2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Fiyatıda çok güzelmiş ben sadece beşik ve dolabı 2000 tl civarına yaptırıcam ki içinde ne yatağı ne bişeyi var kuru mobilya Ama ev küçük olunca mecburum eve göre yaptırıcam

çok güzel cnm tekrar iyi günlerde kullansın oğluşun:)

sağol tatlım teşekkür ederim.. Allah gönlümüze göre sağlıkla huzurla versin de,gerisi boş

Hımmm adamcağınzın içinden gelmiş bırka yaptırsın o zaman. Ömürlük kullanır yapma mobilya çok dayanıklı oluyor. Hem kendini şanslı hissetmeliisinki böyle düşünceli bri kayınpederin var.

Ben bu sefer kendime bişeyler aldım...:)) Haziranın başlarında İstanbul çok da sıcak olmaz zaten düşüncesiyle uzun kollu seçtim ama yazlıklar çıksın kısa kollu bir gecelikle bide sabahlık da alırsam yeter bence... Bu ara Relax Mode markası ve indirim var bilginize hanımlar...:)

Son düzenleme:

iyi günlerde kullan bende bugün arkadaşımla konuşuyordum artık hastane içinde kendime bişiler bakmam diye..üstüne sen koymuşsun..iyi günlerde kullan canım..güzelmiş şıkmış kaliteside güzelmiş...

güle güle kullan canım ii yapmıssın vala şıkmıs kaliteside güzel

Canım tabikide Allah razı olsun ben onun almasına birşey demiyorum.Ama ben onlarada fazla yük olmak istemiyorum farklı şeyler var o yüzden..Alsın tabi hevesleniyor torunu sonuçta ama daha makul bişeyler olsun şimdilik demiştim ama yapacak birşey yok öyle istedi öyle olacak.

Canım çok güzelmiş gerçekten şimdi bende baktım baya indirim var ama bedenlerini ne aldın canım yaa ben onu kestiremiyorum ?

güle güle kullan canım ii yapmıssın vala şıkmıs kaliteside güzel

Canım çok güzelmiş gerçekten şimdi bende baktım baya indirim var ama bedenlerini ne aldın canım yaa ben onu kestiremiyorum ?

Sağolun kızlar....:) artık kendimizide düşünelim dimi...:))
nhrkbl cim kalıpları genişmiş ben m beden aldım ama tabloya göre 40 bedene denk geliyor normalde 38 giyiyorum ama hamilelik kilolar bide rahat olsun düşüncesiyle öyle yaptım... daha elime geçmedi gelince nasıl olduğunu yazarım canım...

Relar mode gercekten cok güzel yaa eşime almıştım ben evlenirken 2 takım hiçbirşey olmadı yıka yıka giy kendimede yine bu marka düşünüyorum sen ne kadara aldın canım Kayseri'de bunu tek yer satıyor pahalıma gelirse internet sitesinden almayı planlıyorum

Kızlar bebişlerinize yorgan olarak ne yapmayı düşünüyorsunuz tüy mü yün mü elyaf mı ben karar veremedim evimizin sıcaklığı cok güzel biz yün yorgan hiç örtünmüyoruz sizce meleğim hangisinde rahat eder acaba birde uyku tulımlarının içi hep elyaf doku önermiyorlar sağlıklı değil diyorlar penelope nin kaz tüyü yada bambu uyku tulumları varmış haberiniz olsun ilgilenen olursa
Yorganını yaptıran yada ne yaptıracağız bi fikri olan varmı

canım babaannemiz yün yorgan diktiriyor...ama biraz daha büyüğünde kullanabilir..kaz tüyüne karşıyım..kazların tüyleri çok kötü yollarla yolunuyormuş..çok acı çekiyorlar..bende ne yapacağımı bilmiyorum...

Biliyorum canım bende duymuştum onu ama o kadar rahat bişey ki yaa yorganım ve yastıklarım tüy kararsız kaldım ev sıcak yün için bakalım ne diyecekler büyükler bide kayınvalidem yaptırmış sağiolsun yün yorgan ama boyutlarını abartmış biraz ne bebek yorganı ne tek kişilik ikisinin ortası hadi hayırlısı iyi fikirler cıksada onu yapsak

o zararlı bu zararlı bizler nasıl büyüdük ki :) çok takıyoruz aslında..
kaz tüyü evet çok güzel ama ben videoyu izledikten sonra birdaha yanından geçmedim..montum vardı giyemiyorum belkide bebek battaniyesine nevresim geçiririm bizim evin sıcaklığıda iyi...fazlada sıcağa alıştırmamak lazım aslında..ben çok çok sıcak bir evde büyüdüm şimdi vücut ısım zor alışıyor normal sıcağa.. :) soğuk geliyor hep :) güzel fikirleri bekliyoruz bayanlar :)

Tamam canım alınca yaz buraya merak ettim.Çok beğendim modelide,kaliteside çok güzel

Canım benim bütün yorganlarım boncuk silikon evlenirken annem yaptırdı ve bizim ev çok sıcak en ince olanı kullanıyorum.Bebişede öyle diktireceğim ben 2 tane bir ince bir kalın boncuk silikondan yaptırıcam hem hafif oluyorlar

ama bilmiyorum ki burayı

Keşke Adana da olsaydım da hiç bir yeri bilmeseydim sora sora bağdat bulunurmuş nasıl olsa.

Melek girmez çarşısı; Çetinkaya dan 5 ocak vergi dairesi istikametine giderken sağda canım.

Buraları bilmiyorsan bile çakmak plazayı biliyorsundur. çakmak caddesinin sonuna geldiğinde

civar esnafa sorsan sana gösterirler canım.

Sevindim doğrusu çünkü daha önceden bu markadan hiç almadım...:) Gecelik 39.95 tl pijama 49.95tl canım...

Ne şirinmiş o öyle...:)

Ben alerji sebebiyle kendim hep antialerjik kullandığım için bebişimizinki de öyle olacak bide çok kalın şeylere gerek olduğunu düşünmüyorum zaten doktorlar kendinize göre düşünün diyorlar sen üşüyorsan üşüyordur üşümüyorsan o da üşümüyordur gibi tabi işin teorisi pratiğini de yaşayınca görüceğiz...

canım bizde hıc yun kullanmıyoruz(burası sıcak) ama elyafıda kımse onermıyo hava almıyomus cocuk ıcınde. kaz tuyune gelınce kazları canlı canlı yolup sonra canlı canlı derılerını dıkıp bı sure sonra tekrar aynı ıslemı yapmak suretıyle kaz tuyu toplandıgını okuyunca bı de o hayvanları bagırta bagırta bunu yaptıklarını okuyunca kaz tuyu hıcbırsey almak ıstemedım acıkcası. bızım burda pamuk yatak yorgan yastık kullanılır.ben pamuk yaptırırım dıye dusunuyorum onu da kısa dogru yaptırırım acelesı yok dıye dusundum. sen de bı arastır ıstersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…