyor. Bunun hem yazısı kibar hem de tüllü olunca daha zarif duruyor.

ve bu da internetten (http://www.picabo.com.tr/disney-mickey-mouse-kostumu-mc0879) sipariş verdiğim 2 günde gelen yeni cicimiz.. Micky kostümü :KK69: bide altına micky'li patik buldum mu tamamdır...

Eki Görüntüle 1027217

Bunu ben de çok beğenmiştim ama kışın giydirsem bacaklar açıkta kalacak, yazın giydirsem uzun kollu üstü yanacak, altına pantolon giydirsem bu kez model kendini göstermeyecek, neler düşündüm neler :) Ama çok güzel güle güle kullanın canım...

bu da köftem Efe'min ana kucağı.. Prize bağlanınca kendi kendine sallanıyor,anne karnında bebeğin duyduğu şekilde sesleri müzikleri var.. Sallanma hızını ve müziğin ses ayarını altındaki platformdan ayarlayabiliyorsun.. Ayrıca sallanma şekilleride farklı farklı :KK34:

Eki Görüntüle 1026761
Cok guzel ya ne değişik şeyler var böyle. Güle güle kullanın canım

Hadi gözün aydın canım. Hepsi çok güzel. Iyi günlerde kullanın. Stres oluyorum sizi böyle gördükçe:-( Ben de bunlardan yapmak istiyorum ama daha başlayamadım

Huhhuuuuuuuuu :KK55: cok hızlısın dostum terliklerde bitmiş. 10 numara hepsı gule gule kullan ama tarıfını ısterım :KK1: terliğin üstündeki mavı fıyoklar saten kurdelamı yoksa baska bısey mı? şööyle detaylı bı yazarmısın? hatta o yapacak oldugun pembelı olanıda cok begendım onu nasıl yaapacaksın? ikisinide ev için hazıorladın dımı?

kutudan muhtemelen bende alıcam aslında tacta istiyorum fiyat uygunmuş ama bu tüllü olanı beğendiğim halde emin olamadım takınca çok büyük durup kafayı kaplar mı falan diye
:26:

Bunu ben de çok beğenmiştim ama kışın giydirsem bacaklar açıkta kalacak, yazın giydirsem uzun kollu üstü yanacak, altına pantolon giydirsem bu kez model kendini göstermeyecek, neler düşündüm neler :) Ama çok güzel güle güle kullanın canım...

sonbahara havaların çok soğuk olmayacağı zamana göre ayarla öyle al beden olarak..külotlu çorapla gayet hoş olur modelde kapanmaz..zira ben öyle yapacağım 3-6 aylık aldım :KK34:

Huhhuuuuuuuuu :KK55: cok hızlısın dostum terliklerde bitmiş. 10 numara hepsı gule gule kullan ama tarıfını ısterım :KK1: terliğin üstündeki mavı fıyoklar saten kurdelamı yoksa baska bısey mı? şööyle detaylı bı yazarmısın? hatta o yapacak oldugun pembelı olanıda cok begendım onu nasıl yaapacaksın? ikisinide ev için hazıorladın dımı?
Çok teşekkür ederim canım :) Evet canım ev için hazırladım :) Unutmazsam inşallah evdeki tüm malzemelerin resmini çeker koyarım. Nasıl yaptığımı resimlerle anlatırım canım...

kutudan muhtemelen bende alıcam aslında tacta istiyorum fiyat uygunmuş ama bu tüllü olanı beğendiğim halde emin olamadım takınca çok büyük durup kafayı kaplar mı falan diye
:26:
Müsait olduğumda taç ile çekilmiş bir resmimi özelden göndermeye çalışayım canım. Hafta içi tüm gün çalışıyorum, hafta sonu bir denerim istersen...

sonbahara havaların çok soğuk olmayacağı zamana göre ayarla öyle al beden olarak..külotlu çorapla gayet hoş olur modelde kapanmaz..zira ben öyle yapacağım 3-6 aylık aldım :KK34:

Güle güle kullan canım :) Bakalım kıyafet sipariş faslını kapatmıştım ama en son tekrar kıyafetleri bir revize edersem bakıcam inşallah :)

$025.jpg $023.jpg

Bu da kalfalık eserim :)
Dün gece yatmadan ikinci terliği de bitirdim.
Çok zevkliymiş ya ev için bir sürü terlik süslemeyi düşünüyorum :)
Bu terlik de 5 yıl önce çeyiz alış verişinde alınan terlikti...

Müsait olduğumda taç ile çekilmiş bir resmimi özelden göndermeye çalışayım canım. Hafta içi tüm gün çalışıyorum, hafta sonu bir denerim istersen...

Tamam cnm olur :KK34: senin için bi problem olmazsa sevinirim...Senin fikrin ne peki,denemişsindir mutlaka...Yani böyle kafanı tüller kaplıyo gibi güzel durmama olayı oluyor mu?

$002.jpg

Bu malzemeleri bulabilirsem bir de bu terlikten süsleyeceğim.
5 TL ye terlik al sonra onu istediğin gibi süsle, oh miss...
Puantiyeli bir kumaş aldım, terzim hamilelik dikecek, eğer kumaş artarsa
artan kumaşla da bir terlik süslemeye çalışacağım...Resimleri koyarım...

Tamam cnm olur :KK34: senin için bi problem olmazsa sevinirim...Senin fikrin ne peki,denemişsindir mutlaka...Yani böyle kafanı tüller kaplıyo gibi güzel durmama olayı oluyor mu?

Benim hoşuma gitti ama zevk meselesi, sadece keçeden yapılanlar çok kaba olduğu için ben böyle bir sipariş verdim...

Merhaba güzel anneler. ben bebeğe değil de 4,5 yaşındaki oğluma çalışıyorum habire :KK1: bebekten sonra içine kapanmasın diye almadığım çoğu şeyi alıyorum ona. en son bebeklik albümü aldım ki kendi bebekliğini de görsün, kardeşini kıskanmasın :KK34: almak isteyenler için fikir olsun :KK34:

$8dcbfaeaae0f11e3935b0e0fc7b4abc1_8.jpg

X