2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Kızlar yorgan fikirleriniz için teşekkür ederim azıcık daha düşünülem bakalım yeni ciciler harika tek tek alıntı yapamadım hepsi cok güzel güle güle giysinler inşallah

Kızlar bunlar da internetten verdiğim son siparişlerim.

$002.jpg $012.jpg $010.jpg $009.jpg $011.jpg $007.jpg $006.jpg $005.jpg $004.jpg $003.jpg $001.jpg $014.jpg

Kızlar Lohusa pijamalarını internetten sipariş etmedim, güvenemedim. Doremi' den aldım.

http://www.miababyevents.com/

Yukarıda verdiğim linkteki resimlere bir göz atın, bayılacaksınız kızlar. O pabuçlar bir harika. Üstelik kavanozlardaki şekerler

ve lokumlar çok güzel görünüyor. Bu yüzden ben de kavanoz aldım süsleyeceğim inşallah...Ayrıca yukarıdaki linke tıkladığınızda

2. ve 3. sayfalarına bakmayı da ihmal etmeyin, harika şeyler var, bana baya fikir verdi...

Kızlar selam ben de internetten alışverişi çok kullanıyorum. Emzirme ve bebek bakım sağlık ürünleri aldım. Minirome.com sitesinden... Daha uygun bir site ya da fiyat da bulamadım aldığım tüm ürünleri defalarca fiyat karşılaştırması yaparak aldım. Daha ucuzunu bulan olursa haber versin başlarına ekşiyeyim :)

Sevgiler

Kızlar yorgan ve nevresim paylaşımlarınız çok bilgilendiriciydi. Biz de bu hafta sonu bu konuyu çözmek için eşimle çarşıya çıkacaktık

ama ne yazık ki hafta sonu misafirimiz gelecek yatılı. Bu arada park yatak konusunu araştırmaktan çok sıkıldım çünkü herkes başka

bir şey söylemiş, aslında graco hoşuma gitmişti ama sallanmaması nedeniyle vazgeçtim. Bazılarınız şimdi şey diyecek

" ya ben çocuğumu sallamayacağım ki zaten". İnanın ben de çocuğumu hiç sallamayı düşünmüyorum ama çocuk bu ya sürekli

ağlar ve sallanmak isterse. Bu yüzden büyük konuşmamak gerekiyor. Ablamın ilk oğlu çok akıllıydı ilk 6 ay hiç sallamadı, emzirdi

yatırdı ama 2. oğlu öyle değil sürekli ağlıyordu, sürekli sallanarak uyumak istedi. Çocuğun sallanmak istemeyeceğini bilsem direk

Graco alırdım. Sallanan park yatak alacak olursak da şuanda Kraft önde gidiyor. Ama daha iyi bir fikri olan var mı aranızda.

Her konuda çok kararlıydım, her şeyi çok araştırarak aldım ama en kararsız kaldığım ve araştırmaktan sıkıldığım tek konu park

yatak meselesi, tavsiyelerini ve faydalı paylaşımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

bayıldım bayıldım cok sağol ellerın dert görmesin :KK9: bende o adresten yaptım bilgisayarada kaydettim ama kırpma asamasında sıkıntı yasamıstım çok sağol .

Eki Görüntüle 994617 canım lolıpop kutusu dedıgın nedir bılmıyorum ama 10 tane falan alıcam bunlardan posetinin üzerine de hazırladıgımız etiketler var ya onlardan yapıştırıcam.diye düşünüyorum nasıp kısmet:KK1:

bugun bende lcw den bırsuru sey aldım o yakalı cıtcıtlı tısörte ben de nıyetlendım bedenı kalmamıs:KK1: bence gelecek kıs ıcın süper yatırımlar:KK1: güle güle giyin:nazar:

Kızlar bu belirttiğiniz adresi bulamadım yayınlayabilir misiniz?

Kızlar Lohusa pijamalarını internetten sipariş etmedim, güvenemedim. Doremi' den aldım.

Yukarıda verdiğim linkteki resimlere bir göz atın, bayılacaksınız kızlar. O pabuçlar bir harika. Üstelik kavanozlardaki şekerler

ve lokumlar çok güzel görünüyor. Bu yüzden ben de kavanoz aldım süsleyeceğim inşallah...Ayrıca yukarıdaki linke tıkladığınızda

2. ve 3. sayfalarına bakmayı da ihmal etmeyin, harika şeyler var, bana baya fikir verdi...

güzelim sende oğluşunda güle güle kullanın cicilerinizi..sağlıklı günlerde giyin...:KK16:

Eki Görüntüle 999259 Eki Görüntüle 999275 Eki Görüntüle 999272 Eki Görüntüle 999270 Eki Görüntüle 999273 Eki Görüntüle 999268 Eki Görüntüle 999267 Eki Görüntüle 999265 Eki Görüntüle 999262 Eki Görüntüle 999260 Eki Görüntüle 999258 Eki Görüntüle 999276

gecelikler kaç kuruş cano

Kızlaar aldıklarınız çokkk güzeller bayıldım tek tek alıntılayamadım ama bayldımmmm

çilekim tulumlar çok güzelmiş ...

$6CAM00146.jpg

bunlarıda ben 4 günde evde yaptımmm vaktim olsaydı iğne oyası yapacaktım ama böyle oldular...

Bunlar annanemizin yaptıklarının bir bölümü pike takımları ütüsüz olduğu için resim çekemedim ( annem izin vermedi)

kardan adamlı olan pazen nevresim takımı mor ve krem olan pazen battaniye. son resimde araba için alt açma imiş...

Eklentiler

• $4CAM00140.jpg
    $4CAM00140.jpg
    71,7 KB · Görüntüleme: 33
  • $5CAM00144.jpg
    $5CAM00144.jpg
    73 KB · Görüntüleme: 41
  • $7CAM00148.jpg
    $7CAM00148.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 38
  • $8CAM00150.jpg
    $8CAM00150.jpg
    115,8 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:
ben kızların illa pembe giymesi gerekmediğini düşündüğüm için mavili fln da çok şey aldım dün..

$2CAM00137.jpg bunlar ZARA dan

Son düzenleme:
Bunlar annanemizin yaptıklarının bir bölümü pike takımları ütüsüz olduğu için resim çekemedim ( annem izin vermedi)

kardan adamlı olan pazen nevresim takımı mor ve krem olan pazen battaniye. son resimde araba için alt açma imiş...

çok güzeller yaaaaaa :KK16::KK16::KK16:

Kızlaar aldıklarınız çokkk güzeller bayıldım tek tek alıntılayamadım ama bayldımmmm

çilekim tulumlar çok güzelmiş ...
bunlarıda ben 4 günde evde yaptımmm vaktim olsaydı iğne oyası yapacaktım ama böyle oldular...

çok güzeller canım..ne kadar özel..el emeği göznuru..annene selamlarımı saygılarımı ilet lütfen..iyi günlerde kullanın canım..bebişimizi onların üstünde görmek nasip etsin Allahım...

X