2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

canım biri 8'li biri 10'lu diğer 2'sini hatırlamıyorum.. Ama hastane çıkışı sadece diye bakma olaya.. İlk doğunca hep onları giycek, adını öyle koymuşlar ama normal bildiğin kıyafet zıbını falan, bence en az 5-6 tane al.. Yada öyle full takım almayıp parça parça zıbını çıtçıtlısını al..

Zıbın takımları aldım zaten cnm ayrı olarak 8tane ayrı çıtçıtlı bodysi var ekstradan takım olarak değilde ayrı penye battaniye ve tulum almayı düşünüyorum.

Zıbın takımları aldım zaten cnm ayrı olarak 8tane ayrı çıtçıtlı bodysi var ekstradan takım olarak değilde ayrı penye battaniye ve tulum almayı düşünüyorum.

hani en kötü bebiş doğunca baktın yetmiyor o zaman gidip ilace alırsın çok sorun değil yani :KK34: ama ben öyle hevesliyim ki herşeyi alasım geliyor ve aileden de bişeyler alan çok :KK1: bisürü şeyi var şimdiden oğlumun

çok teşekkür ederim cnm. burdaki bornoz 1-2 yaş, butikbebeden aldım. indirimdeydi. butikbebeden aldığım her şey çok kaliteli çıktı bi de hemen kargoluyolar tavsiye ederim. diğer bornozumuz da 9 aylık, o küçük. ama zaten bornozu hemen giydiremiyomuşuz en az 1-1.5 yaşında giydiriliyomuş.

annladım cnm çok sgl bilgi için ... gzl günlerde kullansın inş miniğin:))

Eki Görüntüle 958337 Eki Görüntüle 958338 Eki Görüntüle 958339 Eki Görüntüle 958340 Eki Görüntüle 958341 Eki Görüntüle 958342 Eki Görüntüle 958344 Eki Görüntüle 958347

bunlarda bizim pıtığımıza aldığımız ve hediye gelen bir kaç parça kıyafeti :emir_bebek: :KK16: :KK16:

bu arada patikli altları bulmama yardımcı olan " oetgsl " ye çoooook teşekkür ederimmm :KK54:

patikli altlar da yeşilli takım da süper:)) hepsi birbirinden güzeller... güzel yavrunzu içinde görmenz de nasip olur inş cnm:)

annisler ve bebekleri yatak konusundaki fikirlerinizi dkkatle takip ediyorum bu konuyu cok onemsiyorum bebek psikolojisi acisindan ve 2 yasina kadar odasinin kesinlikle ayrilmamasi gerektigini dusunuyorum bu yuzden oda hazirlama konusu 2 yil sonraya erteleniyor yatak odasina bi mobilya besik almayi dusunuyorum ama asansorlu olanlarvar yani yan taraftaki korkuluklari asagi inp cikiyor bi tarafini indirip yatagima sifir yanastirarak kullanmak istiyorum bebegim korkuyla falan uyanirsa beni yanibasinda bulsun diye sarilabilsin hem de bogulma riski falan olmamis olur pedogojik olarak en dogrusu bu bence 2 yasinda sutten kesilince korkulugunu kaldirarak kullanirim besigi sonra da ne zaman hazir olursa odasini ayiririm diye dusunuyorum fikirlerinizi bekliyorum:44::KK34:

$image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

annisler ve bebekleri yatak konusundaki fikirlerinizi dkkatle takip ediyorum bu konuyu cok onemsiyorum bebek psikolojisi acisindan ve 2 yasina kadar odasinin kesinlikle ayrilmamasi gerektigini dusunuyorum bu yuzden oda hazirlama konusu 2 yil sonraya erteleniyor yatak odasina bi mobilya besik almayi dusunuyorum ama asansorlu olanlarvar yani yan taraftaki korkuluklari asagi inp cikiyor bi tarafini indirip yatagima sifir yanastirarak kullanmak istiyorum bebegim korkuyla falan uyanirsa beni yanibasinda bulsun diye sarilabilsin hem de bogulma riski falan olmamis olur pedogojik olarak en dogrusu bu bence 2 yasinda sutten kesilince korkulugunu kaldirarak kullanirim besigi sonra da ne zaman hazir olursa odasini ayiririm diye dusunuyorum fikirlerinizi bekliyorum:44::KK34:
Söylediğiniz seyler gercek ten dikkat çekici ne erken ne geç birazda cocuğun hazır olmasına bağlı sanırım sizin yatağınıza monte edilen bebek karyolası hepsi burada com da var yatağınıza birleşik oluyor dilerseniz ona bi bakın

2 yaş mı?? Oooo bence çok geç oda ayırmak için..
benim yakın bi arkadaşım çocuğu 1 yaşına gelmeden ayırdı odaları,bence çocuk algılamaya öğrenmeye alışmaya başladığı an öğretilmeli bu durum,2 yaşa gelene kadar dha sonrası daha zor olabilir ve çocul hep senin yanını isteyebilir alıştığı için.. Bebek telsizi ile ayrı oda olayı bana göre max 1 yaşa dek (tabi ekstra bi durum olmadıkça)

Söylediğiniz seyler gercek ten dikkat çekici ne erken ne geç birazda cocuğun hazır olmasına bağlı sanırım sizin yatağınıza monte edilen bebek karyolası hepsi burada com da var yatağınıza birleşik oluyor dilerseniz ona bi bakın

Tesekkur ederim yataga monte edilen karyolaya bakiyim hemen ama piyasada da bulurum ins internrtten alisveris yapmayi sevmiyorum pek cicilere gelince tavsanli yelege bayildim nerden aldiniz?bi de gokkusagi pijama alt cok seker ve kullanisliymis gule gule giydirin insallah guzel gunlerde....

2 yaş mı?? Oooo bence çok geç oda ayırmak için..
benim yakın bi arkadaşım çocuğu 1 yaşına gelmeden ayırdı odaları,bence çocuk algılamaya öğrenmeye alışmaya başladığı an öğretilmeli bu durum,2 yaşa gelene kadar dha sonrası daha zor olabilir ve çocul hep senin yanını isteyebilir alıştığı için.. Bebek telsizi ile ayrı oda olayı bana göre max 1 yaşa dek (tabi ekstra bi durum olmadıkça)

Pufpufum ilk bebek mi senin benimde istediğim o ama inşallah yapabiliriz

X