2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

ben yine dayanamadım ve bir kaç parça daha aldım:KK1:

Çok güzeller canım, butikbebe den mi aldın.

Ben geçen hafta;

-hepsiburada.com
-indirimlibebe.com
-bebekchik.com
-..............
-...............
-picabo.com

dan bir sürü siparişler verdim, bu hafta gelmesini bekliyorum,

dün gelenleri yükledim, geldikçe de yüklemeye devam ederim.

şimdiden alış-veriş yaptığım siteleri yazıyorum faydalanmak isteyenler için...

Bu arada İstanbul/Ankara/İzmir de yaşayanlar çok şanslılar.

K.Maraş gibi bir yerde her istediğini bulamadığın için forumlarda araştırıp,

internet sitelerinden siparişlerimi veriyorum.

Ben geçen hafta;

-hepsiburada.com
-indirimlibebe.com
-bebekchik.com
-..............
-...............
-picabo.com

-butikbebe
-annelutfen

yazdım ama o kısımlar nokta nokta tarzında çıkmış, niye öyle çıktı anlamadım.

Ben geçen hafta;

-hepsiburada.com
-indirimlibebe.com
-bebekchik.com
-..............
-...............
-picabo.com

markafoni den sipariş verdim canım, daha gelmedi gerçi:KK1:
o siteleri reklam olarak algılamıştır site ondan ....... şeklinde çıkmıştır, hepsini sık kullanılanlara alıp inceleyeceğim şimdi:KK16: teşekkürler bilgi için....

merhaba, aldıklarınız çok güzel çok beğendim, iyi günlerde kullanmak nasip olsun inşaallah.
bahsettiğiniz siteye baktım, ürünler çok güzel ve uygun fiyatlı görünüyor. ancak netten alışveriş yapmaya biraz çekiniyorum siz ürünleri teslim almışsınız, kalitesi nasıl ürün hakkında bilgi yazmadığı için tam anlayamadım. %100 pamuk mu?

Canım ben artık internet sitelernden alışveriş yapmaya alıştım.

Çalışma masam, kitaplığım, ikea aksesuarlarım, kitaplarım ve daha bir çok şeyimi internetten sipariş verdim.

Kalitesi normal, %100 pamuk yazıyor, kalitesi de fena durmuyor. Mothercare ile disney in yerini ve kalitesini

çok övdükleri için tulum ve badilerini bu markalardan sipariş ettim hep. İkisi de güzel. mesela Mothercare' in

yeri daha yumuşak, Disney de çok güzel görünüyor. Eşim disneyi daha estetik buldu mothercare e göre. Ama

ikisinde de %100 pamuk yazıyor. Daha kullanmadım ama kullanıcı yorumlarını okuduğumda bu iki markadan

genellikle memnun kalmışlar. Yıka sık giydir ağzı yüzü bir yere gitmiyor diye yazmışlar canım. İnşallah öyle

çıkar.

markafoni den sipariş verdim canım, daha gelmedi gerçi:KK1:
o siteleri reklam olarak algılamıştır site ondan ....... şeklinde çıkmıştır, hepsini sık kullanılanlara alıp inceleyeceğim şimdi:KK16: teşekkürler bilgi için....

Markafonide her şey çok güzel ama ben sadece 0-3, 3-6, tek tük de olsa 6-9 aylık olan kıyafetlerini alıyorum.

markafonide de hep üst bedenler kalmış. Bu yüzden diğer alternatifleri denedim. Bebek doğduktan sonra bir 6

ay dışarı pek çıkamayacağım, annem bebeğe bakacak ben de yine oturup sınava hazırlanacağım.

Canım ben artık internet sitelernden alışveriş yapmaya alıştım.

Çalışma masam, kitaplığım, ikea aksesuarlarım, kitaplarım ve daha bir çok şeyimi internetten sipariş verdim.

Kalitesi normal, %100 pamuk yazıyor, kalitesi de fena durmuyor. Mothercare ile disney in yerini ve kalitesini

çok övdükleri için tulum ve badilerini bu markalardan sipariş ettim hep. İkisi de güzel. mesela Mothercare' in

yeri daha yumuşak, Disney de çok güzel görünüyor. Eşim disneyi daha estetik buldu mothercare e göre. Ama

ikisinde de %100 pamuk yazıyor. Daha kullanmadım ama kullanıcı yorumlarını okuduğumda bu iki markadan

genellikle memnun kalmışlar. Yıka sık giydir ağzı yüzü bir yere gitmiyor diye yazmışlar canım. İnşallah öyle

çıkar.

çok teşekkür ederim. o zaman bende oğluşuma ciciler almaya başlayayım.

kızlaaaaaaaaaaaar işte yeni cicilerimiz... annem ve kendi babaannemden geliyor :KK34: hemde bomba şu kiiiiiiiiiii, babaannem o bayıldığım bebek arabasını aldı bana Kraft Twist... işte resimler...

Eki Görüntüle 972945 Eki Görüntüle 972946 Eki Görüntüle 972947 Eki Görüntüle 972948 Eki Görüntüle 972949 Eki Görüntüle 972950 Eki Görüntüle 972951 Eki Görüntüle 972952 Eki Görüntüle 972953
pufpufcum hepsi harıka .güzel günlerde kullanın inşaallah.parmak ucu ve topugu olmayan çorabın amacı ne peki neden öyle yapılmış:44:aynısını mothercarede görmüştüm galiba

cnaım biz de aynı durumdaydık ama ikeanın mobılyaları gercekten oyuncak gibi kalıo :26: oysakı ne kadar estetık ve tatlılar, 60*120 beşiğin eni çok çabuk dar gelıyomuş, gercekten de 60 cm ne ki 3 karış bişey yapıo :26: bız ikeadan vazgectık, belisin doğa modelinde karar kıldık, mağazayla da görüştük belisin 2-3 tane mdf modeli varmış, doğa bunlar bırıymış, bir kac ekleme yerınde sanırım sunta var ama mdf ürün olarak gecıo ve bızımde ankara sitelerde fılan baktıgımız çoğu urunden daha uygun fıyatları var :KK31: ayrıca 3 kapılı dolap + buyuyen beşik şeklinde alınca bıze daha mantıklı gorundu:KK31:
yani aldıgımız bır zıbın olsa neyse kullanmazsın olur bıter ama oda konusu biraz üzerinde dusunulmesı gereken bı durum oluyo :26: bütçe rahat olsa bı sürü secenek var ama bütcede kısıtlı olunca daha dıkkatlı karar vermemız gerekti bizimde:KK31: inş memnun kalırız :21: ayrıca bebek odalarına bakmak ıcın magazaları gezerken en cok dıkkatımızı ceken sey, en kucuk erkek cocugun bıle magazaya gırer gırmez arabalı yataklara koşması oldu :KK1: eşim de dedi biz ne alırsak alalım, ztn aklı başına gelinde koşacağı şeyi görüyosunnn:KK1:

ben de simdilik suna karar verdim; kendi evimiz olduğu için şöyle mağazadakılerden daha yuksek ve bıraz daha genış bı dolp yaptırıp yanına da ikeadakı beşiğin 70*140 olanı var mothercarede ondan almayı planlıyorum( eşim de aynısını söylüyor,büyüyünce başka seyler ister diyor bende beşiği alayım 4-5 yasından sonra arabalımı alınıyo ne alınırsa alınır artık:KK66: marangozla görüşeceğim dolap için bakalım.cunku arkadaslarım hep sunu söylüyor; kıyafetler küçülüyo 2. cocuk ıcın saklamak ıstıyosun tüm bunlar için ayrı bı saklama alanı gerekıyor dolap yetmıyor dıyorlar haklılar. büyük bi dolap yaptırırsam klasık beyaz yanına ne yatak alırsam uyum saglar dıye dusunuyorum.bakalım daha cok fıkır değişecek herhalde:KK1: ya da böyle kalır...

ben de simdilik suna karar verdim; kendi evimiz olduğu için şöyle mağazadakılerden daha yuksek ve bıraz daha genış bı dolp yaptırıp yanına da ikeadakı beşiğin 70*140 olanı var mothercarede ondan almayı planlıyorum( eşim de aynısını söylüyor,büyüyünce başka seyler ister diyor bende beşiği alayım 4-5 yasından sonra arabalımı alınıyo ne alınırsa alınır artık:KK66: marangozla görüşeceğim dolap için bakalım.cunku arkadaslarım hep sunu söylüyor; kıyafetler küçülüyo 2. cocuk ıcın saklamak ıstıyosun tüm bunlar için ayrı bı saklama alanı gerekıyor dolap yetmıyor dıyorlar haklılar. büyük bi dolap yaptırırsam klasık beyaz yanına ne yatak alırsam uyum saglar dıye dusunuyorum.bakalım daha cok fıkır değişecek herhalde:KK1: ya da böyle kalır...

2 hafta önce ablam ve 6 yaşındaki yeğenimle birlikte Adana da bebek odası baktık biz de.

Yeğenim Kaplumbağa daki arabalı yatağı görünce bayıldı, ben bundan istiyorum dedi.

3 Yaşındayken ablam ona arabalı yatak almıştı zaten, yeğenimin kendisi beğenmişti hatta

ve buna rağmen yine arabalı yataklara bakarak model yükseltmeye çalışıyor yeğenim :KK1:

Büyüyen beşiklere baktım inanılmaz büyük ve çok yer kaplıyor, eşim de ben de rotasyona

tabiyiz buyüzden çok büyük eşyalar düşünmüyorum ayrıca beşik ya da büyüyen beşik de

almayı düşünmüyorum (şimdilik) Sadece dolap ve şifoniyer almayı düşünüyorum. Yatak

odasında kullanmak üzere park yatak almayı düşünüyorum. Bebek 2-3 yaşına kadar park

yatakta yatar, sonra istediği yatağı kendisi beğensin, park yatağını da oyun parkına çeviri

rim o zaman oynasın kerata...

2 hafta önce ablam ve 6 yaşındaki yeğenimle birlikte Adana da bebek odası baktık biz de.

Yeğenim Kaplumbağa daki arabalı yatağı görünce bayıldı, ben bundan istiyorum dedi.

3 Yaşındayken ablam ona arabalı yatak almıştı zaten, yeğenimin kendisi beğenmişti hatta

ve buna rağmen yine arabalı yataklara bakarak model yükseltmeye çalışıyor yeğenim :KK1:

Büyüyen beşiklere baktım inanılmaz büyük ve çok yer kaplıyor, eşim de ben de rotasyona

tabiyiz buyüzden çok büyük eşyalar düşünmüyorum ayrıca beşik ya da büyüyen beşik de

almayı düşünmüyorum (şimdilik) Sadece dolap ve şifoniyer almayı düşünüyorum. Yatak

odasında kullanmak üzere park yatak almayı düşünüyorum. Bebek 2-3 yaşına kadar park

yatakta yatar, sonra istediği yatağı kendisi beğensin, park yatağını da oyun parkına çeviri

aynen işte bende öyle yapayım dedım tasınma durumu olmadıgı için de sabıt karyola almak ıstıyorum ahsap dedımye ikeadakının bıraz daha buyugu. sonrasında kenarları cıkıyo falan. hayırlısı bakalım. perde beğendim alıcam galıba:KK9::KK9::KK9: heyecanlanıyorum:KK52:

Cok dusunduk ama bir turlu daha guzelini bulamadık

Eklentiler

• $b.jpg
    $b.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 50
pufpufcum hepsi harıka .güzel günlerde kullanın inşaallah.parmak ucu ve topugu olmayan çorabın amacı ne peki neden öyle yapılmış:44:aynısını mothercarede görmüştüm galiba

çorap tutucuymuş o canım.. Çorap altına giydirikiyor kaymasın ayağından çıkmasın diye :KK1: neler var di mi yaaaaa

bizde ilk başta dolap işi tamam yatağa bakalım bence diye dolanıyoduk ortada ama sanırım yatak her halükarda değişebiliyo cocugun isteklerıne ve büyüme hızına göre ama dolap yeterli bi buyuklukte olduğu sürece odada daha kalıcı bı eşya :KK31: kendi eviniz ve taşınma durumunuz yoksa bence de oda ölçülerine göre dolap yaptırmak daha mantıklı :nazar: 2 çocuk planı varsa eşya saklamak ve sakladıklarına yer bulma problemi de gayet mantıklı, sanırım büyük dolap can kurtarıcı olcak :KK34:

her ne kadar buyuyen beşiklerde boy boy olsa da yer değiştiricekseniz daha pratık tasınabılır esyalar almanız daha mantıklı bencede :26: hem yük olmaz hem de tasınmadan dolayı zarar görmez :KK34:

bi arabalı yatakla kurtuluruz dıyoduk bız de ama bu model yukseltme işi hiç aklımıza gelmemiş valla :KK1::KK1::KK1:

aynen işte bende öyle yapayım dedım tasınma durumu olmadıgı için de sabıt karyola almak ıstıyorum ahsap dedımye ikeadakının bıraz daha buyugu. sonrasında kenarları cıkıyo falan. hayırlısı bakalım. perde beğendim alıcam galıba:KK9::KK9::KK9: heyecanlanıyorum:KK52:

şimdi benimde aklımda perde, halı ve uyku seti var :KK31: perdeyi diktirmeyi düşünüyorum ama bol çeşitlerin olduğu bir kumaşçı bulmam lazımmm :26:

şimdi benimde aklımda perde, halı ve uyku seti var :KK31: perdeyi diktirmeyi düşünüyorum ama bol çeşitlerin olduğu bir kumaşçı bulmam lazımmm :26:

canım ben englısh home dan bakmıstım perdeye ve beğendim. sansımıza %50 indirime girdi bu hafta perdeler. :KK1: o yuzden gidip hemen almayı dusunuyorum. bı bak derım cok hos modeller var. tatlı bısı olsun istedim. hıc perddecı gezme fırsatım olmadı onu begendık buyuk ıhtımallede alacağız:KK1:

X