2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

günaydın tatlı annişler ben henüz cinsiyeti belli olmadığı için hiç elbise olayına girmedim ama oyuncaklar aldım bu oyuncakları hem kız hem de erkek bebekler oynar diye düşünüyorum

buda minik patikleri

Ayyy çok iyi olmuş bu topik..

Ben bundan bir ay önce bebişime bi tulum aldım. Onuda anneannemle beraber hacca gönderdim. Orda zemzemle yıkasın oraları gezsin gelsin bebeğime şifa olsun diye.. anneannem geldi ama daha gidemedim yanına ondan alınca hemen buraya ekleyeceğim

Cnm hepsi çok güzelleri Allah güle güle giydirmeyi nasip etsin. Bebek arabası modeli seçtim demişsin. İnternette falan varsa fotosu yükleyebilirmisin merak ettim ben de bakıyorum netten ama daha henüz karar vermiş değilim. marka model bilgise verirsen sevinirim cnm. :)

ayy hayatım bayıldım güle güle kulansın bebeşin ne tatlılar bunlar patikleri yerim yerim o tahta gibi olan sey ne canım eğitici bir seymi ?güle güle kullansın bebişin inşallahh mutlu günlerde

anneannen sağsalim gelsin inşallah kuzum ne güzel düşünmüşsün mukaddes topraklara göndermissin rabbim güle güle giydirmeyi nasip etsin inşallah

çılgın arkadaşım en cesurumuz sensin vala 3 ünüde bayıldım bayramlık gbiler maşallah rabbim bebeğine güle güle giydirmeyi nasip etsin 25 lira cok uygun o kıyafetlere

amin canım benim bizdede öledir ama ben annemgili o kadar yıpratmak istemiyorum ama durmaz biliyorum negüzel heyecanlar bunlar rabbim bebebişlerimizi kucagımıza alcagımız günleri göstersin inşallah

ayy hayatım bayıldım güle güle kulansın bebeşin ne tatlılar bunlar patikleri yerim yerim o tahta gibi olan sey ne canım eğitici bir seymi ?güle güle kullansın bebişin inşallahh mutlu günlerde

çok teşekkür ederim canım benim güzel dileklerin için evet canım hem eğitici hem de bebeğin ilk adımları için yardımcı bir oyuncak fakat tahta değil :) eğer istersen videosunun linkini veriyorum canım izlersen.

VTech First Steps Baby Walker - YouTube

ayyy cok güzelmiş vala ne tahtası hersey cok begendim nerden aldın canım ?
Tesékkurler canim:) cnm ben ingilterdeyim resimdeki herseyi buradan aldim yani..bu sordugunuda ingilteredeki bir alisveris sitesinden cok guzel bir indimrimle aldim.tl fiyatiyla 90 tl orjinal fiyatiydi ben indirimle 36 tlye aldim

Tesékkurler canim:) cnm ben ingilterdeyim resimdeki herseyi buradan aldim yani..bu sordugunuda ingilteredeki bir alisveris sitesinden cok guzel bir indimrimle aldim.tl fiyatiyla 90 tl orjinal fiyatiydi ben indirimle 36 tlye aldim

ana biz alamayız ozamn pahallı olur güle güle kullansın bebeşin inşallah

ana biz alamayız ozamn pahallı olur güle güle kullansın bebeşin inşallah

canim benim insaallah daha guzelleri daha iyileri senin bebisinin olsun..ama bu tarz bu marka oyuncaklar bildigim kadariyla turkiyede de pahali.ben burdan indirimli aldim yani belkide turkiyedekinden daha hesaplidir bilmiyorum? Arastirmak lazim eger dusunursen uygun olursa burdan gonderebilirim belki.sen bilirsin ama yinade canim

saol canım benim düşünmen yeterli bitanesinbebeğin en güzel günlerde oynasın canım benim cok saol ne güzel bebeşimin şimdiden ingiltereden bile arkadaşı oldu

saol canım benim düşünmen yeterli bitanesinbebeğin en güzel günlerde oynasın canım benim cok saol ne güzel bebeşimin şimdiden ingiltereden bile arkadaşı oldu
tatlim ya ne guzel dualar ediyorsun allah'im sana dilediklerinin daha guzelini nasip etsin insaallah. Ben buraya kisa sureligine geldim buradan turkiyeye 2 sene sonra gelcem insaallah :) sen hangi sehirdesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…