2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

canım geldi mi tulumunn? ben bu sabah aa tulumu yolladılar mı acaba derken kargo geldi, açtım içinden erkek bebek kıyafeti çıktı kargocu ' ayyy yanlış paket' dedi, güldüm sasırttın beni dedim. sonra benim paketi getirdi açtım yine başka bişi çıktııı :KK14: aradım kargolar karışmış :KK25::KK25: bizden telefon bekleyin dediler. nasılda sevinmiştim geldi diyeee.

canım benim akrgom henüz gelmedi.bi de iş yerine gelicek ben bugun evdeyim akşam ancak açbilicem ama üzülme böyle şeyler oluyor maalesef yanlış gönderebiliyorlar.kargonu geri gönderirken değişim istiyorum aynısını istiyorum de :KK34:

kızlar beğeni butonunun garipliğinden dolayı bir çok mesajı beğenemedim,ama aldıklarınıza bayıldım...

biz de çok sabrettik ama daha fazla dayanamadık ve bu akşam açılışı yaptık ufak ufak....

bunlar da bizim cicilerimiz,Rabbim hayırlısı ile giydirmeyi nasip etsin hepimize....:KK16:
çok güzelmiş canım oğluşunun cicileri açılışı yaptıysan valla sonu gelmiyo hiçç :KK52::KK52::KK52::KK52:
dikey olarak attım çünkü normal boyutta sürekli hata verdi site...

bebeişimin cicileriii:))

oğluşun güle güle giysin canım çok çok güzeller :21::21:

canım şimdi şöyle izah edim.sen kargoyu geri iade ediceksin kredi akrtına tutarı geri yatırıcaklar deişim yapmıcaklar.sen tekrardan 52 ya da 56 olanlardan sipariş verebilirsin.para iadesini beklemene gerek yok çünkü sıkıntı çıakrmazlar iade ederler :KK34:

saol tt cim acmadan göndereyim ozaman daha gelmedi tsk ederim yardımların için :KK16:

tt kargo geldi adam dediki su numarayı arayın dedi bıraktı görsen kücücük bişe ya ona prameture bile sıgmaz idae edeyimde off acemilik işte :KK14:

olsun canım geri yolla hemen.yarın yurt içi akrgoyu ara iadem vardı de gelip alıyolar senin getirmene gerek yok :KK34: şimdi hepsiburada ya gir sipariş takibine gel siaprişinin yanında geri dönderim ve iade yazıyo ona tıkla sonra siparişindeki ürünlerin yanında tek tek iade sebebini belirten seçenekleri seç iade ve geri dönderim koşullarını okudum kabul ediyorum kutucugunu işaretle ve devam et e bas.sonra sana bi ade kodu mail aticak hepsiburada 24 saat içinde.o kodu not al faturayla birlikte kargoya ver canım olay bu kadar.uzun uzun anlattımki kolay yapabilesin :KK34:

olsun canım geri yolla hemen.yarın yurt içi akrgoyu ara iadem vardı de gelip alıyolar senin getirmene gerek yok :KK34: şimdi hepsiburada ya gir sipariş takibine gel siaprişinin yanında geri dönderim ve iade yazıyo ona tıkla sonra siparişindeki ürünlerin yanında tek tek iade sebebini belirten seçenekleri seç iade ve geri dönderim koşullarını okudum kabul ediyorum kutucugunu işaretle ve devam et e bas.sonra sana bi ade kodu mail aticak hepsiburada 24 saat içinde.o kodu not al faturayla birlikte kargoya ver canım olay bu kadar.uzun uzun anlattımki kolay yapabilesin :KK34:

saol canım arasam gelir alırlarmı :nazar:siteyi hallettim cok saol kod verdiler

$2014-01-26 16.50.31.jpg $2014-01-27 13.45.46.jpg $2014-01-27 13.44.44.jpg $2014-01-25 11.47.53.jpg $2014-01-25 11.42.36.jpg $2014-01-25 11.42.47.jpg

canım geldi mi tulumunn? ben bu sabah aa tulumu yolladılar mı acaba derken kargo geldi, açtım içinden erkek bebek kıyafeti çıktı kargocu ' ayyy yanlış paket' dedi, güldüm sasırttın beni dedim. sonra benim paketi getirdi açtım yine başka bişi çıktııı :KK14: aradım kargolar karışmış :KK25::KK25: bizden telefon bekleyin dediler. nasılda sevinmiştim geldi diyeee.

canım kargom geldi bi değişiklik yok aynı ürünler geldi fakat tulumu ben 9-12 ay almıştım çok büyük geldi gözüme kocaman yaa :KK34: akşa yüklerim fotosunu

Son düzenleme:
kızlar beğeni butonunun garipliğinden dolayı bir çok mesajı beğenemedim,ama aldıklarınıza bayıldım...

biz de çok sabrettik ama daha fazla dayanamadık ve bu akşam açılışı yaptık ufak ufak....

bunlar da bizim cicilerimiz,Rabbim hayırlısı ile giydirmeyi nasip etsin hepimize....:KK16:

hepsi çok şirin çok güzel ortadaki tuluma bitttiiimmm çok begendim cnmm güle güle giysin yavrun inşallaahh:))

X