2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

canım kusura bakma ancak gördüm.yanlış almışsın 50 prematüre bebekler için yani erken dogan ya da normalden ufak olan bebeklere göre.52 alman lazım ya da 56 :KK34: Siparişini gelmeden iptal edebilirsin yenisini verebilirsin

ayy tt iptal etmiyor o statüde değil diyor napsam acaba

Canım buyuyugunu verirlermi sonraki süreç ne 56 sını alacam

canım şimdi şöyle izah edim.sen kargoyu geri iade ediceksin kredi akrtına tutarı geri yatırıcaklar deişim yapmıcaklar.sen tekrardan 52 ya da 56 olanlardan sipariş verebilirsin.para iadesini beklemene gerek yok çünkü sıkıntı çıakrmazlar iade ederler :KK34:

kızlar (özellikle 2.bebek sahibi olacak deneyimli anneler) ...
teyzem bebişim için bişey almak istiyor ve benimde aklıma bebek telsizi geldi..
hem orta karar,uygun olsun hemde gerekli,alacağım bişey diye..
ama hangi markayı hangi modeli önerirsiniz?
bi arkadaşım Wewell öneriyor ama sizlerinde fikrini almak istedim?
var mı önerisi olan?

tabiiiii zevkleeeee :KK69:

Eki Görüntüle 948475
Eki Görüntüle 948480 Eki Görüntüle 948479 Eki Görüntüle 948478 Eki Görüntüle 948477 Eki Görüntüle 948476

Kızlar resimde yakından olduğu gibi hoş çıkmadı ama olsun yinede paylaşayım..

Önce içeriği söylüyorum : Büyüyen beşik (ama yatağı normal beşiklerden daha büyük,geniş ve beşiğin yanı dolaplı çekmeceli,ayrıca üst kapağı kalkıyo içide kullanılıyo) 3 kapılı dolap (dolap üstü stickerlar zevke göre değişiyor ve mobilyaya zarar vermiyor,sonradan çıkarabiliyorsun ayrıca kulpları dilediğin renk desen seçebiliyosun) oyuncak dolabı adı verilen ince bi dolap,ilk doğduğunda yatak odasına koyulacak şık bir beşik,sallanan emzirme sandalyesi ve pufu,yatağı,nevresim takımı (istediğim renk ve desende) duvar rafı ve birde bebişin ismine özel duvara asılan isimlik (buda istediğin desen ve şekilde) : hepsi 5.000 tl ...

Bize çok uygun geldi.Kaliteside 10 numara... Dilersen aynı desenlerde halı lamba ve perdede yaptırabiliyorsun,ek fiyat...

Allah gönlüne göre versin canım... Bence çok şık gözüyor alınca da eklersin artık aldım diye...:)

çokk şirinler yaa 12-18 ay felan alsaydın canım

Tulum 1 ay, astronot ve şort 0-3 ay aldım. Doğduktan 2-3 hafta sonra yayla evinde giydirmek için aldım.

3 ü de kadife kumaştan. kadife kumaşlara bayılıyorum. Boyner de kızlar için olanları görseniz bayılırdınız.

Şubat ayının ilk günlerini bekliyorum alış veriş yapmak için. İndirimlerin %50-%70 arası olduğu dönem.

Şuanda Kahramanmaraştayım, haftaya Adana ya geçeceğim inşallah alış verişi de orada yapacağım.

Tulum 1 ay, astronot ve şort 0-3 ay aldım. Doğduktan 2-3 hafta sonra yayla evinde giydirmek için aldım.

3 ü de kadife kumaştan. kadife kumaşlara bayılıyorum. Boyner de kızlar için olanları görseniz bayılırdınız.

Şubat ayının ilk günlerini bekliyorum alış veriş yapmak için. İndirimlerin %50-%70 arası olduğu dönem.

Şuanda Kahramanmaraştayım, haftaya Adana ya geçeceğim inşallah alış verişi de orada yapacağım.

hmm anladım cnm yayla ya gidecen diye almışın iyi etmişin güle güle giy.. sen yazı görmiycen oh ne güzel :)) biz yanıp kavruluyoz 45 derece sıcaklıkta valaa..

Heyecanlı anneler hepsi burada comda mothercare de biten ürünlerin yerine yenisini ve başka model de değişik bedenlerde ürünler gelmiş bi kaçı süper indirimli gercekten haberiniz olsun bedenleri bitmeden alın ürünleri süper çünkü

Heyecanlı anneler hepsi burada comda mothercare de biten ürünlerin yerine yenisini ve başka model de değişik bedenlerde ürünler gelmiş bi kaçı süper indirimli gercekten haberiniz olsun bedenleri bitmeden alın ürünleri süper çünkü

Ben uzun kollu cıtcıtlılardan alamamıştım bide mağazaya bakıp almayı düşünüyorum fiyatı iyi geldi

kızlar beğeni butonunun garipliğinden dolayı bir çok mesajı beğenemedim,ama aldıklarınıza bayıldım...

biz de çok sabrettik ama daha fazla dayanamadık ve bu akşam açılışı yaptık ufak ufak....

bunlar da bizim cicilerimiz,Rabbim hayırlısı ile giydirmeyi nasip etsin hepimize....:KK16:

Eklentiler

• $0d56b3acb2a15_0.jpg
    $0d56b3acb2a15_0.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 50
  • $8697691151399_0.jpg
    $8697691151399_0.jpg
    11,9 KB · Görüntüleme: 37
  • $8697691151399_1.jpg
    $8697691151399_1.jpg
    12,7 KB · Görüntüleme: 37
  • $8697691210393_0.jpg
    $8697691210393_0.jpg
    16,4 KB · Görüntüleme: 41
kızlar beğeni butonunun garipliğinden dolayı bir çok mesajı beğenemedim,ama aldıklarınıza bayıldım...

biz de çok sabrettik ama daha fazla dayanamadık ve bu akşam açılışı yaptık ufak ufak....

bunlar da bizim cicilerimiz,Rabbim hayırlısı ile giydirmeyi nasip etsin hepimize....:KK16:

Hepsi çok güzelmiş canım...:) :nazar: Şortlu badinin markası nedir öğrenebilirmiyim...

çok güzel canım güle güle giydir renkler çok soft çok güzel :KK34:

Kızlar bebişlerinize aldıklarınıza dıkkat edıyorum da nerdeyse hepsı hazır şeyler. Ben annişlerin fazla hazır seyler almasından yana degılım, cunku es dost derken herkes bı suru sey getırıyor ve ondan zıyade ıhtıyaclar tabı mecbur alınacak ama şu mevlüt için bebek çeyizi cıkartacaklar yok mu hıc yaaa?:S Dantel karyola takımı örneği, pike takımı, örgü patik, yelek, kundak, battanıye falan?

Annem şuana kadar bir battanıye ördü pikocuda pamuk satene sarıldı süslendi, bir karyola takımı ördü o da sarılıyor, bir pike takımı aldık ama o dantel degıl böyle oyuncaklı gıbı hazır kumastan o da sarılıyor pikocuda. 1 pamuk yorgan bide yastık yaptırıyoruz. Ben cok istedıgım için fisto kundak yaptırıyoruz. 3 yelek, 2 patik, 1 de hırka patık takım örüldü. Bide ben bi battanıye örüyorum sımdı. Ama bitane de dantel örnegi arıyorum pike takımı yapmak için, elinizde guzel örnekler varsa paylasın lutfen :KK43: Bızım bebıs basta kız dendıgı için bunlardan bırkacı pembe oldu, oyuzden yenıden mavılerını yaptırıyoruz sımdı. Bıtsın hemen paylasıcam
Tabı aldıgımız bıkac zıbın, ucuz battanıye ve mermerşahlar da var

dikey olarak attım çünkü normal boyutta sürekli hata verdi site...

bebeişimin cicileriii:))

Eklentiler

• $20140124_192108.jpg
    $20140124_192108.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 46
  • $20140124_191831.jpg
    $20140124_191831.jpg
    22,4 KB · Görüntüleme: 35
  • $20140119_171816.jpg
    $20140119_171816.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 42
  • $20140117_211453.jpg
    $20140117_211453.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
çok güzeeelll bende aldım aynısından bilyomusun:KK1:

canım geldi mi tulumunn? ben bu sabah aa tulumu yolladılar mı acaba derken kargo geldi, açtım içinden erkek bebek kıyafeti çıktı kargocu ' ayyy yanlış paket' dedi, güldüm sasırttın beni dedim. sonra benim paketi getirdi açtım yine başka bişi çıktııı :KK14: aradım kargolar karışmış :KK25::KK25: bizden telefon bekleyin dediler. nasılda sevinmiştim geldi diyeee.

X