2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

slm kızlar hepimizin cuması mübarek olsun :KK16::KK16:

herkezin bütün cicilerine baktım hepsi birbirinden güzell rabbim iyi günlerde sağlıkla giymelerini nasip etsin inşş :21::21::21:toplu halde alıntı yapamadım pc bi sorun var kızlar :KK34::KK34:

slm kızlar hepimizin cuması mübarek olsun :KK16::KK16:

herkezin bütün cicilerine baktım hepsi birbirinden güzell rabbim iyi günlerde sağlıkla giymelerini nasip etsin inşş :21::21::21:toplu halde alıntı yapamadım pc bi sorun var kızlar :KK34::KK34:

hayırlı cumalar cnm. bu mübarek günde Rabbim isteyen herkesin göbişini minik kelebeklerle doldursun inşallah...ogluşumun cicilerini beğenmişsin teyzesi teşekkür ederiz.

Kızlar ben de ilk defa kıyafet aldım.

1. Astronot 48 TL
2. Tulum 24 TL
3. Şort 17 TL
Boyner'den aldım. Biraz pahalıydı ama dayanamadım. Renkleri o kadar tatlı ki...

Gelecek hafta sonu anneme gideceğim inşallah, o zamana kadar bir şey almayacaktım ama dayanamadım.

Burada herkes annem şunu yaptı kv bunu yaptı veya aldı diye paylaşıyorsunuz ya içim gidiyor inanın.

Ben de bir an önce annemlere gidip neler yaptıklarına bakmak istiyorum. Eksiklerimi ona göre almayı düşünüyorum.

çokk şirinler yaa 12-18 ay felan alsaydın canım

$IMG-20140124-WA0003.jpg $IMG-20140124-WA0005.jpg $IMG-20140124-WA0007.jpg $IMG-20140124-WA0009.jpg bende bunları aldım kızıma daha bu sabah geldi kargoyla civilden aldım baya bi indirim var :KK34:

çıtçıtlı badiler 5 tl
battaniye 11 tl
önlükler biri 1tl diğeri 9 tl
hastane çıkışı 28 tl

hayırlı cumalar cnm. bu mübarek günde Rabbim isteyen herkesin göbişini minik kelebeklerle doldursun inşallah...ogluşumun cicilerini beğenmişsin teyzesi teşekkür ederiz.

amiiin bitanem inşş hepimiz hayırlısyla kavuşuruz evlatlarımıza :KK16::KK16:beğenmemek mümkün değil canım:KK34: hepsi çok güzel valla ben giydirmek için nasıl sabırsızlanıyorum:KK52::KK52:

Eki Görüntüle 948322 Eki Görüntüle 948325 Eki Görüntüle 948326 Eki Görüntüle 948327 bende bunları aldım kızıma daha bu sabah geldi kargoyla civilden aldım baya bi indirim var :KK34:

çıtçıtlı badiler 5 tl
battaniye 11 tl
hastane çıkışı 28 tl

amiiin bitanem inşş hepimiz hayırlısyla kavuşuruz evlatlarımıza :KK16::KK16:beğenmemek mümkün değil canım:KK34: hepsi çok güzel valla ben giydirmek için nasıl sabırsızlanıyorum:KK52::KK52:

ayy çok şirinler yaaa, benimki küçük adam olacağı için gömlekler, converse falan alıyorum. ama kızların kıyafetleri bi başka oluyo yaa...kuzenimin bebeğine kırmızı, kurdelalı, paletli bi babet aldım, üstüne de çilekli kolsuz beyaz bi elbise...görmeniz lazım yaaa...ben de butikbebeden aldım oğluşumun kıyafetlerinin çoğunu.

Çok ciciler canım en çok da kirpili olan takımı beğendim... :nazar: Güzel günlerde giysin bebişin...:)

Eki Görüntüle 948322 Eki Görüntüle 948325 Eki Görüntüle 948326 Eki Görüntüle 948327 bende bunları aldım kızıma daha bu sabah geldi kargoyla civilden aldım baya bi indirim var :KK34:

çıtçıtlı badiler 5 tl
battaniye 11 tl
hastane çıkışı 28 tl

Evet canım baya uygunmuş fiyatlar... Güle güle giysin bebeşin...:)

Eki Görüntüle 947194 Eki Görüntüle 947195 Eki Görüntüle 947196 Eki Görüntüle 947197 Eki Görüntüle 947198 Eki Görüntüle 947199 Eki Görüntüle 947201
ben yine dayanamadım :KK1::KK1: kesin kız oldugunu ögrendim ya kim tutar beniii :KK16: hepsini markafoniden aldım.dizleri kalpli tayt deno kids ddiğerleri benetton.hepsine 116 lira verdim epey indirim vardı :KK34:

Sen işi baya ilerletmişsin canım bunların küçük bedenini mi aldın... Bu ara dizi kalpli olan çok hoş ama ben diyorum sektör kızlara çalışıyor...:KK43:

Kızlar ben de ilk defa kıyafet aldım.

1. Astronot 48 TL
2. Tulum 24 TL
3. Şort 17 TL
Boyner'den aldım. Biraz pahalıydı ama dayanamadım. Renkleri o kadar tatlı ki...

Gelecek hafta sonu anneme gideceğim inşallah, o zamana kadar bir şey almayacaktım ama dayanamadım.

Burada herkes annem şunu yaptı kv bunu yaptı veya aldı diye paylaşıyorsunuz ya içim gidiyor inanın.

Ben de bir an önce annemlere gidip neler yaptıklarına bakmak istiyorum. Eksiklerimi ona göre almayı düşünüyorum.

Hayırlı olsun canım artık açılışı yapmışsın kimse tutamaz seni... :KK1: En azından bende öyle oldu... :KK9:

Patiklerinizi yesinler sizin çok küçükler ya çok da sevimli duruyorlar...:) :nazar:

Evet canım baya uygunmuş fiyatlar... Güle güle giysin bebeşin...:)

Sen işi baya ilerletmişsin canım bunların küçük bedenini mi aldın... Bu ara dizi kalpli olan çok hoş ama ben diyorum sektör kızlara çalışıyor...:KK43:

Hayırlı olsun canım artık açılışı yapmışsın kimse tutamaz seni... :KK1: En azından bende öyle oldu... :KK9:

Patiklerinizi yesinler sizin çok küçükler ya çok da sevimli duruyorlar...:) :nazar:

:) teşekkür ederiz teyzesi...hayırlısıyla, saglıkla gelsin de bebişlerimiz süsleyelim azıcık onları :)

Bu arada kızlaaaaaaaaaaaaaaar dün Hello Baby'den sonra annemle Modoko Mobilyacılar Sitesi'ne gittik (İst'dakiler bilir,büyük kocaman mobilyacı sitesi) Dudullu'da..

ve orada sırf bebek dükkanlarının (mobilya için) bulunduğu bi sokak var.. En az 10-15 tane dükkan var.. mobilya bakmaya girdik veeeeeeeeeee bitanesine vuruldummmmmmmmmmm hatta aşık oldummmmmmmmmmmm Allah'ım kesinlikle o takım benim olmalı.. Üstelik içine bazı ekstralar eklettim ve fiyatta baya uygun oldu indirim yaptılar..

yaaaaa hala aklımda,bayıldım yaaaa :KK69:

normalde oralarda resim çekmek yasaktır,asla izin vermezler ve devamlı bi satıcı peşindedir.. ama uygun bi an yakaladım ve tek tek parçaları çekebildim hehehehhe bakıp bakıp duruyorum...

çokk güzel hepsiii ugg botlara bayıldımmm yaa çok şirinn:)) güle güle giydir inşallah canım..

X