2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

$603116_10152333203132977_560364309_n.jpg
babaannemizin örgüleri bunlar erkek olursa erkek modelleri kız olursa kız modelleri alacaz :KK16::KK76:

anneannesinin kuzusumu bayıldım ya cok güzeller k.v cok hamaratmıs azeri rabbim giydirmeyi nasip etsin
Annemde hamarattir canimda kolu kirik yapamaz bu aralar :KK14:
Babannemiz cinsiyetten sonra baslayacak iyice :KK1:
Eki Görüntüle 857929
babaannemizin örgüleri bunlar erkek olursa erkek modelleri kız olursa kız modelleri alacaz :KK16::KK76:

O oooo masaallah :nazar:
Bebisi neler bekliyor neler...
Hayirlisiyla giydirmemizi nasip etsin Rabb'im :KK16::nazar:

ayyy mahsallahhh
ilk torun galiba sizinkilerinde bu kadar hevesle hazirlamis ellerine saglikk
bizimkilerinde ilk torun yani esimin tarafinin k.v,yengesi esimin hazirda bekliyorlar örmek icin :))

yok canım ilk torun değil ama hamarat 2 yıldır örüyo bakalım hangi cinsiyet olursa onları sececez :KK55::KK16:

Oooo...:) yeni topic hayırlı olsun... :KK9: Biz daha hiç bişey almadık ama benim bebekliğimden kalma çok cici bi takımım var onunla fotoğrafı olsun çok istiyorum...:)

$Fotoðraf0873.jpg $Fotoðraf0879.jpg $Fotoðraf0875.jpg $Fotoðraf0877.jpg $Fotoðraf0886.jpg $Fotoðraf0892.jpg

Bunlarda benim ilk hamileliğimde alıp meleğime giydiremediğim kıyafetler.
İnşallah bu evladıma hayırlı sağlıklı ömür verir Mevlam

merhaba kızlarrr paylaşılan ciciler çok güzel allah giydirmeyi nasip etsin meleklerinizeee....:KK16::KK16:

Son düzenleme:
kuzum benim:KK14::KK14:cok üzüldüm ama rabbim sana bir bebiş daha nasip etti onun ömrü upuzun olsun inşallah kuzum ama bana erkek geliyo senin cocuğun :KK16:hayırlısı olsun:KK16:

Çok şükür canımmm İnşallah hepimizin bebişleri hayırlı sağlıklı uzun ömürlü ahlaklı imanlı güzel yüzlü olur.
Benim içimden de hep erkek geçiyor canımıniçi hayırlısı bakalım :KK16:

Bebisin cicileri cok tatliiiii :KK16:
Bakalim cinsiyet ne olacak :nazar:

Allah razı olsun canım :KK16:
Bende cinsiyet konusunda meraklıyım ama sağlıklı olsun da erkek kız hiç farketmez :nazar:

saol kuzum benim rabbim sana tüm annelere nasip etsin :KK16::KK16:

Aminnn canımıniçi inşallah :KK16::KK16:

X