2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Kızlar gitti gidiyorda günün fırsatlarında Sebamed ürünleri set halinde indirime girmiş. İlgilenen olur belki ben dün aldım. Kargoya verilmiş bile. 110 Tl yerine 70 TL ödeyeceğim kargu da içinde.
Paket içeriği de şöyle;

1 ADET 500 ML ŞAMPUAN
1 ADET 150 ML BEBEK YAĞI

1 ADET 200 ML PİŞİK ÖNLEYİCİ SOFT KREM

1 ADET 100 GR SABUN

1 ADET DUDAK KREMİ

1 ADET KOZMETİK ÇANTASI

güle güle kullansın canım cok güzeller :KK16::KK16:maşallah :nazar::nazar:örgü süper olmuş :KK16:

saol esmercim darısı seninkinin başına. Akşamları hemen uykum geldiği için örgüyü pek elime alamıyorum ama 5 ay var o zamana biter inşallah:KK24:

şu önlükle patik çokkk cici yaaaaaa ama örgün en güzeli valla :KK34:

ama ben asla senin gibi olamam,ne b ulsam neyi beğensem almak istiyorum..çok olmuş fazla olmuş umrumda değil valla :KK1: acaip hevesliyim

pufpuf'um sen epey beklemişsin kaybın filan olmuşsun ya senin anaçlığın iyice katmerlenmiştir. Normal bu hevesin. Biz acele etmeden adım adım yaşıyoruz. Allah o eşyaları kullandırmayı nasip etsin bebeğine:KK24:

Kızlar gitti gidiyorda günün fırsatlarında Sebamed ürünleri set halinde indirime girmiş. İlgilenen olur belki ben dün aldım. Kargoya verilmiş bile. 110 Tl yerine 70 TL ödeyeceğim kargu da içinde.
Paket içeriği de şöyle;

1 ADET 500 ML ŞAMPUAN
1 ADET 150 ML BEBEK YAĞI

1 ADET 200 ML PİŞİK ÖNLEYİCİ SOFT KREM

1 ADET 100 GR SABUN

1 ADET DUDAK KREMİ

1 ADET KOZMETİK ÇANTASI

bende gecen hafta mustelanın catlak onleyıcı kremını sıparış vermıstım dun deldı.150 ml+50ml seyahat boyu hediye kargo dahıl 56.67.bence uygundu ılk kez kullanıcam umarım dediklerı kadar faydalıdır.

ben de bismillah deyip ilk'lerimizi yükleyim. Cİnsiyetini öğrendiğimiz günün hatırası olsun diye bunları aldık. Annemlerin aldıkları ve ördükleri de var onları da bilahare koyarım.

Eşyaların az olması taraftarıyım doğunca ayına göre almayı düşünüyorum. Oyuncak mont ayakkabı doğmadan almıycam. Sadece ilk birkaç aylık alsam yeter bana..

Eki Görüntüle 955962 Eki Görüntüle 955970 Eki Görüntüle 955971

örgüm bitince böyle olacak

Eki Görüntüle 955972

güle güle kullanın daha oncede soylemıştım bu tulumlara bayılıyorum ben.annemde mavılı bı model bulmus onu ormek ıstıyo :KK52:

bende gecen hafta mustelanın catlak onleyıcı kremını sıparış vermıstım dun deldı.150 ml+50ml seyahat boyu hediye kargo dahıl 56.67.bence uygundu ılk kez kullanıcam umarım dediklerı kadar faydalıdır.

Senin çatlağın oldu mu canm? Benim henüz yeni çatlağım olmadı. Önceden vardı zaten simit bölgelerimde ve kuşumun üst kısmında kilo alıp vermekten kaynaklanana. Aktardan aldığım bir yağ karışımım var onu kullanıyorum ama düzenli değil. Ve yine fransıs ürünü bir dermotolog ürünü almıştım krem ona başlamadım henüz

pufpuf'um sen epey beklemişsin kaybın filan olmuşsun ya senin anaçlığın iyice katmerlenmiştir. Normal bu hevesin. Biz acele etmeden adım adım yaşıyoruz. Allah o eşyaları kullandırmayı nasip etsin bebeğine:KK24:

evet canım o yüzden zaten bu hevesim sabırsızlığım..doğru..
inş cnm amin..

Senin çatlağın oldu mu canm? Benim henüz yeni çatlağım olmadı. Önceden vardı zaten simit bölgelerimde ve kuşumun üst kısmında kilo alıp vermekten kaynaklanana. Aktardan aldığım bir yağ karışımım var onu kullanıyorum ama düzenli değil. Ve yine fransıs ürünü bir dermotolog ürünü almıştım krem ona başlamadım henüz

yok catlagım olmadı bu krem de zaten catlat onleyıcı krem derıyı sureklı nemlı tutarak gerılme ve buyume surecınce catlak olusumunu önluyor. yanı oyle dıyorlar bakalım nasıpse dogumdan sonra anlarız :KK1: ben zaten bu vakte kadar hıcbı kreme baslamamıştım mıllet 3. aydan ıtıbaren baslıyomus ben sadece dustan sonra bebe yagı kullanıyordum o kadar ama bişeyler kullanmam sart cunku cildim kuru o yuzden aldım bu kremı en ıyısı bu dedıler :nazar:

ben de bismillah deyip ilk'lerimizi yükleyim. Cİnsiyetini öğrendiğimiz günün hatırası olsun diye bunları aldık. Annemlerin aldıkları ve ördükleri de var onları da bilahare koyarım.

Eşyaların az olması taraftarıyım doğunca ayına göre almayı düşünüyorum. Oyuncak mont ayakkabı doğmadan almıycam. Sadece ilk birkaç aylık alsam yeter bana..

Eki Görüntüle 955972

Ayy cook sirinler yaa orgu isine bayildim bebisini icinde gormeyi merakla bekliyorum vallaa allah hayirlisiyla giydirmeyi nasip etsin cnm

Canim masallah bebisin kısmetli olcak insallah oooo banyo termometresi firin kilidi vs. Herseyiniz hazir 👏👏 bravo valla.. oyuncaklara bayildim yaa👍👍oyuncak delisiyim bn de yaa arkadas alay ediyo bnle sen kendin oynarsin bebise birakmazsin diyo🙊😄

Canim masallah bebisin kısmetli olcak insallah oooo banyo termometresi firin kilidi vs. Herseyiniz hazir 👏👏 bravo valla.. oyuncaklara bayildim yaa👍👍oyuncak delisiyim bn de yaa arkadas alay ediyo bnle sen kendin oynarsin bebise birakmazsin diyo🙊😄

sağol canım teşekkürler inş sağlıkla hepsini görürüz :KK34:

Eki Görüntüle 955972

Çok güzel ördüğün şey ya bende istiyom :KK43:.

$300120141251.jpg
aldıklarım bugün geldi.işte bunlarda badı ve tulumlarımız :)

bebişini sağlıkla kucağına almak nasip olur inşallah canım.
yaptıklarının resimlerini paylaşman mümkün mü acaba benim annemde yapmak istiyor ama ne yazık ki model sıkıntısı yaşıyoruz:KK43:

Kızlar tek tek alıntı yapamadım, hepsine bayıldımmmm,bir sürü de fikir edindim... fırsat bulunca daha ayrıntılı yazarım...:KK16:

Watering; annem birşeyler yapıyor,benim pek elimden gelmez örgü işleri, yarın anneme gidiyorum 10 günlüğüne,orada fotoğraflar eklerim hepsini:KK16:

X