2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Sonunda eklemeyi başardım :KK1:
Ben 'bebeğin yediği helal giydiği haram' kafasından olduğum için kızlar tüm aldıklarım bu kadar, umarım sizlerde beğenirsiniz:KK16:
Ananesinin bebişimin çeyizi için ördüklerini ekleyebildim, geriside (karyola takımı, yorganı, battaniyesi, fisto kundağı, pike takımı, yastıkları vs.) pikocuda oldugundan ekleyemedim henüz... Bunların dışında ekleyemediğim 5-6 tane de yenidoğan zıbın takımı var okadar.. Millet bir sürü hediye getireceğinden 3-6 ay takımlarına girmedim hiç, görünce hoşumuza gidiyo alıyoruz ama benım için önemli olan ilk ay giyecekleri, bunları unutuyoruz.. Doğana kadar da biberon emzik bez falan almıycam, ne bileyim belki biberona ihtiyaç duymıcam, bez de keza hemen elimizin altında olan şeyler, dedim ya ben biraz eski kafalıyım öyle anne memesi gibi olan biberonmuş, banyo kova takımıymış, bizim zamanımızda bunlar yoktu dıyerek bana biraz sacma gelıyor acıkcası :KK9:

Öpüyorum hepiciğinizi
:KK54:

gule gule kullan canım ii günlerde gucune guc katmaya geldim rabbim güzel gunlerde gydırmeyi nasip etsin :KK16::KK16:

herkese merhaba. ben de almak istediğim bi ürünün resmini eklemek istedim buraya. maksat paylaşım olsun :KK34: hemen almak istemiyorum çünkü bir tane kaybım olduğu için kendimi üzmek istemiyorum Allah korusun. zaten oğlumda da beşik dahil herşeyi doğumdan sonra almıştım. İnşallah oğlumun beşiğini kullanacağız ama ilk aylar yatak odasına sığmayacağı için küçük yenidoğan sepeti almak istiyorum. işte bundan :KK34:
$yenidoðan sepeti.jpg
sepet çok kullanışlı oluyor. bunun ekstra tekerlekleri de var. evin içinde heryere götürürüm diye düşündüm

arkadaşilar eşimle uzun zamandır renk konusunda karar veremiyrz sizdende fikir alabilir myim oğlum olacak benim aklım hep kırmızız da eşim erkek çocuğu diye kırmızı istemiyr:KK43: sizce hangi renk güzel :)

Eklentiler

• $102381136_tn30_0.jpg
    $102381136_tn30_0.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 45
  • $Casual-Cadillac-Travel-Sistem-Bebek-Arabasi-2014-Yeni-6934.jpg
    $Casual-Cadillac-Travel-Sistem-Bebek-Arabasi-2014-Yeni-6934.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 37
  • $Oyuncak_3198914.jpg
    $Oyuncak_3198914.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 39
arkadaşilar eşimle uzun zamandır renk konusunda karar veremiyrz sizdende fikir alabilir myim oğlum olacak benim aklım hep kırmızız da eşim erkek çocuğu diye kırmızı istemiyr:KK43: sizce hangi renk güzel :)

erkekler nedense kırmızı sevmiyor bencede kırmızı güzel ama eşin istemiyosa siyah alın hem kir çok göstermez hem de ikinci bebiş olursa onada kullanırsın :KK16:

hayatım hangi şehirde yaşıyorsun daha ucuza bulabilirsin sanki kapı süsünü felan ama lohusa serbet takımına ve takı yastıgına bayıldım:KK16::KK16:

Canım K.Maraştayım, Adana da olsam melek girmez' de bu malzemeleri rahatlıkla bulabilirdim ama burada zor.

Daha doğrusu burada keçeden bebek şekeri yapan pek bir yer yok. Bebek şekeri yapan 2 yerle görüştüm bu

beğendiklerim kadar güzel olmayan siparişler 300-350 felan tutuyo, internetten sipariş verdiğimde daha ucuz oluyor

ve istediğim modelleri taksit imkanı olan bir siteden temin etmiş olacağım.

Aynı sorun bizde de var canım. Ben kırmızı diyorum eşim siyah. Sonra ben geri adım attım, aslında haklısın siyah daha iyi gibi sanki

deyince kırmızı da olabilir demeye başladı :KK1:

herkese merhaba. ben de almak istediğim bi ürünün resmini eklemek istedim buraya. maksat paylaşım olsun :KK34: hemen almak istemiyorum çünkü bir tane kaybım olduğu için kendimi üzmek istemiyorum Allah korusun. zaten oğlumda da beşik dahil herşeyi doğumdan sonra almıştım. İnşallah oğlumun beşiğini kullanacağız ama ilk aylar yatak odasına sığmayacağı için küçük yenidoğan sepeti almak istiyorum. işte bundan :KK34:
Eki Görüntüle 993415
sepet çok kullanışlı oluyor. bunun ekstra tekerlekleri de var. evin içinde heryere götürürüm diye düşündüm

canım bende istiyorum bundan.ama pek bi yerde göremedim.sen nerden buldun bunu sitenin adresini verebilir misin

Aynı sorun bizde de var canım. Ben kırmızı diyorum eşim siyah. Sonra ben geri adım attım, aslında haklısın siyah daha iyi gibi sanki

deyince kırmızı da olabilir demeye başladı :KK1:

Canım ne güzel seninki geri adım atmış ams benim annemde kırmızı olmaz erkek çocuğuna dediği için eşim ondanda etkilendi yoksa ben onu kırmızıya ikna ederdim ama artık maalesef bu akşam gidip siyahını almış ;( yarın getrceklermiş hala kırmızıya dönebiliriz diyrm ama nafile ;( ahhh anne ahhh ;(

Canım ne güzel seninki geri adım atmış ams benim annemde kırmızı olmaz erkek çocuğuna dediği için eşim ondanda etkilendi yoksa ben onu kırmızıya ikna ederdim ama artık maalesef bu akşam gidip siyahını almış ;( yarın getrceklermiş hala kırmızıya dönebiliriz diyrm ama nafile ;( ahhh anne ahhh ;(

Hayırlısı olsun artık, yapacak bişey yok...Kesin kararımı vermedim ama herhalde ben de büyük ihtimalle siyah alacağım.

Teşekkürederim canım sana verdiğim adresten yaptım bi dene istersen... Kutu işini de hiç bilmiyorum canım düşünmedim bile önce görmem lazım...
Ben bunları yaptım ama sen kendi beğendiklerini seçersin canım...:)
Eki Görüntüle 992889 Eki Görüntüle 992893 Eki Görüntüle 992894

bayıldım bayıldım cok sağol ellerın dert görmesin :KK9: bende o adresten yaptım bilgisayarada kaydettim ama kırpma asamasında sıkıntı yasamıstım çok sağol .

Kızlar ne güzel şeyler paylaşıyorsunuz, çok beğendim, fikirlerinizi burada herkesin önünde ürettiğiniz için teşekkürler :KK9:

Ben de bu lolipop kutularından almayı planlıyordum ama eşim hiç gerek yok lüzumsuz pahalı üstelik demişti ama bu

paylaştıklarınızı görünce kendim yapmaya karar verdim, teşekkürler...

$l31.jpg canım lolıpop kutusu dedıgın nedir bılmıyorum ama 10 tane falan alıcam bunlardan posetinin üzerine de hazırladıgımız etiketler var ya onlardan yapıştırıcam.diye düşünüyorum nasıp kısmet:KK1:

Eki Görüntüle 993574 babamız bu öğlen yemeğe gelmiş, gelirkende bize ciciler getirmiş :KK1: :KK1:
bugun bende lcw den bırsuru sey aldım o yakalı cıtcıtlı tısörte ben de nıyetlendım bedenı kalmamıs:KK1: bence gelecek kıs ıcın süper yatırımlar:KK1: güle güle giyin:nazar:

Canım K.Maraştayım, Adana da olsam melek girmez' de bu malzemeleri rahatlıkla bulabilirdim ama burada zor.

Daha doğrusu burada keçeden bebek şekeri yapan pek bir yer yok. Bebek şekeri yapan 2 yerle görüştüm bu

beğendiklerim kadar güzel olmayan siparişler 300-350 felan tutuyo, internetten sipariş verdiğimde daha ucuz oluyor

ve istediğim modelleri taksit imkanı olan bir siteden temin etmiş olacağım.

canım sen adanalımısın ben adanadayım burda gördüm sanırım ora melekgirmezdi 35 tane lavantalı bebek süsü magneti 55 tl

X