2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Eki Görüntüle 858713

Teyzem yapmış bu zamana kadar saklandı bari giydireyim dimi... :))

Tabii ki giydir canım çok cici bunlar ya maşallah

canım arkadaşım bunların hepsi çook güzel inş bebişinin üstünde görmeyide nasip etsin rabbim...
güle güle giydir hepsini

Amin melekim Allah razı olsun.
Bebişimin kardeşi de gelecek bizde onun cicilerine bakacaz inşallah.
Dualarım seninle canımıniçi

Tabii ki giydir canım çok cici bunlar ya maşallah

Amin melekim Allah razı olsun.
Bebişimin kardeşi de gelecek bizde onun cicilerine bakacaz inşallah.
Dualarım seninle canımıniçi

amin canım inş......hele bi gelse eşşek sıpası neler neler alıcaz ama

kızlaaaaaaaaaaaaarr
Rabbim hepinizin bebişlerine sağlık sıhhat uzun güzel ömürler nasip etsin
bahtları açık olsun
umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız
bende 2013 haziran anasıyım
duygulanıverdim cicilerinizi görünce
tüm bebişlerin çok çok güzel cicileri olur inş
sizinde bol bol sütünüz olur inş.

Amin canım Allah razı olsun senin de evladını Rabbim size bağışlasın inşallahhhhh

cok tesekkür ederiz canım rabbim senin bebeşine de uzun ömür versin inşallahbize tavsiye edeceğin ciciler varmı malum sıcaga denk geliyor nasıl yaptın yardımcı olurmusun

Kizlar topigimiz hayirli ugurlu olsun insaallah.cooooook iyi olmus bu arada bebislerinizin esyalari cooook tatli.allah'im guzel gunlerde gule gule kullanmayi nasip etsin insaallah.

Son düzenleme:
Kizlar topigimiz hayirli uurlu olsun insaallah.cooooook iyi olmus bu arada bebislerinizin esyalari cooook tatli.allah'im guzel gunlerde gule gule kullanmayi nasip etsin insaallah.

amin canımmm saol canım benim rabbim senin bebeşinde güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaarrr topiğimiz hayırlı olsun ne kadar guzel düşünmüşsünüz de açmışsınız şimdi dilediğimiz gibi birbirimizden bilgi alaraktan hazırlarız herseylerimizi :))))

Bizde adet olduğu üzere ilk bebeğin herbirşeyini kızın annesi yapar, bebek odasını yada karyolasını alır, gelin çeyizi gibi çeyizi olur bebişin, içinde hep el örgüsü nevresim takımı, battaniyeleri, yastık kenarı olacak dantelleri, hırkaları, yelekleri, patikleri, mermerşahtan kenarı oyalı kusmuk bezleri, daha neler neler herşeyi olur :) Şimdiden başlamış bulunmaktayız, hayatında zincir çekmekten baska bıseyden bıle anlamayan ben battanıye örüyorum bebikime Eltim ilk patiklerini ördü sıra converse modeli patikleri örülüyo Annemde beyaz battaniyesini örüyo şuan, bittikçe zamanla paylasıcam inşallah :)):)) Daha lohusa mevlüt bardak tepsi süslerimiz var :)) Bizde gelin kuaföre götürülür saçının topuzu makyajı yaptırılır, saten gecelıkleri sabahlığıyla giydirilir, yatagına satenler serilir girer içine tüm altınları takılı takılı öyle güzel mevlütler olur, hatta mevlüte gelen konudan komşudan yeni gelin olan varsa o yeni geline de abiyesi yada giydirilir saçı başı yaptırılır öyle getirilir gelin :)) Çok şahane şeyler kızlar bunlar, Allahım kısmet ederde hepsını agız tadıyla paylasmak ısterim insallah :))

Yalnız bebek odası fiyatları için baktıkça piyasaya bilgi paylasırsanız cok mutlu olurum en zor konu bu bence :))

bunlarda benim aldıgım ciciler kızlar :) kız bebek kıyafetlerini hamileliğimi ilk ögrendiğimde aldım.kazaklı takımla triko elbiseyi 25 lira gibi komik bi fiyata aldım :) hemde marks and spencer.şimdi düşünüyorum da ne delilik sanki belli mi kız olcagı :) diğer erkek bebek kıyafetini de birisi için hediye almıştık bir türlü gidemedik kısmet olmadı bebeği büyüdü e hediye de bana kaldı =) şimdilik ik alternatifimde var :) kıyafetten ziyade bebek arabası araştırmaları içindeyim.kesin bi model seçtim fakat çok pahalı.indirimini takip edicem artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…