2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Anladım canımcım sağlıkla kullansın inşallah bebişin

Günaydın kızlar... Bana yardımcı olur musunuz.. Ben kuzuma karyola almak istiyorum ama bulunduğum yerde çeşit çok az bu yüzden netten almak istiyorum. Aranızda internetten karyola takımı alan var mı yada hangi sitelerden almalıyım güvenli olarak çünkü bu kıyafet falan değil ki bayagı para ödeyeceğim yardımcı olsanız çok sevinirim

Kızlar bunlarda bizim halamızdan gelen hediyelerimizin bazıları büyüklerini bazanın altına kaldırttım eşime o yüzden onları çekemedim, hafta içi dedemiz beşik ve dolabımızın siparişini verecek odamızın büyüklüğüne göre yaptırıyoruz onlar yapılsın gelsin hepsini yerleştirip çekeriz fotolarını

canım çok güzeller güle güle kullanın inşallah en sağdaki patik mi ki o ne çok şirinnn:))

hepsi çok güzelmiş rabbim güle güle giydirmeyi nasip etsin canım

teyzeleri kızıma aldığım cicilerden bazılarııı

Bende bunun cadillac modelini aldım canım 550 tl ye seninki ne kadara geldi

analar bacılar hamişler hayırlı uğurlu ola herkese güle gülee kullanın inşallah bütün ciciler çok güzell

Teşekkürederim canım...:) Dediğin gibi yazlıklar daha çıkmadığı için bulunmuyor... Smyk mağazasının geçen seneden kalma indirim bölümünün içindeydi oradan seçtim arada gittim de karıştırıyorum güzel şeyler çıkıyor...

Çok güzel iyi günlerde güle güle kullanırsınız insallah. bebişiniz çok sanslı.

kızlar bunlarda benim son aldıklarım daha dogrusu idil baby vurgunum Bikaç parça hariç hepsi idil baby.kutudaki hastane çıkışı abimle yengemin hediyesi diger hepsini idil baby den indirimden aldım ve çok çok ucuza aldım müthiş indiri yapmışlardı.çoğu yeni doğan.çünkü ben hep büyük şeyler almıştım.artık kıyafet ihtiyacımızı giderdik.geriye mobilyamız kaldı birde saglık ürünleri krem biberon vs..

Güzel günlerde giysin bebeşin canım....:) Çok iyi yapmışsın İdil babynin ürünlerinden çok memnun olan duydum kalıpları da çok güzel...

Güzel günlerde giysin bebeşin canım....:) Çok iyi yapmışsın İdil babynin ürünlerinden çok memnun olan duydum kalıpları da çok güzel...

teşekkür ederim canım.evet malalrı çok güzel be bi takımı 50 tlyken 10 tlye almak gerçekten çok iyi :) kalıpları konusunda henüz bi fikrim yok ama yenidoganlar bana çok minik geldi diğer 9-12 ay taytlarda mesela bence 4-5 aylııkken giydirilir :)

Valla pufpuf sen çok şanslı bir kızsın. Biz daha kimseden bir iğne görmedik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…