2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

teşekkür ederim canım çok güzel hem tekerlekli olması çok iyi :) aynı zamanda genç odası almayı düşünüyorum.ilk aylar için bu sepet çok ideal

daha önceden beğendim diye resimleri paylaşmıştım..
şimdi alındı ve daha net açıklayıcı paylaşıyorum

işte köftemin odası...

öncelikle şunu belirteyim, oda takımının tamamı ekru renk olucak tek renk olarak, bu resimlerdeki renk değil

bu normal standartlardan daha geniş olan beşiğimiz.. korkulukları yukarda ve aşağıda olarak ayrı ayrı çektim.. birde alt yatak kısmı var veya yatak koymayıp ıvır zıvır için kullanılıyor..

bu beşiğin uç kısmı (genç odası olacağı zaman bu kısım çıkıp ayrı bi dolap oluyor.. tek fark biz ortadan ikiye ayırmalı yaptırdık ve beşik büyüyene çevrildiği zaman ayak ucu olsun diyede düz olmasın diyede ayak uç kısmına parça eklettik)

bu şifonyerimiz..

bu dolabımız.. hem açık hem kapalı hali.. (içindeki perde krem rengi olucak ve üstündeki yıldızlar mavi olucak)

bu seçtiğim takıma dahil verilen nevresim takımı (sadece beyaz yerleri krem olucak,gerisi aynı)

bu duvar rafımız..

bu oyuncak dolabımız..

bu cibinliğimiz (krem rengi olup yıldız kısmı ve kenarları mavi olucak)

bu isimliğimiz (ama bizimki tıpkı bu değil,daha değişik olucak)

ve bu da dolap şifonyer üstlerinde yapışık olan sticker.. bu olucak

canım stylewood un cindrella modelini yüklemiştin.yakından gördün sanırım.fiyatlarınıda biliyormusun acaba.bende almak istiyorum çok beğendim ama samsundayım burda o marka yok gidip göremiyorum maalesef.sen bilgi verebilir misin

Son düzenleme:

Canım yaa biz mobilya işini erteledik o yüzden hiç bakmaya gitmedim yakınlarda bi yerde olsa senin için giderdim ama en yakın maskoda var oda bana çok uzak malesef....

Güzel druyor canım yerleşince daha da güzel olur... Güle güle iyi günlerde kullansın köfteciğin...:)

Canım yaa biz mobilya işini erteledik o yüzden hiç bakmaya gitmedim yakınlarda bi yerde olsa senin için giderdim ama en yakın maskoda var oda bana çok uzak malesef....

Saol canım düşünmen yeter.:) aslında bende erteledim.almayı düşündüğüm yerle bi anlaşmazlık taşadım şimdi mobilya aratışındayım.amazaman göstercek bakalım:)

hayırlı uğurlu olsun odanız canım. Gerçekten çok güzel seçilmiş bir mobilya. Bende aldım oğluşumun odasını. Bakalım nisanda gelecek inş.

Eki Görüntüle 993574 babamız bu öğlen yemeğe gelmiş, gelirkende bize ciciler getirmiş

Aynı sorun bizde de var canım. Ben kırmızı diyorum eşim siyah. Sonra ben geri adım attım, aslında haklısın siyah daha iyi gibi sanki

deyince kırmızı da olabilir demeye başladı

Hayırlısı olsun artık, yapacak bişey yok...Kesin kararımı vermedim ama herhalde ben de büyük ihtimalle siyah alacağım.

canım çok güzel maşaallah iyi günlerde kullansın oğluşun inşaallah:) kaça aldın merak ettim canım bende bu tarz birşey aldım ama daha gelmedi:)

Canım çok güzel seçim.ileride stickerlar çıkarılıp genç odası olarak çok rahat kullanılabilinir.Güzel günlerde kullanın,çok uzunn mutlu bir ömür geçirsin odasında yavrun

Güzel günlerde kullanın canım 3.500 demıstın dımı.bu fıyata gayet ıyı bı takım olmus.modelı de cok guzel. benım baktıklarımda model olarak benzıyo ama bu kadar parca olmamasına ragmen en ucuzu 3.500. besik dolap sıfonyer bı de bazılarında kucuk oyun sandıgı ve raf oluyo. o kadar. bence cok ıyı yapmıssın almakla hem ekonomık olmus hem de çok zevklı insanı en zorlayan konuyu da hallettiğin iççiiiiiiin senı tebrık edıyoruuuummmm darısı basımaaaa

Canım çok güzel seçim.ileride stickerlar çıkarılıp genç odası olarak çok rahat kullanılabilinir.Güzel günlerde kullanın,çok uzunn mutlu bir ömür geçirsin odasında yavrun

hayırlı uğurlu olsun odanız canım. Gerçekten çok güzel seçilmiş bir mobilya. Bende aldım oğluşumun odasını. Bakalım nisanda gelecek inş.

canım çok güzel maşaallah iyi günlerde kullansın oğluşun inşaallah:) kaça aldın merak ettim canım bende bu tarz birşey aldım ama daha gelmedi:)

güzellikler hepiniz sağolun teşekkürler fiyatı tüm bu parçalarla 3.750 tl çünkü yatak onların verdiğini almayıp daha kaliteli eklettim o yüzden

güzellikler hepiniz sağolun teşekkürler fiyatı tüm bu parçalarla 3.750 tl çünkü yatak onların verdiğini almayıp daha kaliteli eklettim o yüzden

Fiyatıda çok güzelmiş ben sadece beşik ve dolabı 2000 tl civarına yaptırıcam ki içinde ne yatağı ne bişeyi var kuru mobilya Ama ev küçük olunca mecburum eve göre yaptırıcam

Fiyatıda çok güzelmiş ben sadece beşik ve dolabı 2000 tl civarına yaptırıcam ki içinde ne yatağı ne bişeyi var kuru mobilya Ama ev küçük olunca mecburum eve göre yaptırıcam

benim evimde küüçük ama hazırlar yine bir şekilde oluyor. Yaptırmak çok maliyetli birşey normal

benim evimde küüçük ama hazırlar yine bir şekilde oluyor. Yaptırmak çok maliyetli birşey normal

Öyle canım bide kendi evimizde değiliz şuan.bana kalsa idareten bişeyler alıcam sonra kendi evimize geçince oda yaparım diyorum ama kayınpederim illa beşiğini dolabını ben yaptırıcam dio bende beğendim modeli verdim marangoza..Marangoz kendi evinize geçince diğer parçalarını yaparız dedi,tamamı çok pahalıya gelecek ama napalım uzun yıllar kullanırız artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…