2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Kızlar gitti gidiyorda günün fırsatlarında Sebamed ürünleri set halinde indirime girmiş. İlgilenen olur belki ben dün aldım. Kargoya verilmiş bile. 110 Tl yerine 70 TL ödeyeceğim kargu da içinde.
Paket içeriği de şöyle;

1 ADET 500 ML ŞAMPUAN
1 ADET 150 ML BEBEK YAĞI

1 ADET 200 ML PİŞİK ÖNLEYİCİ SOFT KREM

1 ADET 100 GR SABUN

1 ADET DUDAK KREMİ

1 ADET KOZMETİK ÇANTASI

Kampanya süpermiş ama maalesef ben dışardan sebamed setini almış bulundum daha dogrusu anneannesi aldı neyse kısmet değilmiş demekki bizimki biraz boyları küçük olmuş oldu

canım biraz araştırma yaptım memnun olanlar ağırlıkta gibi bebeğim 4 aylık gece gündüz hala onda yatıyo diyenler var ben de ya ayıramazsam 6 aylıkkken falan da sığmazsa bilemiyorum ya karar vermek çok zor 300tl vercez
Aynen öyle maalesef karar vermek cok zor birde söyle bi seçenek buldum canım chicco polly magic mama sandalyesi var doğumdan itibaren kullanılıyor önce salıncak sonra mama sandalyesi oluyor 0-36 ay kullanımı yazıyor gercegini görmedim ama eğer yazdığı gibiyse Buda çok hoşuma gitti birde doğduktan altı ay sonra mama sandalyesi derdine düşücem çünkü çalışan anne olucam evde yada yerde yemiyoruz. Mutfakta epey bi vakit geçiriyoruz onun için bunu da düşünmeye başladım
Benim için ana kucağıana tiny love salıncak alırsam da chicco polly salıncak tı bide bunu görünce üstüne tuz biber oldu
Haydi çık içinden çıkabilirsen acaba hangisi olsa ????????? $image.jpg

işte canımm bebeğin braz böbregnde sorun varmıs ins temz cıkar onun dısında iiyz cok sukur siz nsılsınız hazrlık ne durumda

Canim yaa rabbim yardim etsin ins. Temiz cikar..biz de cok sukur iyiyiz cnm.. bu aralar bebegime bise almadim gecenler de ciciler almistim bi kac tane smdilik ara verdik.

Ayy cook sirinler yaa orgu isine bayildim bebisini icinde gormeyi merakla bekliyorum vallaa allah hayirlisiyla giydirmeyi nasip etsin cnm

amin tatlım, kızım içindeyken de çeker koyarım inşallah:KK24:

Çok güzel ördüğün şey ya bende istiyom :KK43:.

kendime çok ördüm az da kızıma öreyim di mi ama :KK1:

Hepsi çok güzel ama bu çookk hoşmuş :nazar: çilek gibi... :KK9:

evet tatlım çilek zaten model.:KK34: ay canınız filan çekmesin ya üzülürüm valla, a 101 de var isterseniz aklınızda bulunsun :KK53:

çok güzeller cnm cicileriniz:)) sağlıcakla giymek nasip olur inş... bornoz takımınızı nerden, kaça ve hangi ay aralığında aldınız cnm yaa:))) bn de baktım da brz ne kadarlık almalıyım bilemedim

çok teşekkür ederim cnm. burdaki bornoz 1-2 yaş, butikbebeden aldım. indirimdeydi. butikbebeden aldığım her şey çok kaliteli çıktı bi de hemen kargoluyolar tavsiye ederim. diğer bornozumuz da 9 aylık, o küçük. ama zaten bornozu hemen giydiremiyomuşuz en az 1-1.5 yaşında giydiriliyomuş.

Bence de canım sen bebek odasını önden hazırla... :KK1: Ne güzel anneciğin hepsini düşünmüş bebişin de güzel günlerde kullansın hepsini... :nazar:

sağolasın tatlım, daha güzelleri senin olsun :KK34:
oda işi hallolcak gibi 20 gün içinde falan.. inşallah yani..
ama gelmesi etmesi 1-+1,5 ayı bulcak tabi..

Bayanlar merhaba.

Sizler 0-3 ay için kaç parça ürün aldınız. Bende 1 hastane çıkışı var takım. Onun dışıda 2 li takımlarım var yine yeni doğan 2 tane 5 takım var 2 adet yeni doğan. Yani yeni doğan bebek için bu kadarı yeterli olurmu dış giyim için. Tulumlar alayım diyorum 3-6 aylık için. Yada doğduktan sonr ayına göre alayım diyorum.

Yelek ve mavi pijama takımını Kanz mağazasından 25 er tl ye aldım.
pantolon ve kısa kollu krem tşört Zara dan 45 tl toplam
havlu ve başlık English Home 12 tl
3 lü takım LCW 20 tl
uzun kollu tşörtler Mothercare 7,5 ar tl

Son düzenleme:

Bizimde 5 li hastane çıkışımız geldi bugünn ay bayıldımm :) gerçek fotoları yükleyemiyorum :KK43:
Eki Görüntüle 958277

Eki Görüntüle 958337 Eki Görüntüle 958338 Eki Görüntüle 958339 Eki Görüntüle 958340 Eki Görüntüle 958341 Eki Görüntüle 958342 Eki Görüntüle 958344 Eki Görüntüle 958347

bunlarda bizim pıtığımıza aldığımız ve hediye gelen bir kaç parça kıyafeti :emir_bebek: :KK16: :KK16:

bu arada patikli altları bulmama yardımcı olan " oetgsl " ye çoooook teşekkür ederimmm :KK54:

Eki Görüntüle 956544
aldıklarım bugün geldi.işte bunlarda badı ve tulumlarımız :)

Kızlar tek tek alıntı yapamadım, hepsine bayıldımmmm,bir sürü de fikir edindim... fırsat bulunca daha ayrıntılı yazarım...:KK16:

Watering; annem birşeyler yapıyor,benim pek elimden gelmez örgü işleri, yarın anneme gidiyorum 10 günlüğüne,orada fotoğraflar eklerim hepsini:KK16:

hepsi birbirinden güzel...Allah güzel günlerde giydirmek nasip etsin arkadaşlar...

X