2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Bu arada kızlaaaaaaaaaaaaaaar dün Hello Baby'den sonra annemle Modoko Mobilyacılar Sitesi'ne gittik (İst'dakiler bilir,büyük kocaman mobilyacı sitesi) Dudullu'da..

ve orada sırf bebek dükkanlarının (mobilya için) bulunduğu bi sokak var.. En az 10-15 tane dükkan var.. mobilya bakmaya girdik veeeeeeeeeee bitanesine vuruldummmmmmmmmmm hatta aşık oldummmmmmmmmmmm Allah'ım kesinlikle o takım benim olmalı.. Üstelik içine bazı ekstralar eklettim ve fiyatta baya uygun oldu indirim yaptılar..

yaaaaa hala aklımda,bayıldım yaaaa :KK69:

normalde oralarda resim çekmek yasaktır,asla izin vermezler ve devamlı bi satıcı peşindedir.. ama uygun bi an yakaladım ve tek tek parçaları çekebildim hehehehhe bakıp bakıp duruyorum...

cnm ben Trabzonda yaşıyorum. Evlenmeden önce geldim modokoya, Duayen mobilyadan aldım eşyalarımı (yatak odası ve salon takımı). kulpları porselen olan, dolabında perde olan takımdan. her gelen evime hayran kalıyo her yer cıvıl cıvıl klasikle modernin buluşması diyolar. bebek odamı da kendi yatak odamın aynısından yaptıracam yine oraya. bu kez dolap perdem pembe değil de mavi olacak ama :) bayıldım ben oraya yaaa, mükemmel mobilyalar var.

cnm ben Trabzonda yaşıyorum. Evlenmeden önce geldim modokoya, Duayen mobilyadan aldım eşyalarımı (yatak odası ve salon takımı). kulpları porselen olan, dolabında perde olan takımdan. her gelen evime hayran kalıyo her yer cıvıl cıvıl klasikle modernin buluşması diyolar. bebek odamı da kendi yatak odamın aynısından yaptıracam yine oraya. bu kez dolap perdem pembe değil de mavi olacak ama :) bayıldım ben oraya yaaa, mükemmel mobilyalar var.

evet canım çok güzel modeller çokta kaliteli ürünler var..
bende çok beğeniyorum..

evet canım baya uygunmuş fiyatlar... Güle güle giysin bebeşin...:)

sen işi baya ilerletmişsin canım bunların küçük bedenini mi aldın... Bu ara dizi kalpli olan çok hoş ama ben diyorum sektör kızlara çalışıyor...:KK43:

hayırlı olsun canım artık açılışı yapmışsın kimse tutamaz seni... :KK1: En azından bende öyle oldu... :KK9:

Patiklerinizi yesinler sizin çok küçükler ya çok da sevimli duruyorlar...:) :nazar:

yok canım büyükler.en küçüğüü kırmızı pantolon o da 3-6 ay diğerleri 1-1.5 yaş :KK34: Napim hep aldıklarım ufaktı ucuz görünce de dayanamadım 10 tl 15 tl her parça.gerçekten kızlar için ahrika şeyler var.istersen bak amrkafoniye benettondan aldım ben.o tayt deno kids.erkekler içinde çok güzel şeyleri var :KK34:

[sıze=3]bu arada kızlaaaaaaaaaaaaaaar dün hello baby'den sonra annemle modoko mobilyacılar sitesi'ne gittik (ist'dakiler bilir,büyük kocaman mobilyacı sitesi) dudullu'da..

Ve orada sırf bebek dükkanlarının (mobilya için) bulunduğu bi sokak var.. En az 10-15 tane dükkan var.. Mobilya bakmaya girdik veeeeeeeeeee bitanesine vuruldummmmmmmmmmm hatta aşık oldummmmmmmmmmmm allah'ım kesinlikle o takım benim olmalı.. üstelik içine bazı ekstralar eklettim ve fiyatta baya uygun oldu indirim yaptılar..

Yaaaaa hala aklımda,bayıldım yaaaa :KK69:

Normalde oralarda resim çekmek yasaktır,asla izin vermezler ve devamlı bi satıcı peşindedir.. Ama uygun bi an yakaladım ve tek tek parçaları çekebildim hehehehhe bakıp bakıp duruyorum...
[/sıze]

kızlar adıkalrınız çok güzell :KK16: Pufpuff yüklesene hemen bakalım bizdee :KK1:

kızlar adıkalrınız çok güzell :KK16: Pufpuff yüklesene hemen bakalım bizdee :KK1:

tabiiiii zevkleeeee :KK69:

Eki Görüntüle 948475
Eki Görüntüle 948480 Eki Görüntüle 948479 Eki Görüntüle 948478 Eki Görüntüle 948477 Eki Görüntüle 948476

Kızlar resimde yakından olduğu gibi hoş çıkmadı ama olsun yinede paylaşayım..

Önce içeriği söylüyorum : Büyüyen beşik (ama yatağı normal beşiklerden daha büyük,geniş ve beşiğin yanı dolaplı çekmeceli,ayrıca üst kapağı kalkıyo içide kullanılıyo) 3 kapılı dolap (dolap üstü stickerlar zevke göre değişiyor ve mobilyaya zarar vermiyor,sonradan çıkarabiliyorsun ayrıca kulpları dilediğin renk desen seçebiliyosun) oyuncak dolabı adı verilen ince bi dolap,ilk doğduğunda yatak odasına koyulacak şık bir beşik,sallanan emzirme sandalyesi ve pufu,yatağı,nevresim takımı (istediğim renk ve desende) duvar rafı ve birde bebişin ismine özel duvara asılan isimlik (buda istediğin desen ve şekilde) : hepsi 5.000 tl ...

Bize çok uygun geldi.Kaliteside 10 numara... Dilersen aynı desenlerde halı lamba ve perdede yaptırabiliyorsun,ek fiyat...

Eki Görüntüle 948475
Eki Görüntüle 948480 Eki Görüntüle 948479 Eki Görüntüle 948478 Eki Görüntüle 948477 Eki Görüntüle 948476

Önce içeriği söylüyorum : Büyüyen beşik (ama yatağı normal beşiklerden daha büyük,geniş ve beşiğin yanı dolaplı çekmeceli,ayrıca üst kapağı kalkıyo içide kullanılıyo) 3 kapılı dolap (dolap üstü stickerlar zevke göre değişiyor ve mobilyaya zarar vermiyor,sonradan çıkarabiliyorsun ayrıca kulpları dilediğin renk desen seçebiliyosun) oyuncak dolabı adı verilen ince bi dolap,ilk doğduğunda yatak odasına koyulacak şık bir beşik,sallanan emzirme sandalyesi ve pufu,yatağı,nevresim takımı (istediğim renk ve desende) duvar rafı ve birde bebişin ismine özel duvara asılan isimlik (buda istediğin desen ve şekilde) : hepsi 5.000 tl ...

Bize çok uygun geldi.Kaliteside 10 numara... Dilersen aynı desenlerde halı lamba ve perdede yaptırabiliyorsun,ek fiyat...

bu kadar parça bi arada çok uygun gerçekten.ben bi yatakla dolabı peşin 2600 e alabilicem.inşallah alırsın gnlüne göre döşersin canım çok güzel :KK34:

bu kadar parça bi arada çok uygun gerçekten.ben bi yatakla dolabı peşin 2600 e alabilicem.inşallah alırsın gnlüne göre döşersin canım çok güzel :KK34:

sağolasın canım çok mersi..
inş alırım ve köftemin olur :KK1:

fiyatlar nasıl canım. Mesela şu mama önlüğü ve converse ayakkabılara bayıldımmmm da o ugg lar kimin için

fiyatlar nasıl canım. Mesela şu mama önlüğü ve converse ayakkabılara bayıldımmmm da o ugg lar kimin için

ugg'larda ev botu işte,köfteme aldım tabisi :KK1: çok tatlı yaaaaa
fiyatlar çok uygun kızlar kesinlikle tavsiye ediyorum imkanı olanlar gitsin mutlaka..

Eki Görüntüle 948475

Yaa modele bayıldımda bahaşı benim için. :KK43: İçindeki oyunak dolabı ve mini beşiği almasam kaça gelir acaba. senin bebek için ayırdığın oda büyük birde galiba canım benim adaya sığmaz bunlar

ugg'larda ev botu işte,köfteme aldım tabisi :KK1: çok tatlı yaaaaa
fiyatlar çok uygun kızlar kesinlikle tavsiye ediyorum imkanı olanlar gitsin mutlaka..

uygundan kastın ne canım sen şu fiyatları tek tek yazda herkes bilsin değerlendirsin kendi bütçesine göre bende dahil :KK70:

Yaa modele bayıldımda bahaşı benim için. :KK43: İçindeki oyunak dolabı ve mini beşiği almasam kaça gelir acaba. senin bebek için ayırdığın oda büyük birde galiba canım benim adaya sığmaz bunlar

canım şöyle söyliyim bitek oda takımı alınırsa 3.500 tl oluyo,bide nakitte indirim yaparlar..
beşiği,dolabı,şifonyeri ve oyuncak dolbaı olarak..

uygundan kastın ne canım sen şu fiyatları tek tek yazda herkes bilsin değerlendirsin kendi bütçesine göre bende dahil :KK70:

valla şekerim toplu aldığımız için bunların hepsi 140 tl tuttu..
hatırladıklarım ayakkabılar ayrı ayrı 20 tl önlük 11 tl oyuncaklar 3-5 tl gibi bişeydi sanırım şu kıyafetler genelde 20 tl civarı bide kışlık ürünlerde %50 indirim var şu an

çok güzeller güle güle giiynmeyi nasip etsin allahım. bende mavili bir çift patik almıştım butik bebeden :KK70:

teşekkür ederiz teyzesi, ben de butikbebeden aldım çoğu şeyi ya, hem çok güzel hem de uygun fiyatları var.

ttnet, pufpuf ben de aldıklarınıza bayıldım, pufpuf mobilya çok hoşmuş...

$Oyuncak_2664472.jpg $Hediyelik_3073918.jpg $739865b72a6a7_0.jpg kıslarrr bunlar internetten aldıklarımız bez torbası+6 bez ve arabada bebek var 9.90, disney kırmızılı tulumlar 20,90 ,tt teyzemizden kıskandık ve aldık mothercere 5 li body 20,99

ayy çok şirinler yaaa, benimki küçük adam olacağı için gömlekler, converse falan alıyorum. ama kızların kıyafetleri bi başka oluyo yaa...kuzenimin bebeğine kırmızı, kurdelalı, paletli bi babet aldım, üstüne de çilekli kolsuz beyaz bi elbise...görmeniz lazım yaaa...ben de butikbebeden aldım oğluşumun kıyafetlerinin çoğunu.
sağol bitanem tşk ediyorum :KK34::KK34:ya tabi kız olunca herşey onlar için erkek için güzel şirin şeyler var ama kısıtlı işte :KK16:sağlık olsun canım kız erkek hiççç farketmez rabbim hepimizizkilere uzun ömürler versin :21::21:

Evet canım baya uygunmuş fiyatlar... Güle güle giysin bebeşin...:)

Sen işi baya ilerletmişsin canım bunların küçük bedenini mi aldın... Bu ara dizi kalpli olan çok hoş ama ben diyorum sektör kızlara çalışıyor...:KK43:

Hayırlı olsun canım artık açılışı yapmışsın kimse tutamaz seni... :KK1: En azından bende öyle oldu... :KK9:

Patiklerinizi yesinler sizin çok küçükler ya çok da sevimli duruyorlar...:) :nazar:
çokk güzeller canım bebişin sağlıklı mutlu günlerde giysin inşşş :21::21:
anamm pembiş pembiş ne güzeller:)) hepsinin fiyatı çok uygunmuş yaa ne güzel battaniye 11 tl vay bee süper valla güle güle kullanın canım..

amiiiin canım valla canım pembiş pembiş içim kıpır kıpır oluyo :KK52::KK52:evet canım battaniye 11 tl bende görünce çok şaşırdım hatta gördüğümden de güzelmiş kuması deseni :KK34:

Eki Görüntüle 948475

yaa valla bayıldım ya çok çok hoşuma gitti tam istediğim gibi şahane :KK16::KK16::KK16:keşke bu sene tayin işimiz olmasaydı kesin böyle alırdım ama taşınma işinden dolayı bunu biraz ertelemek zorunda kaldık :KK23:
ay ay minik patiklere minik ayaklar mı girecek :KK52:
Eki Görüntüle 948618 Eki Görüntüle 948620 Eki Görüntüle 948617 kıslarrr bunlar internetten aldıklarımız bez torbası+6 bez ve arabada bebek var 9.90, disney kırmızılı tulumlar 20,90 ,tt teyzemizden kıskandık ve aldık mothercere 5 li body 20,99

hepsi çok güzel canım disneyli tutlumlara bayıldım güle gle giysin bebişin :KK34:

yaa valla bayıldım ya çok çok hoşuma gitti tam istediğim gibi şahane :KK16::KK16::KK16:keşke bu sene tayin işimiz olmasaydı kesin böyle alırdım ama taşınma işinden dolayı bunu biraz ertelemek zorunda kaldık :KK23:

ay ay minik patiklere minik ayaklar mı girecek :KK52:

hepsi çok güzel canım disneyli tutlumlara bayıldım güle gle giysin bebişin :KK34:

saol canım benimmmmm:KK16::KK16:

X