2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Evet kızlar yorum bekliyorum bebişimin cicilerine

Maşallah ne guzel herseyi almissin bizde bazi seyler.aldik ama etrafimdan surekli ne olur ne olmaz alma baskisi var ve durum beni iyice sinir etmeye basladi bu topige ara ara bakiyorum valla keyfim yerine geliyo insallah bizim de yani en azindan benimde biraz moral olarak destege ihtiyacim var yoksa yarin cikip hepsini alacak potansiyeldeyim:))

Tesekkur ederim yataga monte edilen karyolaya bakiyim hemen ama piyasada da bulurum ins internrtten alisveris yapmayi sevmiyorum pek cicilere gelince tavsanli yelege bayildim nerden aldiniz?bi de gokkusagi pijama alt cok seker ve kullanisliymis gule gule giydirin insallah guzel gunlerde....

Rica ederim canım Yelek'e gelince yerel bi mağazadan aldım civil den yedi lira :)))

Maşallah ne guzel herseyi almissin bizde bazi seyler.aldik ama etrafimdan surekli ne olur ne olmaz alma baskisi var ve durum beni iyice sinir etmeye basladi bu topige ara ara bakiyorum valla keyfim yerine geliyo insallah bizim de yani en azindan benimde biraz moral olarak destege ihtiyacim var yoksa yarin cikip hepsini alacak potansiyeldeyim:))

Boşver ya takma kimseyi sakın içinden geliyorsa al yap kimsenin lafına bakma Rabbim onu bize verecek olduktan sonra gerisi hikaye kötü şeyler düşünmeden herseyi Rabb'ime bırakıp devam demek lazım canıM sende öyle yap bak moralin nasıl yerine gelir :KK66:)

kızlar tek tek alıntı yapamadım aldığınız her şey çok güzel.bebekleriniz sağlıkla iyi günlerde giysin kullansın inşallahh.ben de son cicilerimizden ekleyeyim biraz $1622743_10152202502504452_876676273_n.jpg $1656174_10152206864449452_1071235064_n.jpg
$1616653_10152186103874452_1432988968_n.jpg kundağımzıı ananemiz ördü:KK6:

$1607094_10202397010183106_965400877_n.jpg bu da kapı süsümüüz kocacımla birlikte yaptıkk:KK9:denemek için bu şekilde astık şimdilik.:nazar:

kızlar tek tek alıntı yapamadım aldığınız her şey çok güzel.bebekleriniz sağlıkla iyi günlerde giysin kullansın inşallahh.ben de son cicilerimizden ekleyeyim biraz Eki Görüntüle 959463 Eki Görüntüle 959464
Eki Görüntüle 959465 kundağımzıı ananemiz ördü:KK6:

Eki Görüntüle 959466 bu da kapı süsümüüz kocacımla birlikte yaptıkk:KK9:denemek için bu şekilde astık şimdilik.:nazar:

Hepsi çok güzel canım... :nazar: Bu ara kapı süsünün malzemelerini hazır mı aldın canım eyer hazırsa nereden aldığını öğrenebilir miyim...

Evet kızlar yorum bekliyorum bebişimin cicilerine
ayyy hepsi çok güzel bayıldım hele bornoz takımı vak vak alt açma ve patiğe bayıldım canım avent biberonu kaça aldın bşr de plastik mi cam mı merak ettim hepsini güzel günlerde kullan
kızlar tek tek alıntı yapamadım aldığınız her şey çok güzel.bebekleriniz sağlıkla iyi günlerde giysin kullansın inşallahh.ben de son cicilerimizden ekleyeyim biraz Eki Görüntüle 959463 Eki Görüntüle 959464

Eki Görüntüle 959466 bu da kapı süsümüüz kocacımla birlikte yaptıkk:KK9:denemek için bu şekilde astık şimdilik.:nazar:

çok şekerler süsünüz de pek güzel olmuş alya güle güle kullansın

ayakkabı çok cici :KK34: bende isimli kapı süsü düşünüyorum ama daha tam nasıl olsa karar veremedim :KK1:

Hepsi çok güzel canım... :nazar: Bu ara kapı süsünün malzemelerini hazır mı aldın canım eyer hazırsa nereden aldığını öğrenebilir miyim...

teşekkür ederim canım kapı süsündeki melekleri izmir kemeraltından aldım tanesi 2 liraya,kurdele ve keçe de tuhafiyeden toplam 15 liraya mal olmadı bile kapı süsümüz:KK1:

ayyy hepsi çok güzel bayıldım hele bornoz takımı vak vak alt açma ve patiğe bayıldım canım avent biberonu kaça aldın bşr de plastik mi cam mı merak ettim hepsini güzel günlerde kullan

çok şekerler süsünüz de pek güzel olmuş alya güle güle kullansın

çoook teşekkürr ederiiz canım:KK16:

merhaba kızlar bende yeni fark ettim bu topiği ne çok şey almışınız maşallah hepside çok güzel bende daha hiç bişi almadım çok mu geri kaldım nee:)

Eki Görüntüle 958749 Eki Görüntüle 958748 Eki Görüntüle 958747
oğluşumun yeni cicileri ayakkabılarını babası seçti çok beğenmiş:)) örme hırkayı da çok uygun fiyata aldık 10 tl:))) becerebilsem ben yapmayı isterdim de malesef:KK50: beceremiyom ki:KK6:
hepsi çok cici çok güzeller..hepimiz giydiği günleri görürüz inşallah..sağlıklı huzurla mutlulukla...nasıl alışveriş yapasım var nasıl ...

pembesebboy kullanıcısından alıntı

Teşekkür ederim canım benim inşallah biberon cam 125 ml lik 30 tl ye aldım bebek Mağazası'ndan hepsi bir oluverdi bornoz takımı da bambu özellikle öyle istedim evde de normalde bambu kullanıyorum cok iyi su çekiyor tavsiye ederim alırken siz de öyle bakın

Kızlar tek tek alıntı yapamadım, hepsine bayıldımmmm,bir sürü de fikir edindim... fırsat bulunca daha ayrıntılı yazarım...:KK16:

Watering; annem birşeyler yapıyor,benim pek elimden gelmez örgü işleri, yarın anneme gidiyorum 10 günlüğüne,orada fotoğraflar eklerim hepsini:KK16:

çok teşekkür ederim canım çok iyi olacak:)

$SAM_0492.jpg $SAM_0497.jpg $SAM_0500.jpg $SAM_0507.jpg $SAM_0522.jpg $SAM_0506.jpg $SAM_0526.jpg $SAM_0532.jpg $SAM_0534.jpg
Kızlar hafta sonu kendime diye alış verişe çıktım. Oğluşuma aldım herşeyi. İndirim vardı dayanamadım. 1 yaş için uygun aldığım şeyler. 1 yaşı Haziranda girecek ama iri bir bebek olursa 9 ayllıkken falanda giyebilir diye düşündüm. Yada 1,5-2 yaşında da kış döneminde kullanabilir bunları diye düşünüyorum. Umarım giydirmeyi nasip eder allahım :KK70:

insanlar hem güzel düşün kötü şeyleri aklına getirme filan diye bizi telkin etmeye çalışıyorlar, hem de sen aldıklarını heyecanla paylaştığında yok daha erken, yok dünyanın binbir türlü hali var filan diye heves kırıyorlar :KK36: insanları anlamak zor zanaat :KK31:
bebiş için bişiler almak, içinde onu hayal etmek sanırım bugünlerdeki en güzel motivasyon aracımız :21: Allah inş güzel günlerde sağlıkla aldıklarımızı kullandığımız günleri de gösterir bize:emir_bebek:

X